Nejlepší Dětské hřiště Jungle Viking se skluzavkou recenze, parametry, zkušenosti

Děti mají rády hraní venku a prožívání nových dobrodružství. Hřiště Jungle Viking se skluzavkou je skvělým místem pro dětskou zábavu. Nabízí dětem bezpečné a zábavné prostředí, kde si mohou užívat hry a aktivity. Článek se podívá na to, jak se toto hřiště stalo oblíbeným místem pro děti a jaké výhody přináší.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Hřiště Jungle Viking se pyšní svým ikonickým skandinávským designem. Konstrukce je tedy ve tvaru lodi. Nechybí ani námořnický dalekohled a kormidlo. Ve výšce 230 cm je připevněn barevný provazový žebřík. Hřiště je vyrobeno z tlakově impregnovaného dřeva. Pod podestou je vyhrazen prostor pro pískoviště.

Skluzavka součástí dodávky dětského hřiště

Jako každá hrací sestava této řady je Jungle Viking doplněn skluzavkou, u které je možno vybírat barvu. Na hřiště se připojuje skluzavka o délce 2,20 m s jednou vlnou pro co možná největší zábavu, její nástupní výška je 125 cm.

Základní výbava hrací sestavy Jungle Totem obsahuje:

 • integrované pískoviště
 • kormidlo
 • střešní plachta: UV – stabilní venkovní materiál
 • provazový žebřík s protiskluzovými příčkami
 • barevnou skluzavku o délce 220 cm
 • plastový žebřík s barevnými stupni 1 Step Ladder
 • lano na provazový žebřík
 • nástupní kovový žebřík s barevnými stupni
 • žlutý plastový volant Steering Wheel
 • dětský dalekohled StarOscope
 • plachtu na střechu
 • chránič proti úrazu hlavy pro umístění k nástupu na skluzavku
 • vlajku s opičkou Jungle Gym
 • plastové krytky šroubů
 • žlutá plastová madla Jungle Gym
 • spojovací materiál
 • montážní prvky, nářadí
 • montážní návod
 • zemní kotvy 4 ks

Bezpečné hřiště s řadou rozšíření

Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s evropskou bezpečnostní normou ČSN EN 71 a jsou certifikovány pro privátní použití renomovanou německou zkušebnou TUV.

Pokud si budete přát, můžete si přikoupit příslušenství k dětskému hřišti z naší nabídky jako je například dětský plastový volant nebo hrací telefon. Dětské hřiště můžete dále rozšířit doplňujícími moduly od systému Jungle Gym, přesně podle Vašich představ. Moduly můžete přidávat i postupně k již stojícímu hřišti.

Dětské hřiště Jungle Viking se skluzavkou

Základní technické údaje

Šířka 265 cm
Délka 262 cm
Výška 263 cm
Povrchová úprava Volitelný doplněk
Montáž Volitelný doplněk
Rozměry podesty 173 x 58 cm
Výška podesty 125 cm
Skluzavka Součást dodávky
Nástupní výška skluzavky 125 cm
Délka skluzavky 220 cm
Certifikováno normou ČSN EN 71
Kotvící prvky Součást dodávky

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Dětské hřiště Jungle Viking se skluzavkou je ideálním místem pro děti všech věkových kategorií, které milují hrát si venku. Hřiště je vybaveno různými herními prvky, které zaručují nekonečnou zábavu. Mezi ně patří obří skluzavka, která je oblíbenou atrakcí dětí. Díky svému velkému rozměru mohou děti hrát ve skupinách a prožívat nezapomenutelné zážitky.

Dalším zajímavým prvkem hřiště je obří houpačka. Je to ideální místo pro děti, které milují houpačky. Díky jejímu velkému rozměru mohou děti houpat ve více lidech současně.

Hřiště je také vybaveno dřevěným mostem a žebříkem, které dětem umožňují zdolávat různé překážky. Díky těmto prvkům se děti mohou vyřádit a zdokonalit si své motorické dovednosti.

Hřiště je také vybaveno různými dřevěnými prvky, které dětem umožňují vytvářet si vlastní hry a hrát si podle svých představ. Děti tak mohou rozvíjet svou představivost a kreativitu.

Dětské hřiště Jungle Viking se skluzavkou je skvělou volbou pro děti, které milují venkovní hry. Je to ideální místo pro trávení času s rodinou a přáteli. Hřiště je bezpečné a zaručuje nekonečné množství zábavy.

**Jaké jsou rozměry hřiště Jungle Viking?**
Od rohu ke kraji je hřiště Jungle Viking 5,2m x 5,2m. Skluzavka má délku 2,4m.

**Je hřiště Jungle Viking bezpečné?**
Ano, hřiště Jungle Viking je vyrobeno z odolných materiálů, které splňují veškeré bezpečnostní normy.

**Je hřiště Jungle Viking vhodné pro malé děti?**
Ano, hřiště Jungle Viking je vhodné pro děti od 3 let.

**Je hřiště Jungle Viking zařízeno pro zajištění bezpečnosti?**
Ano, hřiště Jungle Viking je vybaveno bezpečnostními prvky, jako jsou protiskluzové podlahy, bezpečnostní madla a pojistky.

**Je hřiště Jungle Viking snadno přepravitelné?**
Ano, hřiště Jungle Viking je vyrobeno z lehkých materiálů a je snadno přepravitelné.

Dětské hřiště Jungle Viking se skluzavkou je skvělým produktem pro rodiny, které mají děti ve věku od 3 do 10 let. Je to bezpečné a zábavné hřiště, které děti mohou využívat po celé léto. Je vyrobeno z odolných materiálů, takže je velmi trvanlivé a může být použito po dlouhou dobu. Jeho skluzavka je bezpečná a zábavná a jeho řetězec pro překonávání překážek nabízí dětem spoustu zábavy. Díky svému kompaktnímu designu je hřiště snadno přemístitelné a jeho montáž je jednoduchá. Doporučuji tento produkt všem rodinám s dětmi ve věku 3-10 let, které chtějí poskytnout svým dětem bezpečnou a zábavnou hru.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.