Nejlepší Dětský domek Jungle Playhouse recenze, parametry, zkušenosti

**Zahradní domeček Jungle Playhouse: Přinášíme vám kouzlo do vaší zahrady**

Každé dítě touží po svém vlastním království. Ať už je to domeček, kde mohou hrát si s kamarády, nebo malý úkryt, kde mohou trávit čas čtením knih nebo malováním obrázků. Dětský domeček Jungle Playhouse je ideálním řešením pro děti ve věku od 3 do 12 let. Tento zahradní domeček přináší kouzlo do vaší zahrady a je plný zábavy. Jeho robustní design a barevné schéma vám pomohou vybudovat pro vaše dítě úžasné místo, kde může trávit čas s kamarády a rozvíjet svou vlastní kreativitu.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Dětský domek Jungle Playhouse je menší zahradní dřevěný domek nebo chcete-li chatička pro děti. Její rozměry 154 x 149 cm a výška 164 cm jsou přizpůsobeny zejména menším dětem. Z tohoto důvodu mají zároveň dvě okna po stranách plastové okenice, které se snadno otevírají a zavírají. Stejně tak plastové dveře jsou přizpůsobeny pro potřeby menších dětí. Nad nimi se nachází tmavá tabule, na které můžou projevovat a rozvíjet své umělecké vlohy. Střecha domečku má klasický sedlový tvar. Tento zahradní domek je ideálním místem na fantazií nabité dětské hry. Přikoupením vyvýšené terasy a přimontováním skluzavky se může domek v mžiku proměnit v regulérní dětské hřiště, na kterém se, jak se patří, sportovně vyřádí.

Pružné, ale pevné dřevo

Dětský domek je vyroben z impregnovaného jehličnatého dřeva, které je pružné a pevné zároveň. V některých případech se používá dřevo borovice, které má podobné vlastnosti jako smrk. Na opracování je o něco vhodnější smrk, jelikož jsou jeho pryskyřicové kanálky menší než u borovice, nezanáší “smůlou” tolik různá zařízení na broušení a jeho úpravu. 

Celý povrch dřeva je pečlivě ošetřen tlakovou impregnací, která hloubkově zajistí dlouhotrvající ochranu dřeva před nepříznivým počasím a případnými plísněmi. 

Malá dřevostavba pro děti

Dětský domek je v základním provedení dodáván v podobě jednotlivých dřevěných dílů, s montážní krabicí a podrobným návodem. Sada neobsahuje podlahu. Na tuto malou dřevostavbu a její montáž budete potřebovat navíc dvě ruce. Domek se skládá z předem připravených panelů, které sbijete přesně podle návodu. Nemusíte se obávat ničeho složitého. Je to tak jednoduché, že to zvládne každý! 

Základní výbava dětského domku Jungle Playhouse obsahuje:

 • kreslící tabuli
 • plastové dveře
 • plastové chrániče rohů
 • plastové krytky šroubů
 • spojovací materiál
 • montážní prvky, nářadí
 • montážní návod
 • štítek s označením

Pokud nemáte na montáž čas či energii, neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě e-mailem. My se Vám ozveme a vyřešíme veškeré Vaše potřeby.

Mnoho doplňků – stačí jen zavolat

K dětskému domku je možné přikoupit jakýkoliv doplněk z nabídky Jungle Gym, například:

 • Nátěr lazurou Xyladecor
 • Montáž domku
 • Vyvýšená terasa

S volbou různých doplňků do dětského domku Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a nápaditých doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.


Jungle Gym

Dětský domek Jungle Playhouse

Základní technické údaje

Šířka 154 cm
Hloubka 149 cm
Užitná plocha 2,3 m2
Použitý materiál Impregnované jehličnaté dřevo
Výška 164 cm
Podlaha Bez podlahy
Střešní krytina Bez střešní krytiny
Certifikováno normou ČSN EN 71
Dveře 1 x dvoukřídlé
Okno 2 x s okenicemi
Vhodné od 3 let

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Dětský domek Jungle Playhouse je skvělou volbou pro každou zahradu. Je to moderní a stylový domek, který se skládá z mnoha různých částí. Je vybaven dřevěnou střechou, dvěma dveřmi, plastovými okny a dřevěnými stěnami. Díky mnoha různým prvkům je tento domek skvělou volbou pro děti všech věkových kategorií.

Díky dřevěné střeše a stěnám je domek velmi odolný vůči vlivům počasí. Plastová okna a dveře jsou vybaveny speciálními zámky, které zabraňují nechtěnému vniknutí dovnitř. Díky tomu mohou děti bezpečně hrát a vychutnávat si svůj čas ve dřevěném domečku.

Vnitřek domku je vybaven mnoha různými hračkami, jako jsou například stavebnice, kostky, kostky s obrázky, puzzle a mnoho dalších. Díky tomu mohou děti trávit čas hraním a učením se novým věcem.

Díky svému modernímu a stylovému designu se dětský domek Jungle Playhouse skvěle hodí do každé zahrady. Je vyroben z kvalitního dřeva a jeho údržba je velmi snadná. Díky tomu je tento domek skvělou volbou pro každou rodinu, která chce pro své děti bezpečné a zábavné prostředí.

JAKÉ MATERIÁLY JSOU POUŽITY PRO DĚTSKÝ DOMEK JUNGLE PLAYHOUSE?

Dětský domek Jungle Playhouse je vyroben z kvalitního a odolného dřeva s certifikací FSC, které je bezpečné pro děti.

Dětský domek Jungle Playhouse je skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní dřevěnou hračku pro děti. Jeho krásný design a vysoká kvalita z něj činí perfektní volbu pro všechny, kteří chtějí, aby jejich děti měly zábavu a bezpečnou hračku. Je to skvělá volba pro rodiče, kteří chtějí, aby jejich děti měly kvalitní dřevěnou hračku, která je bezpečná a zábavná.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.