Nejlepší Teakový stoleček 100 x 100cm recenze, parametry, zkušenosti

napiš úvod pro článek o zahradním nábytku z teakového dřeva Teakový stoleček 100 x 100cm nadpis tučným písmem

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Stoleček čtvercového tvaru na balkón nebo venkovní terasu pro dva lidi je vyroben z dohladka hoblovaného teakového dřeva, které je z důvodu prodloužení životnosti a udržení stolu v co nejlepším stavu natřeno speciálním ošetřujícím olejem na tvrdé dřevo. Tloušťka desky jsou 4 cm. Šířka použitých prken se liší podle velikosti stolu, což dává každému stolu jedinečný charakter. Tento stůl má rozměry 100 x 100 centimetrů a výšku 75 cm. Styl tohoto nábytku je velice moderní a hodí se na každou terasu.

Základní technické údaje

Šířka 100 cm
Délka 100 cm
Výška 75 cm

Teakový stoleček 100 x 100cm

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Krása a funkčnost: Teakový Stoleček 100 x 100cm

Klasický teakový stoleček o rozměru 100 x 100 cm je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají dokonalou kombinaci krásy a funkčnosti. Tento stoleček je vyroben z kvalitního teaku, který je velmi odolný a vhodný pro každodenní používání. Jeho elegantní design a jemné oblé hrany přidávají do interiéru jemný šarm a luxus.

Stoleček je vybaven čtyřmi nohami, které jsou vyrobeny z masivního teaku a poskytují dostatečnou stabilitu a pevnost. Díky svému kompaktnímu designu se vejde do jakéhokoliv interiéru, ať už do obývacího pokoje, ložnice nebo do kuchyně.

Vzhledem k tomu, že teakový stoleček je vyroben z přírodního materiálu, je velmi snadno udržovatelný a odolný vůči poškrábání. Jeho povrch lze snadno očistit navlhčeným hadříkem.

Tento stoleček je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají krásný a funkční nábytek. Jeho elegantní design a kvalitní materiály ho činí trvanlivým a odolným. Jeho kompaktní rozměry z něj činí ideální volbu pro každou domácnost.

1. Jak velký je tento teakový stoleček?
Odpověď: Tento teakový stoleček je 100 x 100 cm.

2. Je tento stoleček k dispozici?
Odpověď: Ano, tento teakový stoleček je k dispozici.

Doporučuji tento teakový stoleček 100 x 100cm pro všechny, kteří hledají kvalitní, trvanlivý a elegantní kus nábytku. Jeho robustní konstrukce a přírodní teakové dřevo zaručují jeho dlouhou životnost. Stoleček je vhodný pro domácí interiéry, ale i kancelářské prostředí. Jeho stylový design je ideální doplněk do jakéhokoliv prostoru. Takže pokud hledáte kvalitní a trvanlivý stoleček, tento teakový stoleček 100 x 100cm je pro vás ideální volbou.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.