Nejlepší Dětský domek Marii recenze, parametry, zkušenosti

**Zahradní Domeček Marie – Ideální Pro Vaše Děti**

Všichni rodiče touží po tom, aby jejich děti měly to nejlepší. Zahradní domeček Marie je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí svým dětem poskytnout zábavné prostředí pro trávení času venku. Tento domeček je vyroben z kvalitního dřeva a je vybavený vším, co děti potřebují k tomu, aby si užily svou chvilku venku. Zahradní domeček Marie je ideálním místem pro hry, odpočinek a dokonce i pro výuku. Díky svým moderním designům a funkčnosti je tento domeček skvělou volbou pro každou rodinu. Tento článek vám poskytne podrobný pohled na to, co tento domeček nabízí, a proč by měl být na vaší zahradě.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Každý z nás si jistě přeje mít krásný dům se zahradou a výhledem do zeleně. S dětským domkem Marii splníte tento sen svému dítěti už v jeho útlém věku. Díky výšce 211 cm se do něj vejdete i vy, a můžete tak přijít na návštěvu, tedy pokud Vás dcera nebo syn pozve. Dětský domek Marii je dětská prostorná dřevostavba o rozměrech 235 x 235 cm s klasickou sedlovou střechou. Dovnitř se vchází přes oplocenou verandu, jež je hluboká 75 cm. Proto, i když bude v létě třeba pršet, můžou si Vaše děti stoupnout pod přístřešek a koukat ven podobně jako pan Komárek ze slavné scény filmu Na samotě u lesa. Dětský domek má dřevěné vchodové dveře a okno s okenicemi, pod kterými je dokonce dřevěný nástavec na truhlíky pro květiny. Okna jsou vyplněna plexisklem, což znamená, že při poškození nehrozí, že by se Vaše děti pořezaly. 

Pevná smrková prkna

Dřevo našich dětských domků je z kvalitních smrků, které pečlivě vysušíme, z obou stran opracujeme a zbavíme suků. Domky dodáváme v přírodní smetanové, lehce nažloutlé barvě. Smrky jsou již několik staletí pěstovány pro své skvělé vlastnosti dřeva – je pružné, ale pevné zároveň. Truhláři Vám potvrdí, že smrkové dřevo je velmi odolné vůči všem okolním jevům. Pokud si od nás budete přát nechat dřevo ještě povrchově ošetřit, je to samozřejmě možné. 

Malá dřevostavba pro děti

Dětský domek je v základním provedení dodáván s podlahou. Při montáži se nemusíte ničeho obávat – zvládne ji tatínek i maminka. Smrkové dřevo totiž po opracování připravíme do tzv. panelů. Dřevěné panely jsou pak určeny ke snadnému poskládání dle návodu, potřebujete akorát pár hřebíků a kladívko. 

V případě, že byste si s něčím nevěděli rady, nebojte se nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě e-mailem. My se Vám ozveme a vše společně probereme. 

Mnoho doplňků – stačí jen zavolat

K dětskému domku je možné přikoupit jakýkoliv doplněk, například:

  • Základový rám z impregnovaného dřeva
  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle výběru
  • Okapový set
  • Ventilační mřížky
  • Nátěr lazurou Xyladecor
  • Montáž domku

S volbou různých doplňků do dětského domku Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a nápaditých doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.


Tuindeco

Dětský domek Marii

Základní technické údaje

Šířka 235 cm
Hloubka 310 cm
Užitná plocha 5,5 m2
Síla stěn 28 mm
Vnitřní rozměry 229 x 304 cm
Použitý materiál Smrkové dřevo bez povrchové úpravy
Výška 211 cm
Podlaha Ano + 75cm terasa
Střešní krytina Asfaltová lepenka
Certifikováno normou CE
Dveře 1 x
Okno 1 x
Vhodné od 3 let

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Dětský domek Marii je ideálním doplňkem do každé zahrady. Je to skvělá zábava, kterou si mohou děti užívat po celé léto. Tento domek je vyroben z kvalitního dřeva a jeho konstrukce je pevná a trvanlivá. Díky tomu je domek Marii bezpečným a zábavným místem pro děti.

Domek Marii je vybaven všemi potřebnými prvky, aby si mohly děti užívat veškeré zábavy. Jeho střecha je vybavena krásnou terasou, která je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. K dispozici je také velká veranda, kde si mohou děti hrát na schovávanou nebo se schovávat před deštěm.

Uvnitř domku Marii je dostatek prostoru pro hraní a zábavu. Jeho interiér je vybaven několika zábavnými prvky, jako jsou plastové hračky, stolky a židličky, aby si mohly děti užívat veškeré zábavy.

Pokud hledáte skvělou zábavu pro vaše děti, pak je dětský domek Marii tou správnou volbou. Jeho kvalitní konstrukce a vybavení umožňuje dětem užívat si veškeré zábavy a hrát si bezpečně.

1. Jak velký je dětský domek Marii?
Odpověď: Dětský domek Marii je velikosti 2,6 x 2,6 metrů.

2. Jaká je výška střechy dětského domku Marii?
Odpověď: Výška střechy dětského domku Marii je 1,8 metrů.

3. Jaká je nosnost dětského domku Marii?
Odpověď: Nosnost dětského domku Marii je 150 kg.

Dětský domek Marii je skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí dát svým dětem zábavnou a bezpečnou hru. Je vyroben z odolného materiálu, který je bezpečný pro děti a zároveň je velmi snadno čistitelný. Má také širokou škálu barev, takže si každý může vybrat barvu, která nejlépe vyhovuje jeho potřebám. Dětský domek Marii je skvělou volbou pro rodiny s malými dětmi, které mají rády venkovní aktivity.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.