Nejlepší Dětský domek Toby recenze, parametry, zkušenosti

Zahradní domeček Toby: Ideální Útočiště pro Vaše Děti

Všichni rodiče vědí, jak je důležité poskytnout dětem dostatek prostoru pro jejich hru a kreativitu. Zahradní domeček Toby je skvělým řešením, které nabízí dětem bezpečný prostor pro hraní a umožňuje rodičům, aby se cítili v bezpečí. Zahradní domeček Toby je kompaktní a stylový domeček, který je vyroben z kvalitních materiálů a je navržen tak, aby splňoval požadavky rodičů i dětí. Tento článek se zaměří na to, jak tento domeček může být prospěšný pro všechny.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Dětský domek Toby je opravdu stylový dětský domek s rozměry 180 x 120 cm a výškou v hřebenu 257 cm. Od jiných dětských zahrdních domků se liší tím, že se do něj vstupuje po schůdkách přes verandu, která má na délku 60 cm. Vaše dítě si ho doslova zamiluje. V horní části je dostatek prostoru na uložení velkého množství nejrůznějších hraček. Holky i kluci si z dětského domku můžou vytvořit třeba pirátskou základnu. Díky dvěma okénkům v horním patře budou vědět o všech nepřátelích, kteří se k dětskému domku přiblíží. Do horního patra vedou jednoduché dřevěné schůdky. Terasa dětského domku je zajištěna plůtkem.

Pevná smrková prkna

Smrkové lesy se staly nejběžnějšími v celé Evropě. Není se čemu divit. Jejich dřevo je velmi oblíbené pro jejich pružnost, pevnost a lehkost. Opětovně se vysazují v lesních školkách, aby sloužily k tvorbě dalších a dalších staveb jako jsou právě například dětské domky, chaty, pergoly, garáže a další. Po odstranění suků a základním opracování je dřevo odolné dostatečně na to, aby dlouho vydrželo i venku na dešti. Jeho plusovým bodem je příjemná pryskyřicová vůně.

Malá dřevostavba pro děti

Dětský domek je v základním provedení dodáván s podlahou. Montáž dětského domku je uživatelsky velmi snadná. Dřevěná prkna jsou předmontována do jednotlivých stěnových panelů, které při montáži jednoduše přistavíte k sobě a spojíte přiloženým spojovacím materiálem. Montáže dětského domku se nemusíte vůbec obávat. Pokud si to budete přát, tak Vám zařídíme montáž od někoho z našeho firemního týmu – stačí dát vědět.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě e-mailem, my se Vám ozveme a podrobně společně vše probereme.

Mnoho doplňků – stačí jen zavolat

K dětskému domku je možné přikoupit jakýkoliv z nabízených doplňků, například:

  • Starter set obsahující hřebíky a prkna
  • Střešní krytinu dle výběru
  • Okapový set
  • Oplechování střechy
  • Nátěr lazurou Xyladecor
  • Montáž dětského domku
  • Dětské pískoviště
  • Dětská skluzavka

S volbou různých doplňků do dětského domku Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a nápaditých doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.


Palmako

Dětský domek Toby 2

Základní technické údaje

Šířka 212 cm
Hloubka 284 cm
Užitná plocha 2,1 m2
Síla stěn 16 mm
Vnitřní rozměry 180 x 122 cm
Použitý materiál Smrkové dřevo bez povrchové úpravy
Výška 169 / 287 cm
Podlaha Součást dodávky
Certifikováno normou ČSN EN 71
Dveře 51 x 115 cm
Okno 2 x 38 x 44 cm
Vhodné od 3 let

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Dětský domek Toby je ideálním řešením pro rodiče, kteří hledají způsob, jak svým dětem dopřát zábavu a pohyb na zahradě. Tento dřevěný domeček je vyroben z kvalitního dřeva a je navržen tak, aby byl robustní a odolný vůči počasí. Je vybaven několika okeny, dveřmi a malou terasou, která poskytuje dětem úžasný výhled na okolí.

Dětský domek Toby je vybavený řadou zábavných herních prvků, které děti zabaví. Je vybaven šplhacími sítěmi, houpačkami, skluzavkou a dalšími prvky, které umožňují dětem bavit se a zároveň se učit. Děti si mohou hrát na vnitřních i venkovních plošinách a víceúrovňových platformách.

Dětský domek Toby je k dispozici v několika barvách a jeho montáž je snadná. Je dodáván s návodem, který umožňuje snadnou instalaci. Rodiče se mohou spolehnout na to, že tento domeček je bezpečný a zábavný pro jejich děti.

Dětský domek Toby je skvělou volbou pro rodiče, kteří hledají způsob, jak svým dětem dopřát zábavu a pohyb na zahradě. Tento dřevěný domeček je robustní a odolný vůči počasí a nabízí řadu herních prvků, které děti zabaví. Jeho snadná instalace a bezpečnost jsou dalšími výhodami, které tento domeček poskytuje.

**Jak velký je dětský domek Toby?**
Dětský domek Toby má rozměry 312 x 230 x 230 cm.

**Jak je dětský domek Toby vyroben?**
Dětský domek Toby je vyroben z kvalitního laminátu s přírodním vzhledem.

**Je dětský domek Toby odolný proti povětrnostním vlivům?**
Ano, dětský domek Toby je odolný proti povětrnostním vlivům a je vyroben z kvalitního laminátu.

**Jaké jsou příslušenství, které je součástí dětského domku Toby?**
Dětský domek Toby je dodáván s kvalitními dřevěnými madly, schůdky, dřevěnou stříškou, okenicemi a dveřmi.

Dětský domek Toby je skvělou volbou pro všechny rodiče, kteří hledají kvalitní a zábavnou hračku pro své děti. Je vyroben z odolných materiálů a má spoustu zábavných funkcí, jako je například otevírací dveře a okno. Dětský domek Toby je ideální pro malé děti, které se rády baví s domky a hrají si s nimi. Je to skvělá volba pro rodiče, kteří hledají kvalitní a bezpečnou hračku pro své děti.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.