Nejlepší Dětský domek Jungle Playhouse XL recenze, parametry, zkušenosti

Už jste někdy viděli dětský domek Jungle Playhouse XL? Tento luxusní zahradní domeček je skvělou volbou pro každou rodinu, která chce svým dětem poskytnout skvělé zážitky z dobrodružství. Díky svému modernímu designu a vysoké kvalitě je tento domeček ideálním místem pro hry, dobrodružství a zábavu. Tento článek se podívá na všechny výhody a funkce, které tento domeček nabízí.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Dětské hřiště Jungle Playhouse XL se skládá z domečku se sedlovou střechou a 140 cm vysoké podesty, na které je usazen. Samotný domek na vrcholu má rozměry 154 x 149 cm. Před domkem, stále v úrovni podesty, je navíc ještě veranda, takže děti budou mít výhled na celou zahradu, jako z věže hradu. Navíc, aby cesta dolu z platformy byla trochu zábavnější, je tam pro děti připravena 265 cm dlouhá skluzavka.

Jeden domek, spousta zábavy

Dětem stačí ke štěstí málo. I v samotném domku by se jistě dokázaly zabavit po celé dny a týdny. Přidejte k tomu ještě skluzavku, šplhací lano, dalekohled, kormidlo a budete rádi, když je z domku ještě někdy dostanete. Jungle Playhouse XL přináší spoustu zábavy už v základním provedení. Dostanete k němu totiž žebřík a skluzavku hned na začátek, takže místo domečku máte rovnou celé hřiště. Spousta barevných prvků, jako jsou okenice, dveře, nebo třeba barevný žebřík děti také náramě baví.

Dětský domek navždy

Všechny dětské domky Jungle Gym Payhouse jsou vyrobeny z tlakově impregnovaného jehličnatého dřeva. Veškeré dřevo je před samotnou impregnací vysušeno a až poté je naimpregnováno. Díky tomu už dřevo více nesesychá a hřiště se Vám nezkroutí. Zároveň impregnace dřevo ochrání před hnilobami a plísněmi a vydrží Vám, dokud děti nevyrostou. Možná až dokud nevyrostou vnoučata.

Základní výbava dětského domku Jungle Crazy Playhouse L obsahuje:

  • barevnou skluzavku o délce 265 cm
  • nástupní kovový žebřík s barevnými stupni
  • chránič proti úrazu hlavy pro umístění k nástupu na skluzavku
  • vlajku s opičkou Jungle Gym
  • plastové krytky šroubů
  • žlutá plastová madla Jungle Gym
  • spojovací materiál
  • montážní prvky, nářadí
  • montážní návod
  • zemní kotvy 2 ks

Nekonečno možností

Výhodou dětských domků Jungle Gym je, že je lze donekonečna modifikovat a tak si z vašeho domku můžete udělat doslova hrad! Součástí Playhouse XL je domek na plošině s terasou a skluzavka, to však zdaleka nemusí být vše. Jednoduše si vyberete přídavný modul, ať už je to houpačka, šplhací lano, nebo třeba lezecká stěna a vyladíte ho přesně podle představ Vašich dětí.

Nevíte si rady

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.


Jungle Gym

Dětský domek Jungle Playhouse XL

Základní technické údaje

Šířka 423 cm
Hloubka 224 cm
Užitná plocha 9,45 m2
Síla stěn 1,8 cm
Vnitřní rozměry 2,29 m2
Použitý materiál Impregnované jehličnaté dřevo
Výška 305 cm
Rozměry stojek 9 x 9 cm
Střešní krytina Bez střešní krytiny
Výška podesty 145 cm
Certifikováno normou ČSN EN 71
Dveře 1x
Okno 1 x
Vhodné od 3 let

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Dětský domek Jungle Playhouse XL je ideálním řešením pro zahradní zábavu vašich dětí. Tento luxusní dřevěný domeček má velkou terasu, velkou vstupní bránu a tři velké okenice, které vám umožní sledovat, jak se vaše děti baví.

Dům je vyroben z kvalitního dřeva a je vybaven bezpečnostními prvky, jako jsou pevné schody, zábradlí a zámky dveří. Dům je dostatečně velký pro více dětí, takže se mohou bavit s kamarády.

Domek je vybaven luxusními prvky, jako je dřevěná střecha, skluzavka, houpačka a dokonce i vodní pistole. To všechno je skvělým způsobem, jak vašim dětem poskytnout zábavu a příležitost k objevování.

Dům je snadno sestavitelný a je dodáván s návodem, který vám pomůže postavit dům během několika hodin. Dům je také dostatečně odolný, aby mohl vydržet všechny zimní počasí.

Dětský domek Jungle Playhouse XL je skvělou volbou pro děti, které hledají zábavu a dobrodružství na vaší zahradě. Dům je kvalitní a bezpečný a poskytuje vašim dětem mnoho možností, jak se bavit.

**Jaká je velikost dětského domku Jungle Playhouse XL?**
Odpověď: Dětský domek Jungle Playhouse XL má rozměry 300 x 300 cm.

**Je dětský domek Jungle Playhouse XL vyroben z kvalitního materiálu?**
Odpověď: Ano, dětský domek Jungle Playhouse XL je vyroben z kvalitního impregnovaného dřeva.

**Je dětský domek Jungle Playhouse XL bezpečný pro děti?**
Odpověď: Ano, dětský domek Jungle Playhouse XL je bezpečný pro děti, protože je vybaven bezpečnostními prvky, jako je například ochrana proti přehřátí.

Dětský domek Jungle Playhouse XL je skvělý produkt pro rodiče, kteří mají děti ve věku od 3 do 10 let. Je to velký domek, který nabízí spoustu zábavy a zážitků pro děti. Je vybaven skluzavkou, houpačkou, trampolínou a dalšími hračkami. Je vyroben z kvalitního a bezpečného materiálu a je navržen tak, aby vydržel dlouhou dobu. Jeho velikost je ideální pro malé děti, aby se mohly volně pohybovat a hrát si. Doporučuji tento produkt pro rodiče, kteří chtějí, aby jejich děti měly zábavný a bezpečný prostor pro hraní.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.