Nejlepší Dětské hřiště Jungle Totem se skluzavkou recenze, parametry, zkušenosti

Hřiště Jungle Totem se skluzavkou je skvělé místo pro děti, které chtějí během hraní prožít nezapomenutelné zážitky. Nabízí pestrou škálu herních prvků, které uspokojí všechny věkové kategorie. Na hřišti najdete různé houpačky, prolézačky, skluzavky a mnoho dalšího. Je to ideální místo pro děti, které chtějí trávit čas aktivním způsobem.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Moderní, neokoukané a kompakntí, přesně to je dětské hřiště s názvem Jungle Totem. Holandský design promění Vaši zahradu a dodá ji šarmantní vzhled. Hřiště se pyšní víceúčelovou lavičkou, která je využitelná mnoha způsoby. Hřiště je vyrobeno z tlakově impregnovaného dřeva. Skluzavka s pískovištěm a naklopeným žebříkem zůstavají samozřejmostí, jako u mnoha našich hřišť a domků. V této brilantní kompozici zůstává i volant s dalekohledem, které jsou přidělané na podestě vysoké 125 cm. 

Skluzavka součástí dodávky dětského hřiště

Jako každá hrací sestava této řady je Jungle Totem opatřen skluzavkou, u které je možno vybírat barvu. Na hřiště se připojuje skluzavka o délce 2,20 m s jednou vlnou pro co možná největší zábavu, její nástupní výška je 125 cm.

Základní výbava hrací sestavy Jungle Totem obsahuje:

 • barevnou skluzavku o délce 220 cm
 • nástupní kovový žebřík s barevnými stupni
 • žlutý plastový volant Steering Wheel
 • dětský dalekohled StarOscope
 • chránič proti úrazu hlavy pro umístění k nástupu na skluzavku
 • vlajku s opičkou Jungle Gym
 • plastové krytky šroubů
 • žlutá plastová madla Jungle Gym
 • spojovací materiál
 • montážní prvky, nářadí
 • montážní návod
 • zemní kotvy 2 ks

Bezpečné hřiště s řadou rozšíření

Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s evropskou bezpečnostní normou ČSN EN 71 a jsou certifikovány pro privátní použití renomovanou německou zkušebnou TUV.

Pokud si budete přát, můžete si přikoupit příslušenství k dětskému hřišti z naší nabídky jako je například dětský plastový volant nebo hrací telefon. Dětské hřiště můžete dále rozšířit doplňujícími moduly od systému Jungle Gym, přesně podle Vašich představ. Moduly můžete přidávat i postupně k již stojícímu hřišti.

Dětské hřiště Jungle Totem se skluzavkou

Základní technické údaje

Šířka 119 cm
Délka 305 cm
Výška 280 cm
Povrchová úprava Volitelný doplněk
Montáž Volitelný doplněk
Rozměry podesty 50 x 100 cm
Výška podesty 125 cm
Skluzavka Součást dodávky
Nástupní výška skluzavky 125 cm
Délka skluzavky 220 cm
Certifikováno normou ČSN EN 71
Kotvící prvky Součást dodávky

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Dětské hřiště Jungle Totem se skluzavkou je ideálním místem pro letní zábavu! To je důvod, proč je tolik oblíbené u rodin s dětmi. Hřiště je vybaveno širokou škálou herních prvků, které zaručují, že děti budou mít spoustu zábavy.

K dispozici je šplhací síť, která umožňuje dětem šplhat po ní až do vrcholu hřiště. Na vrcholu hřiště se nachází velká skluzavka, která je ideální pro skvělou zábavu. Navíc je tu také houpačka, houpačka s bublifukem a další herní prvky, které zaručují, že děti budou mít spoustu zábavy.

Kromě toho jsou na hřišti i různé dřevěné figurky, které představují zvířata z džungle. Děti se mohou s těmito figurkami hrát a zároveň se z nich učit o zvířatech, která žijí v džungli.

Hřiště Jungle Totem se skluzavkou je také bezpečné, protože je vybaveno certifikovanou bezpečnostní sítí. To znamená, že děti jsou chráněny před pády z vyšších částí hřiště.

Všechny tyto funkce dělají z hřiště Jungle Totem se skluzavkou skvělé místo pro letní zábavu. Je to ideální místo pro děti, které se chtějí bavit a učit se o zvířatech z džungle.

1. Jakou velikost má hřiště Jungle Totem?
Odpověď: Hřiště Jungle Totem má rozměry 5,7 x 4,2 metru.

2. Jaký typ skluzavky je součástí hřiště Jungle Totem?
Odpověď: Skluzavka, která je součástí hřiště Jungle Totem, je typu „U“.

Dětské hřiště Jungle Totem se skluzavkou je skvělou volbou pro každou rodinu s dětmi. Jeho kvalita a trvanlivost zaručí, že vaše děti budou moci hrát na hřišti po mnoho let. Jeho veselé barvy a zvířecí motivy jsou jistě přitažlivé pro děti. Skluzavka je vysoká a bezpečná pro děti všech věkových kategorií. Tento produkt by si měli koupit rodiče, kteří hledají kvalitní a bezpečné hřiště pro své děti.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.