Ochutnávka whiskey recenze potvrzuje, že jde o zážitek, který pohltí vaše smysly

Ochutnávka whiskey – recenze pomůže každému, kdo se nemůže rozhodnout, zda ano nebo ne. Milujete tu okouzlující barvu tmavého karamelu, silnou a pronikavou vůni a vytříbenou chuť, která vám zůstává na jazyku? Zní-li vám tento popis povědomě, pak určitě patříte mezi milovníky whiskey. A pokud ne vy sami, jistě ve vašem okolí znáte muže či ženu, kteří by se s těmito pocity dokázali snadno ztotožnit. Umět ocenit kvalitní whiskey a umět si ji vychutnat tak, jak se sluší a patří, není nic jednoduchého. Dokázat rozeznat jednotlivé tóny a vrstvy tohoto nápoje není nic snadného a chce to dlouhý trénink a zkušenost. My vám však dnes nabízíme možnost zažít kurz degustace whiskey pod vedením zkušeného lektora, který vás provede všemi nástrahami správného ochutnávání a nechá vás nahlédnout do tajů výroby, přípravy a konzumace těch nejlepších whiskey světa. Tak co, už se vám zbíhají sliny?

Můžete mít nyní za akční cenu ZDE

Zážitek navíc nemusíte absolvovat sami. Přizvěte kamarády nebo vezměte svého partnera. Jistě budou tímto nápadem nadšení. Společně se něčemu přiučíte a nabyté vědomosti budete moci společně využívat i nadále. Je to skvělé překvapí nebo nápaditý dárek pro někoho, na kom vám záleží.

  • Zážitek je vhodný pro nadšence i lidi, kteří prostě jen rádi pijí whiskey.
  • Čekají vás skutečně známé a prověřené značky whisky.
  • Náš odborník na whiskey má letitou praxi a whiskey, její výrobě i konzumaci skutečně rozumí

S whiskey kolem světa

Chcete v rámci degustace obletět celý svět a ochutnat to nejlepší, co nabízí jednotlivé palírny z různých koutů zeměkoule? Pak je pro vás ideální ochutnávka světových whiskey. V rámci degustace dostanete 5 vzorků těch nejlepších single malt whiskey, které jsou pečlivě vybrány tak, abyste dokázali poznat a odlišit chuťová specifika jednotlivých palíren. Degustace trvá přibližně 1-2 hodiny a během ní se z obyčejného světa přenesete do země, kde v levé ruce držíte doutník a v pravé broušenou skleničku lahodné whiskey.

Ať už jste znalec, nebo spíše začátečník, kurz je určen každému, kdo chce tento alkohol zkusit. Neočekáváme, že budete mít nějaké vědomosti, stačí nám nadšení, chuť něco nového se dozvědět a zažít pravý gentlemanský podvečer třeba i s dalšími přáteli. Degustace je vedena zkušeným odborníkem ze světa whiskey, který vám objasní všechno, co potřebujete vědět k tomu, abyste si mohli whiskey vychutnat tak, jak se sluší a patří. Kurzy se pořádají v Praze či Brně, takže ať už jste z Čech nebo Moravy, vždycky to k nám budete mít blízko. Co tedy udělat, abyste si tento zážitek mohli užít co nejdřív?

  • Termín je vhodné rezervovat alespoň 14 dní předem.
  • Cena zahrnuje 5 vzorků nejlepších světových whiskey a odborný výklad.
  • Vyplatí se myslet na dopravu – po degustaci samozřejmě není možné řídit.

Skotská whiskey s dlouhou tradicí

Chcete zažít něco více netradičního? Pak je pro vás možná lepší volbou vyrazit na degustaci skotských sladových whiskey. Tento tradiční způsob výroby pomocí sušení sladu přímým ohněm již téměř vymizel a věnuje se mu už jen několik málo palíren. Srdcem výroby pravých kouřových whiskey dodnes zůstává dech beroucí a drsný ostrov Islay. Prozkoumejte tajemství nejoblíbenějšího pití skotských lordů a vychutnejte si netradiční zážitek plnými doušky.

Kurz trvá 3 hodiny, během kterých budete mít možnost ochutnat 8 vzorků pravých skotských single malt whiskey, které se připravují touto jedinečnou metodou. Samozřejmostí je i erudovaný a zajímavý výklad, který vám objasní, jak se taková whiskey vyrábí, jaké má vlastnosti a jak ji správně ochutnávat. Určitě nebudete zklamaní, zážitek si můžete užít sám nebo i třeba s vaším partnerem. Z degustace se tak rázem může stát velice netradiční rande, na které rozhodně nezapomenete.

  • V nabídce najdete několik variant, které se liší cenou a program. Vybrat si můžete přesně podle vašeho gusta.
  • Kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i ty, kteří se o whiskey zajímají již delší dobu a chtějí si rozšířit obzory.
  • Degustace probíhá v Praze v různých termínech.

Je libo raději rum?

Říkáte si, že pro vás možná není whiskey to pravé ořechové? Nevadí, ani vy nepřijdete zkrátka. Vedle degustace whiskey nabízíme i něco jiného. Ochutnávka rumů Praha zpříjemní vaši návštěvu hlavního města netradičním zážitkem, kdy se jakoby lusknutím prstů přenesete na Kubu, usadíte se pod palmu a vychutnáte si to nejlepší, co tato země nabízí. Kromě Kuby ochutnáte i rumy z oblastí Dominikánské republiky nebo třeba Jamajky. Dostanete 5 prvotřídních vzorků, a to vše v prostřední jazzového klubu. Možná docela dobrý nápad na rozjezd rozlučky se svobodou, co říkáte? Začít noc se sklenkou Ultimatum Infinitum, naprosto jedinečným karibským rumem, který je směsí minimálně dvanáctiletých rumů z oblasti Guayany, Trinidadu a Jamajky… to je zážitek, na který se rozhodně nezapomíná!

Nejste z Prahy a cesta do hlavního města vás v nejbližší době nečeká? Žádný strach, ani vy nepřijdete zkrátka. Ochutnávka rumů Brno v ničem nezaostává za kurzem pořádaným v hlavním městě. Podíváte se na návštěvu do stylového Kubánského baru a ochutnáte několik rumů těch nejlepších světových značek. Říká vám něco třeba Havana Club Selecion de Maestros nebo Appleton Estate 12 y.o. Rare Blend? Pochopíte, že český tuzemák má k těmto nápojům opravdu hodně daleko. Degustace trvá necelé dvě hodiny a pořídíte ji za krásnou cenu 600 Kč. To je skutečně skvělá nabídka, nemyslíte? Kromě toho jak správně pít rum se dozvíte i řadu zajímavostí a novinek ze světa výroby rumů. Můžeme vám zaručit, že výklad není ani trochu nudný nebo zdlouhavý. Naši degustátoři jsou odborníci na slovo vzatí a vy budete jistě hltat každé jejich slovo.

Ochutnávka whiskey

9.7

Ochutnávka whiskey


9.7/10


Klidně sdílej!

Sammy

Rád píšu o adrenalinových sportech a mou největší vášní jsou hodinky. Před 5 lety jsem do Česka na malou vesnici přestěhoval z Londýna. Možná moje čeština nebude perfetkní ale články vám snad budou vávat smysl.