Nejlepší Dětské hřiště Jungle Safari se skluzavkou recenze, parametry, zkušenosti

Dětské hřiště Jungle Safari se skluzavkou je ideálním místem pro děti, které touží po dobrodružství a zábavě. Nabízí širokou škálu herních prvků, jako jsou houpačky, prolézačky a skluzavka, která se tyčí nad hřištěm. Děti se mohou vydat na dobrodružnou cestu do džungle a objevit nové a zábavné aktivity. Hřiště je navíc bezpečné a vybaveno moderními bezpečnostními prvky. Je to ideální místo pro děti, které chtějí zažít skvělé zážitky a zábavu.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Rustikální vzhled v kombinaci s impregnovanou borovicí a Vaše děti se mohou cítit jako v džungli. Hřiště s názvem Jungle Safari je to pravé pro náročné a nikdy neunavitelné děti. Se skluzavkou, lezeckou stěnou a nakloněným žebříkem si přijde na své naprosto každý. Další příslušentví jako například dětský dalekohled je součástí. Hřiště je vyrobeno z tlakově impregnovaného dřeva.

Skluzavka součástí dodávky dětského hřiště

Jako každá hrací sestava této řady je Jungle Safari opatřen skluzavkou, u které je možno vybírat barvu. Na hřiště se připojuje skluzavka o délce 2,20 m s jednou vlnou pro co možná největší zábavu, její nástupní výška je 125 cm.

Základní výbava hrací sestavy Jungle Safari obsahuje:

 • barevnou skluzavku o délce 220 cm
 • lezeckou stěnu Rock Wall
 • nástupní kovový žebřík s barevnými stupni
 • žlutý plastový volant Steering Wheel
 • dětský dalekohled StarOscope
 • plachtu na střechu
 • chránič proti úrazu hlavy pro umístění k nástupu na skluzavku
 • vlajku s opičkou Jungle Gym
 • plastové krytky šroubů
 • žlutá plastová madla Jungle Gym
 • spojovací materiál
 • montážní prvky, nářadí
 • montážní návod
 • zemní kotvy 4 ks

Bezpečné hřiště s řadou rozšíření

Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s evropskou bezpečnostní normou ČSN EN 71 a jsou certifikovány pro privátní použití renomovanou německou zkušebnou TUV.

Pokud si budete přát, můžete si přikoupit příslušenství k dětskému hřišti z naší nabídky jako je například dětský plastový volant nebo hrací telefon. Dětské hřiště můžete dále rozšířit doplňujícími moduly od systému Jungle Gym, přesně podle Vašich představ. Moduly můžete přidávat i postupně k již stojícímu hřišti.

Dětské hřiště Jungle Safari se skluzavkou

Základní technické údaje

Šířka 147 cm
Délka 249 cm
Výška 259 cm
Povrchová úprava Volitelný doplněk
Montáž Volitelný doplněk
Rozměry podesty 147 x 70 cm
Výška podesty 125 cm
Skluzavka Součást dodávky
Nástupní výška skluzavky 125 cm
Délka skluzavky 220 cm
Certifikováno normou ČSN EN 71
Kotvící prvky Součást dodávky

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Zahradní dětské hřiště Jungle Safari se skluzavkou je skvělým způsobem, jak dětem dopřát zábavu a pohyb na čerstvém vzduchu. Je to ideální volba pro rodiny, které chtějí poskytnout svým dětem bezpečné a zábavné místo k hraní.

Hřiště Jungle Safari se skluzavkou je vyrobeno z kvalitního plastu, který je odolný vůči poškození a má dlouhou životnost. Je to skvělé pro rodiny, které chtějí zajistit, aby se jejich děti mohly bezpečně bavit.

Hřiště je navrženo tak, aby poskytovalo dětem veškerou zábavu a pohyb, které potřebují. Obsahuje bezpečnou skluzavku, houpačku, žebřík a houpačky. Děti si mohou užívat nekonečné hodiny zábavy a pohybu.

Hřiště Jungle Safari se skluzavkou je také velmi bezpečné. Má bezpečné bariéry, které chrání děti před pády a zraněním, a má také bezpečnostní kontrolní systém.

Navíc je hřiště velmi snadno použitelné. Rodiny mohou jednoduše a rychle sestavit hřiště a děti se mohou okamžitě bavit.

Je to skvělý způsob, jak dětem poskytnout zábavu a pohyb na čerstvém vzduchu. Děti si mohou užívat zábavu a pohyb bezpečně a s bezstarostným úsměvem.

**Jaké je hřiště Jungle Safari se skluzavkou?**
Hřiště Jungle Safari se skluzavkou je zahradní dětské hřiště určené pro děti ve věku od 3 do 12 let. Hřiště se skládá z trampolíny, žebříku, houpačky, skluzavky, prolézaček a dalších herních prvků.

**Kde se hřiště Jungle Safari se skluzavkou nachází?**
Hřiště Jungle Safari se skluzavkou se nachází v Praze. Je to veřejně přístupné hřiště, které je umístěno v parku Stromovka.

**Kolik stojí vstupné na hřiště Jungle Safari se skluzavkou?**
Vstupné na hřiště Jungle Safari se skluzavkou je zdarma.

Dětské hřiště Jungle Safari se skluzavkou je skvělou volbou pro děti, které hledají všestrannou zábavu. Jeho robustní konstrukce a kvalitní materiály zaručují bezpečné a dlouhotrvající hraní. Díky široké škále herních možností, jako je skluzavka, žebřík a houpačka, je to skvělá volba pro každého, kdo hledá zábavu pro své dítě. Tento produkt by si měli koupit rodiče, kteří hledají bezpečnou a zábavnou volbu pro své děti.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.