Nejlepší Dětské hřiště Jungle Voyager se skluzavkou recenze, parametry, zkušenosti

Hravost, dobrodružství a zábava – to jsou slova, která vystihují zážitky, které může dítě zažít na dětském hřišti Jungle Voyager se skluzavkou. Toto úžasné hřiště je plné zábavných atrakcí a her, které poskytují dětem neomezené možnosti pro hru a dobrodružství. Přečtěte si více o tomto úžasném hřišti a dozvíte se, proč by mělo být toto hřiště na seznamu každého rodiče.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Dětské hřiště Jungle Voyager a jeho nevšední kompozice, vyrobené tak, aby vyhovovalo všem nápadům dětské fantazie, je skvělou volbou pro Vaši zahradu. Konstrukce, připomínající svým tvarem námořní loď, vyzývá každého malého dobrodruha k plavbám přes oceán. Hřiště je vyrobeno z tlakově impregnovaného dřeva a ve své základní výbavě obsahuje provazový žebřík, pískoviště, skluzavku s přípojkou na zahradní hadici, dřevěný můstek a náklopný žebřík.

Skluzavka součástí dodávky dětského hřiště

Jako každá hrací sestava této řady je Jungle Voyager opatřen skluzavkou, u které je možno vybírat barvu. Na hřiště se připojuje skluzavka o délce 2,2 m s jednou vlnou pro co možná největší zábavu a její nástupní výška je 125 cm.

Základní výbava hrací sestavy Jungle Voyager obsahuje:

 • dřevěný “vratký” most
 • barevnou skluzavku o délce 220 cm
 • dřevěnou střechu
 • provazový žebřík s protiskluzovými stupínky
 • 2x integrované pískoviště
 • plastový žebřík s barevnými stupni 1 Step Ladder

 • nástupní kovový žebřík s barevnými stupni
 • žlutý plastový volant Steering Wheel
 • dětský dalekohled StarOscope
 • žlutá plastová madla Jungle Gym
 • chránič proti úrazu hlavy pro umístění k nástupu na skluzavku
 • vlajku s opičkou Jungle Gym
 • plastové krytky šroubů
 • spojovací materiál
 • montážní prvky, nářadí
 • zemní kotvy 4 ks
 • montážní návod

Bezpečné hřiště s řadou rozšíření

Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s evropskou bezpečnostní normou ČSN EN 71 a jsou certifikovány pro privátní použití renomovanou německou zkušebnou TUV.

Pokud si budete přát, můžete si přikoupit příslušenství k dětskému hřišti z naší nabídky jako je například dětský plastový volant nebo hrací telefon. Dětské hřiště můžete dále rozšířit doplňujícími moduly od systému Jungle Gym, přesně podle Vašich představ. Moduly můžete přidávat i postupně k již stojícímu hřišti.

Dětské hřiště Jungle Voyager se skluzavkou

Základní technické údaje

Šířka 250 cm
Délka 410 cm
Výška 259 cm
Povrchová úprava Volitelný doplněk
Montáž Volitelný doplněk
Rozměry podesty 60 x 70 cm
Rozměry druhé podesty 68 x 74 cm
Výška podesty 125 cm
Výška druhé podesty 125 cm
Skluzavka Součást dodávky
Nástupní výška skluzavky 125 cm
Délka skluzavky 220 cm
Certifikováno normou ČSN EN 71
Kotvící prvky Součást dodávky

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Dětské hřiště Jungle Voyager se skluzavkou je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí pro své děti vybudovat zahradní hřiště. Tento produkt nabízí pestrou škálu herních možností, které poskytnou dětem zábavu a vzrušení.

Hřiště je vyrobeno z odolného, bezpečného plastu, který je navržen tak, aby vydržel nárazy i pády. Jeho výška je dostatečná pro všechny děti ve věku od 3 do 10 let. Jeho konstrukce je stabilní a bezpečná, takže se můžete ujistit, že vaše děti budou v bezpečí.

Hřiště Jungle Voyager se skluzavkou obsahuje mnoho herních prvků, jako je žebřík, houpačka, kruhová skluzavka, trampolína, houpací síť a další. Tyto prvky jsou navrženy tak, aby poskytovaly dětem bezpečné a zábavné herní prostředí.

Kromě toho je hřiště vybaveno i bezpečnostními prvky, jako je bezpečnostní zábrana, která zabraňuje nechtěným pádům z vyšších částí hřiště. Kromě toho je hřiště vybaveno i barevnými detaily, které přidávají na atraktivitě.

Hřiště Jungle Voyager se skluzavkou je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí pro své děti vybudovat zahradní hřiště. Jeho konstrukce je stabilní a bezpečná a nabízí pestrou škálu herních možností, které poskytnou dětem zábavu a vzrušení.

**Jaké jsou rozměry hřiště Jungle Voyager?**
Od rozměrů se může lišit podle toho, jaké komponenty se vybírají. Celková plocha hřiště se pohybuje od 15 m2 do 30 m2.

**Jaké jsou výhody hřiště Jungle Voyager?**
Hřiště Jungle Voyager nabízí dětem zábavu a pohyb, pomáhá jim učit se o světě kolem nich a rozvíjet jejich motorické schopnosti. Je bezpečné a má kvalitní konstrukci.

Dětské hřiště Jungle Voyager se skluzavkou je skvělou volbou pro rodiny s dětmi, které hledají zábavnou a bezpečnou venkovní hračku. Hřiště je vyrobeno z kvalitních materiálů a má bezpečné prvky, které pomáhají udržovat děti bezpečné. Jeho skluzavka je dostatečně dlouhá na to, aby si děti užily spoustu zábavy. Je to ideální volba pro rodiny, které chtějí vytvořit pro své děti bezpečné a zábavné outdoorové prostředí.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.