Nejlepší Dětský domek Tom recenze, parametry, zkušenosti

Zahradní domek Tom – Příjemný úkryt pro vaše děti

Když hledáte ideální prostor pro vaše děti, aby si mohly hrát venku, zahradní domek Tom je skvělou volbou. Tento stylový dřevěný domek nabízí dětem pohodlné a bezpečné místo, kde si mohou užívat venkovní aktivity. Jeho kompaktní rozměry a lehká konstrukce umožňují snadnou instalaci a údržbu. Zahradní domek Tom je vyroben z odolného dřeva, které nabízí množství funkcí pro vaše děti. Můžete si být jisti, že váš dětský domek Tom bude poskytovat vašim dětem bezpečné a zábavné místo k hraní a objevování.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Dětský zahradní domek Tom s asymetrickou sedlovou střechou je skvělou volbou pro děti, která se chtějí opravdu vyřádit. Už samotné vnitřní rozměry 220 x 180 cm se mohou zdát dost, ale uvnitř je navíc ještě jedno patro! Je 175 cm dlouhé a krásných 80 cm široké, což je ideální rozměr na uschování hraček Vašich dětí. V létě třeba i na přespání s kamarády.

Nic se v něm neztratí!

Na první pohled může zdát, že domek se dvěma patry bude fungovat jako jakýsi zahradní Bermudský trojúhelník. Nemyslete si, že se Vám tam budou věci špatně hledat. Prakticky celá přední a levá stěna jsou osazeny okny o rozměrech 35 x 35 cm. Okna se nemusí zdát na první pohled velká, ale v tomto případě byla velikost nahrazena množstvím. Skrze tato čtyři okna k Vašim dětem dopadne dostatek světla. Nemusíte se tedy bát, že by děti špatně viděly a nebo spadly ze schodů. Okna tohoto domku nejsou skleněná a tak není důvod se ničeho bát. Okna jsou totiž vysklena plexisklem a navíc jsou vyztužena dřevěnými latěmi, aby nemohlo dojít k žádnému úrazu.

V jednoduchosti je krása

Možná Vás napadne, že na stavbu dvoupodlažního domku budete potřebovat jeřáb a stavební firmu. Nemusíte se bát. Zvládnete to úplně sami! A to bez třísek. Domky se skládají ze smrkových prken, které jsou pečlivě ohoblovány. Všechno dřevo je samozřejmě vysušeno, aby po stavbě domku nedocházelo k jeho kroucení a praskání. Jistě Vás při montáži domku potěší, že k Vám domů nedorazí jen zpracované dřevo, ale rovnou celé stěny, které jednoduše spojíte jednu k druhé. Podlaha je také součástí balení a montuje se stejně jako stěny. Jestli ale nejste manuálně zruční nebo prostě na montáž domečku nemáte čas, můžete si ji objednat v naší firmě. Domečky montujeme po celé ČR, vyžádejte si cenovou nabídku.

Mnoho doplňků – stačí jen zavolat

Dětský domek je v základu dodáván se střešní krytinou z asfaltové lepenky. Každý zákazník má ale zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků zahradního domku. Proto lze místo lepenky použít  asfaltový šindel a volit ze tří barevných variant.  V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě e-mailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

K domku je možné přikoupit i další doplňky, například:

  • Základový rám z impregnovaného dřeva
  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle výběru
  • Okapový set
  • Ventilační mřížky
  • Nátěr lazurou Xyladecor
  • Montáž domku

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.


Palmako

Dětský domek Tom

Základní technické údaje

Šířka 258 cm
Hloubka 224 cm
Užitná plocha 3,8 + 1,3 m2
Síla stěn 1,6 cm
Vnitřní rozměry 220 x 180 cm
Plocha střechy 7 m2
Použitý materiál Smrkové dřevo bez povrchové úpravy
Výška 228 cm
Podlaha Součást dodávky
Střešní krytina Asfaltová lepenka
Certifikováno normou ČSN EN 71
Dveře 51 x 115 cm
Okno 4 x 35 x 35 cm
Vhodné od 3 let

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Pokud hledáte dětský domek pro vaše děti, který je nejen bezpečný, ale i stylový, zkuste zahradní dětský domek Tom. Tento dřevěný domek je vyroben z kvalitního materiálu a jeho konstrukce je velmi stabilní. Jeho moderní design je skvělým doplňkem do každé zahrady.

Dětský domek Tom je vybavený řadou funkcí, které usnadňují hraní. Obsahuje dvoje dveře, které se otevírají dovnitř i ven, stejně jako okno s mříží. Uvnitř domečku je k dispozici dostatek prostoru pro hraní, a to jak na zemi, tak i na stěnách.

Dětský domek Tom je vyroben z kvalitního dřeva a jeho povrch je ošetřen speciálním nátěrem, který ho chrání před povětrnostními vlivy. Jeho konstrukce je navíc vybavena bezpečnostními prvky, aby se zabránilo úrazům.

Kromě toho je domek Tom velmi snadno sestavitelný a může být snadno přemístěn. Díky tomu, že je vyroben z kvalitního materiálu, bude váš dětský domek Tom sloužit vašim dětem po mnoho let.

V zahradním dětském domečku Tom si vaše děti mohou užívat spoustu zábavy a bezpečně se učit o světě kolem sebe. Je to skvělý způsob, jak jim poskytnout kvalitní zážitek z hraní a současně je učit o bezpečnosti.

JAKÉ MÁ DĚTSKÝ DOMEK TOM ROZMĚRY?
– Dětský domek Tom má rozměry 210 x 140 x 120 cm.

JE DĚTSKÝ DOMEK TOM VYBAVENÝ?
– Ano, dětský domek Tom je vybaven dveřmi, okénky, stříškou a schůdky.

JE DĚTSKÝ DOMEK TOM VODĚODOLNÝ?
– Ano, dětský domek Tom je vyroben z vysoce kvalitního plastu a je voděodolný.

Dětský domek Tom je skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí dát svým dětem bezpečné a zábavné místo k hraní. Je vyroben z kvalitního dřeva a má nádhernou vzhled. Jeho robustní konstrukce zaručuje bezpečnost a trvanlivost. Jeho velikost je ideální pro malé děti, takže si mohou užívat veškerou zábavu a radost, kterou tento domek nabízí. Je to skvělá hračka pro děti ve věku od 3 do 8 let.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.