Nejlepší Dětský domek Sam recenze, parametry, zkušenosti

Zahradní domeček Sam – Ideální útočiště pro Vaše děti

Umožňte svým dětem vychutnat si pořádnou dávku zábavy a dobrodružství s naším novým zahradním domečkem Sam. Tento krásný, pohodlný a odolný domeček je ideálním místem pro děti, kde si mohou vytvářet svůj vlastní svět plný her a dobrodružství. Zahradní domeček Sam je vyroben z kvalitního dřeva a je navržen tak, aby mohl odolat všem počasím. Jeho robustní konstrukce poskytuje dětem bezpečné útočiště, kde si mohou užívat dlouhé hodiny her a dobrodružství.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Domek Sam patří se svými vnitřními rozměry 160 x 160 cm spíše k menším domkům z naší nabídky. To však neznamená, že je v něčem horší, než ostatní. Z domku Sam budou Vaše děti nadšeny. Nezapomínejte, že v dětském světě je totiž možné cokoliv! A tak se nedivte, když jednoho dne zjistíte, že Vaše ratolest má v domečku obývák, ložnici a přinese vám z kuchyně horkou večeři! Navíc je před domkem k dispozici veranda o rozměrech 70 x 160 cm ohraničená nízkým plůtkem, takže se děti budou cítit jako by měly celý hrad.

Malý, ale funkční

U dětských domký bývá často problémem nedostatek světla, kvůli malým a nevhodně umístěným oknům. Právě rozměry jsou ale u domku Sam výhodou. Má z levé strany okno a stejně velké okno je i ve dveřích v přední stěně domku. Díky tomu si děti mohou hrát a nehrozí jim při tom jakékoli poškození zraku. Další skvělou věcí je u domku Sam je jeho střecha. Samozřejmě funguje jako normální střecha, navíc je ale prodloužená. Přesahuje ještě 10 cm před přední okraj verandy, díky čemuž dětem nenaprší ani před dveře, natož za ně.

Stavba pro celou rodinu

Ačkoli to asi není stavba, ve které byste měli trávit čas s rodinou, společný čas si užijete při jejím budování! Dětský domek Sam je totiž složen ohoblovaných smrkových prken silných 1,6 cm, které mají v přesných vzdálenostech vyřezané zámky, které do sebe padnou tak perfektně, že domek dokáží složit i děti. Díky hladkému ohoblování prken je také stavba i následné používání velmi bezpečné. Střecha se skládá velice obdobně. Jednotlivé palubky zasouváte do vyfrézovaných zámků a postupně zajišťujete spojovacím materiálem. Stejné je to i s podlahou, která je součástí dodávky. Pokud ale nejste manuálně zruční nebo prostě na montáž domečku nemáte čas, můžete si ji objednat v naší firmě. Domečky montujeme po celé ČR, vyžádejte si cenovou nabídku.

Velké množství doplňků – stačí jen zavolat

Dětský domek je v základu dodáván bez střešní krytiny. Každý zákazník má ale zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků zahradního domku. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě e-mailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

K domku je možné přikoupit i další doplňky, například:

  • Základový rám z impregnovaného dřeva
  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle výběru
  • Okapový set
  • Ventilační mřížky
  • Nátěr lazurou Xyladecor
  • Montáž domku

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.


Palmako

Dětský domek Sam 2,4 m2

Základní technické údaje

Šířka 200 cm
Hloubka 240 cm
Užitná plocha 2,4 m2
Síla stěn 1,9 cm
Vnitřní rozměry 160 x 160 cm
Plocha střechy 5,3 m2
Použitý materiál Smrkové dřevo bez povrchové úpravy
Výška 194 cm
Podlaha Součást dodávky
Certifikováno normou ČSN EN 71
Dveře 64 x 131 cm
Okno 1 x 47 x 47 cm
Vhodné od 3 let

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Dětský domek Sam je krásný a roztomilý zahradní domeček, který je skvělým doplňkem do každé zahrady. Je vyroben z kvalitního dřeva a je velmi odolný vůči povětrnostním vlivům. Děti se mohou v domečku schovat a hrát si s kamarády. Je to skvělý prostor pro děti, aby se mohly vyřádit a bavit se.

Domeček Sam je vybaven vším, co děti potřebují k zábavě. Obsahuje kuchyňku se sporákem, dřezem a dalšími kuchyňskými potřebami. Dále je v domečku obývací pokoj, ložnice a i koupelna. Děti se mohou v domečku schovat a hrát si různé hry.

Dětský domek Sam je dodáván s návodem a je snadno sestavitelný. Je to skvělý dárek pro všechny děti, které milují zábavu. Je to skvělý způsob, jak děti vyživit a zároveň jim poskytnout bezpečný prostor, kde se mohou vyřádit a bavit.

Q: Jakou velikost má dětský domeček Sam?
A: Domeček Sam má rozměry 180 x 180 cm.

Q: Je dětský domeček Sam stabilní?
A: Ano, díky širokým základnám, které zajišťují stabilitu, je dětský domeček Sam velmi stabilní.

Q: Je dětský domeček Sam vyroben z kvalitního materiálu?
A: Ano, dětský domeček Sam je vyroben z kvalitního dřeva, které je odolné vůči vlivům počasí.

Dětský domek Sam je ideální volbou pro rodiče, kteří chtějí svým dětem poskytnout krásné a bezpečné místo pro hru. Tento domek má velkou terasu, dveře, okna, štíty a další zajímavé prvky, které z něj činí skvělou volbu pro děti. Je vyroben z odolných materiálů, které zaručí bezpečnost dětem. Je také velmi snadno sestavitelný a jeho velikost je dostatečná pro více dětí. Dětský domek Sam je skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí, aby jejich děti měly bezpečné a zábavné místo pro hraní.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.