O Značce Tommy Hilfiger

O Značce Tommy Hilfiger

Hodinky v AKCI

Tommy Hilfiger – symbol módního stylu

Tommy Hilfiger je jedním z nejuznávanějších amerických módních návrhářů. Založil svou značku v roce 1985 a od té doby se stala symbolem klasického amerického stylu. Tommy Hilfiger je známý pro své oblečení s jednoduchými a čistými liniemi, které je vhodné pro každou příležitost a pro každou generaci.

Kolekce Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger nabízí širokou škálu produktů od oblečení, obuvi až po doplňky. Jeho módní kolekce se skládá z klasických amerických stylu, které jsou určené pro muže, ženy i děti. Kolekce zahrnují také sportovní oblečení, spodní prádlo a doplňky. Tommy Hilfiger také vyrábí nábytek, bytové dekorace, hodinky, brýle a další.

Kvalita a styl Tommy Hilfiger

Součástí filozofie Tommy Hilfiger je kombinace kvality, stylu a ceny. Kvalitní materiály a ruční práce garantují vysokou kvalitu výrobků. Módní prvky zaručují, že oblečení je na jedničku s módními trendy. Cenově dostupné produkty znamenají, že každý si může dovolit značku Tommy Hilfiger.

Tommy Hilfiger a jeho odkaz

Tommy Hilfiger se rozhodl pomáhat mladým lidem vyjadřovat kreativitu, sebevědomí a sebeexpression. Společnost vyvinula řadu programů, které pomáhají mladým lidem zlepšit jejich životy. Tommy Hilfiger také sponzoruje řadu charitativních akcí, jako je například The Hilfigers, která pomáhá světovým dětem.

Tommy Hilfiger – značka s globálním dosah

Tommy Hilfiger je značka s globálním dosah, která je k dispozici ve více než 90 zemích po celém světě. Společnost má více než 5 000 obchodů po celém světě a její produkty jsou k dispozici v obchodech, jako jsou například Macy’s a Bloomingdale’s. Tommy Hilfiger je také k dispozici online na jeho webových stránkách

Hodinky v AKCI

O Značce Tommy Hilfiger – FAQ – nejčastější dotazy

Kde je možné zakoupit produkty Tommy Hilfiger?

Produkty Tommy Hilfiger jsou k dostání prostřednictvím našich oficiálních kanálů, včetně našich obchodů, e-shopů a našich autorizovaných prodejců.

Je možné vrátit produkty Tommy Hilfiger?

Ano, můžete vrátit produkty Tommy Hilfiger do 14 dní od jejich převzetí. Více informací o tom, jak vrátit produkt, naleznete na našem webu.

Je možné reklamovat produkty Tommy Hilfiger?

Ano, můžete reklamovat produkty Tommy Hilfiger v rámci zákonných nároků, které máte. Více informací o tom, jak reklamovat produkt, naleznete na našem webu.

 

O Značce Tommy Hilfiger

.

Tommy Hilfiger je jedna z nejznámějších amerických módních značek. Začal s obchodem s oblečením již v roce 1985 a vybudoval jednu z největších světových módních značek. Značka se vyznačuje klasickým americkým stylem s prvky preppu, což je vlastně tradiční americký styl oblečení. Značka vytváří oblečení pro muže, ženy i děti. Nabízí také širokou škálu doplňků, obuvi a módních doplňků. Tommy Hilfiger je také známý svými spoluprácemi s mnoha známými umělci, například s americkou zpěvačkou Taylor Swift.

  • Založeno v roce 1985
  • Klasický americký styl
  • Oblečení pro muže, ženy i děti
  • Doplňky, obuv a módní doplňky
  • Spolupráce s umělci

Navštivte náš e-shop a vyberte si nový look pro sebe!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.