Nejlepší Dětský domek Otto recenze, parametry, zkušenosti

**Dětský domek Otto: Příjemné místo pro hraní na zahradě**

Dětský domek Otto je skvělým doplňkem každé zahrady. Nabízí dětem úžasnou příležitost pro hraní a zábavu. Jeho kompaktní design se skvěle hodí do jakékoli zahrady a nabízí dětem útulné místo, kde mohou být sami, nebo se mohou bavit se svými přáteli. Tento zahradní domeček je vyrobený z odolného dřeva, takže je vhodný pro každé počasí. Je vybavený mnoha funkcemi, které jsou ideální pro hraní a zábavu. Pokud hledáte pro své děti skvělé místo pro hraní na zahradě, pak je Dětský domek Otto tou správnou volbou.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Dětský domek Otto není žádný malý domeček. Vnitřní rozměry 233 x 157 cm dávají dostatek prostoru, aby si v něm Vaše děti zařídily celý dům podle svých představ. Prostě kuchyň, jídelnu a ložnici vlatně vše co budou chtít. Před domkem je navíc ještě k dispozici veranda, jejíž rozměry 233 x 115 cm Vašim dětem umožní pořádat grilovací zahradní párty nebo třeba čajové dýchánky a budou si tak připadat, jako by už byly dospělé. Jen aby ve svém novém domku netrávily více času, než v tom velkém.

Vždy v suchu a teple!

Domek Otto má klasickou sedlovou střechu se spádem pěkných 40° a tak se nemusíte bát, že by se na střeše držela voda, nebo že by ji v zimě prolomil těžký napadaný sníh. Střecha má plochu 7,1 m2 a je vyrobena z 1,6 cm silných palubek, které jsou do sebe zapasovány do předem vyfrézovaných žlábků, a tak máte jistotu, že střecha bude pevně držet pohromadě. Stejným způsobem jsou dělány i stěny domku. Tyto 1,6 cm silné palubky jsou do sebe pevně zasunuty a tak není ve stěně jediná mezera, kudy by dovnitř foukal vítr. Nebojte se však, že by děti uvnitř neměly dostatek čerstvého vzduchu. Ve štítu domu a ve dveřích jsou dostatečně velké otvory, aby se uvnitř dalo bezpečně dýchat. I ty jsou ale schované pod střechou, takže bude vše v suchu.

Bezpečnost nadevše!

Aby měly děti přehled, co se děje okolo nich, má domek Otto dokonce tři okna! Jedno v levé a pravé straně a jedno směrem do verandy. Díky tomu budou mít děti uvnitř dostatek světla na hraní, aniž by si zbytečně namáhaly oči, ale zároveň je bez vyrušení budete moci nenápadně hlídat. Všechna okna jsou zasklena plexisklem a tak nehrozí, že by se mohlo rozbít a děti pořezat, pro jistotu jsou navíc vyztužena dřevěnými latěmi. Všechna prkna, ze kterých je domek složen jsou do hladka ohoblována a nehrozí tak vražení třísky. Všechny stěny přichází předmontovány v panelech a nemusíte se tak bát, že byste například zvolením špatného spojovacího materiálu mohli Vaše dítě ohrozit.

Jednoduchá montáž dětského domku.

Zahradní domek Otto je vyroben ze smrkového dřeva, které je ještě před montáží dohladka ohoblováno ze všech stran. Následně jsou z prken silných 16 mm sestaveny jednotlivé panely, ze kterých se domek skládá. Jednoduše řečeno Vám domů přijde pár stěn, které pár hřebíky stlučete dohromady a domek je hotový! Domek je dodáván s podlahou silnou 1,6 cm, takže vám opravdu nic nechybí. Pokud nejste manuálně zruční nebo prostě na montáž domečku nemáte čas, můžete si ji objednat v naší firmě. Domečky montujeme po celé ČR, vyžádejte si cenovou nabídku.

Mnoho doplňků – stačí jen zavolat

Dětský domek je v základu dodáván bez střešní krytiny. Každý zákazník má ale zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků zahradního domku. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě e-mailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

K domku je možné přikoupit i další doplňky, například:

  • Základový rám z impregnovaného dřeva
  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle výběru
  • Okapový set
  • Ventilační mřížky
  • Nátěr lazurou Xyladecor
  • Montáž domku

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.


Palmako

Dětský domek Otto

Základní technické údaje

Šířka 233 cm
Hloubka 272 cm
Užitná plocha 3,6 m2
Síla stěn 1,6 cm
Vnitřní rozměry 233 x 157 cm
Plocha střechy 7,1 m2
Použitý materiál Smrkové dřevo bez povrchové úpravy
Výška 219 cm
Podlaha Součást dodávky
Certifikováno normou ČSN EN 71
Dveře 55 x 112 cm
Okno 3 x 56 x 56 cm
Vhodné od 3 let

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Dětský domek Otto je ideálním řešením pro každou zahradu. Nabízí dětem bezpečné a zábavné prostředí, ve kterém se mohou hrát, zatímco rodiče mohou být v klidu. Tento dřevěný domeček má základnu o rozměrech 3,2 x 3,2 metru a výšku 2,6 metru. Je vyroben z kvalitního smrkového dřeva a je dodáván s kompletním nářadím a návodem k montáži.

Domeček je vyroben s velkou dávkou pečlivosti a pozornosti, aby se zajistilo, že je bezpečný pro děti. Střecha je vyrobena z kvalitního bitumenového materiálu a je opatřena protiprůvanovou zábranou. Dveře jsou opatřeny bezpečnostními zámky a okna mají bezpečnostní sklo.

Domeček je vybaven dvěma okny, která poskytují dostatek denního světla. Součástí je také vybavení, včetně stolu a židlí, které jsou vyrobeny z odolného dřeva. Dále je vybavený skříní, která je vybavena dvěma policemi a která je vhodná pro ukládání hraček.

Dětský domek Otto je skvělým řešením pro všechny, kteří chtějí poskytnout svým dětem bezpečné a zábavné prostředí. Jeho kvalita a bezpečnost jsou nejvyšší, takže se nemusíte bát, že by byl ohrožen bezpečnost vašich dětí.

**Jaký je rozměr dětského domku Otto?**
Otto má rozměry 160 cm x 170 cm x 160 cm.

**Je dětský domek Otto vybaven dveřmi?**
Ano, dětský domek Otto je vybaven dveřmi.

**Je dětský domek Otto vyroben z dřeva?**
Ano, dětský domek Otto je vyroben z kvalitního dřeva.

**Je dětský domek Otto voděodolný?**
Ano, dětský domek Otto je voděodolný.

Dětský domek Otto je skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí nabídnout svým dětem bezpečný a zábavný prostor k hraní. Je vyroben z kvalitního dřeva a je k dispozici ve více barevných variacích. Jeho konstrukce je stabilní a bezpečná, což zajišťuje, že se děti mohou bezpečně houpat a hrát. Dětský domek Otto je ideální pro děti ve věku od 3 do 8 let a je skvělou volbou pro rodiny, které hledají kvalitní a bezpečné dětské hřiště.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.