Nejlepší Dětský domek Marie recenze, parametry, zkušenosti

**Užijte si zahradu s dětským domečkem Marie**

Všichni milují zahradu. Je to skvělé místo pro relaxaci, hraní a vytváření vzpomínek. Ať už máte malou zahradu nebo velkou, můžete si užít všechny tyto výhody s dětským domečkem Marie. Tento krásný domeček je vyroben z dřeva a je ideální pro hraní a odpočinek všech dětí. Užijte si s dětmi kouzlo tohoto domečku a vychutnejte si všechny jeho skvělé vlastnosti.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Dětský zahradní domek Marie je skvělou volbou pro větší děti. Domeček je totiž patrový proto je vhodnější pro větší děti, které již nepotřebují dozor dospělé osoby. Vnitřní rozměry domečku 286 x 193 cm jsou rozšířeny ještě o patro o rozloze 1,5m2, což je ideální prostor na uschování hraček nebo v létě třeba i na přespání s kamarády.

Vždy v suchu a teple!

Domek Marie má klasickou sedlovou střechu ve které jsou vsazena dvě neotevíratelná okna. Z důvodu bezpečnosti výplň všech šesti oken je z polykarbonátu nikoliv ze skla. U střechy se spádem 40° se nemusíte bát, že by se na střeše držela voda, nebo že by ji v zimě prolomil těžký napadaný sníh. Střecha má plochu 10 m2 a je vyrobena z 1,6 cm silných palubek, které jsou do sebe zapasovány do předem vyfrézovaných žlábků, a tak máte jistotu, že střecha bude pevně držet pohromadě. Stejným způsobem jsou dělány i stěny domku. Tyto 1,6 cm silné palubky jsou do sebe pevně zasunuty a tak není ve stěně jediná mezera, kudy by dovnitř foukal vítr. Nebojte se však, že by děti uvnitř neměly dostatek čerstvého vzduchu. Ve štítu domu a ve dveřích jsou dostatečně velké otvory, aby se uvnitř dalo bezpečně dýchat. I ty jsou ale schované pod střechou, takže bude vše v suchu.

Bezpečnost nadevše!

Aby měly děti přehled, co se děje okolo nich, má domek Marie šest oken! Jedno na levé a jedno na pravé straně, dvě zepředu u dveří a dvě vsazená ve střeše. Díky tomu budou mít děti uvnitř dostatek světla na hraní, aniž by si zbytečně namáhaly oči. Spodní okna jsou ze stran zdobena okenicemi a pod každým je truhlík na květiny. Okna jsou  pro jistotu vyztužena dřevěnými latěmi. Na patro v domečku děti vylezou po žebříčku a patro má po stranách dřevěné zábrany, které ochrání děti před pádem z patra dolů. Všechna prkna, ze kterých je domek složen jsou do hladka ohoblována a nehrozí tak vražení třísky. Všechny stěny přichází předmontovány v panelech a nemusíte se tak bát, že byste například zvolením špatného spojovacího materiálu mohli Vaše dítě ohrozit.

Jednoduchá montáž dětského domku.

Zahradní domek Marie je vyroben ze smrkového dřeva, které je ještě před montáží dohladka ohoblováno ze všech stran. Následně jsou z prken silných 16 mm sestaveny jednotlivé panely, ze kterých se domek skládá. Jednoduše řečeno Vám domů přijde pár stěn, které pár hřebíky stlučete dohromady a domek je hotový! Domek je dodáván s podlahou silnou 1,6 cm, takže vám opravdu nic nechybí. Pokud nejste manuálně zruční nebo prostě na montáž domečku nemáte čas, můžete si ji objednat v naší firmě. Domečky montujeme po celé ČR, vyžádejte si cenovou nabídku.

Mnoho doplňků – stačí jen zavolat

Dětský domek je v základu dodáván bez střešní krytiny. Každý zákazník má ale zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků zahradního domku. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě e-mailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

K domku je možné přikoupit i další doplňky, například:

  • Základový rám z impregnovaného dřeva
  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle výběru
  • Okapový set
  • Ventilační mřížky
  • Nátěr lazurou Xyladecor
  • Montáž domku

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.


Palmako

Dětský domek Marie

Základní technické údaje

Šířka 320 cm
Hloubka 222 cm
Užitná plocha 5,4 m2
Síla stěn 1,6 cm
Vnitřní rozměry 286 x 193 cm
Plocha střechy 10 m2
Použitý materiál Smrkové dřevo bez povrchové úpravy
Výška 234 cm
Podlaha Součást dodávky
Certifikováno normou ČSN EN 71
Dveře 58 x 112 cm
Okno 6 x 38 x 54 cm
Vhodné od 3 let

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Když se řekne „zahradní dětský domeček“, mnoho lidí si vybaví malou chatku s krásnou terasou a příjemným posezením. To je přesně to, co vám nabízí Dětský domek Marie. Tento krásný zahradní domek je vyroben z kvalitního dřeva a jeho konstrukce je navržena tak, aby byla odolná proti všem počasím.

Dětský domek Marie je vybaven vším, co děti potřebují k hraní a odpočinku. V jeho interiéru se nachází velká postel, pohodlné židle a stolek, stejně jako místo na uložení hraček. Kromě toho je vybaven kuchyňským koutem, kde mohou děti připravovat občerstvení.

Vnější část domečku je vybavena terasou, která je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Na terase se nacházejí pohodlné lehátka a stůl s židlemi, které jsou ideální pro vychutnávání letního slunce.

Tento domeček je skvělou volbou pro děti i dospělé, kteří hledají krásné místo pro relaxaci a hraní. Jeho konstrukce je pevná a odolná vůči všem počasím, a jeho design je moderní a stylový.

Dětský domek Marie je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají zahradní domeček, který bude sloužit jak dětem, tak i dospělým. Nabízí vše, co je potřeba k odpočinku a hraní, a jeho design je moderní a stylový. Pokud hledáte skvělou volbu pro váš zahradní domeček, Dětský domek Marie je to pravé.

**Jaký je rozměr dětského domku Marie?**
Rozměry dětského domku Marie jsou: šířka – 2,4 m, hloubka – 2,4 m, výška – 2,2 m.

**Jak je dětský domek Marie vyroben?**
Dětský domek Marie je vyroben z kvalitního dřevěného materiálu s certifikací FSC.

**Jakou barvu má dětský domek Marie?**
Dětský domek Marie má přírodní dřevěnou barvu.

**Je dětský domek Marie vhodný pro venkovní použití?**
Ano, dětský domek Marie je vhodný pro venkovní použití. Je vyroben z kvalitního dřevěného materiálu s certifikací FSC a je impregnován proti vlhkosti a plísním.

**Jaký je časový rozsah montáže dětského domku Marie?**
Montáž dětského domku Marie trvá přibližně 2-3 hodiny.

Dětský domek Marie je skvělý produkt pro všechny děti, které milují hrát si venku. Je vyroben z pevného a odolného materiálu, který je odolný vůči počasí a může trvat dlouho. Jeho velikost je dostatečná pro více dětí, takže je to skvělá volba pro rodiny s více dětmi. Jeho bezpečnostní prvky zaručují, že se děti budou cítit bezpečně, zatímco si užívají hraní venku. Doporučuji tento produkt pro všechny rodiče, kteří hledají bezpečný a trvanlivý produkt pro své děti.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.