Nejlepší Dětské hřiště Jungle Patio se skluzavkou recenze, parametry, zkušenosti

Děti milují hraní na hřišti. Ať už je to venku, nebo doma, hřiště je pro ně zábavné a zároveň učící. Dětské hřiště Jungle Patio se skluzavkou je ideálním místem pro děti, které chtějí zažít nezapomenutelné zážitky. Nabízí spoustu zábavy a zároveň umožňuje dětem poznat nové dovednosti. Pojďme se podívat na to, co toto hřiště nabízí a jaké výhody přináší.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Elegantní a minimalistické, takové je dětské hřiště Jungle Patio. Perfektní zábava pro ty nejmenší, kteří jistě ocení vyvýšenou podestu ve výšce 125 cm, na kterou se mohou dostat buď pomocí čtyřstupňových barevných schůdků nebo lezecké stěny. Cesta dolů je atraktivnější díky dlouhé skluzavce, proveditelné v několika barevných variantách. Navíc k tomu, je pod podestou zabudováno pískoviště, které v kombinaci s dřevěnými doplňky zaručí několikahodinové dobrodružství. Hřiště je vyrobeno z tlakově impregnovaného dřeva.

Skluzavka součástí dodávky dětského hřiště

Jako každá hrací sestava této řady je Patio opatřen skluzavkou, u které je možno vybírat barvu. Na hřiště se připojuje skluzavka o délce 220 cm s jednou vlnou pro co možná největší zábavu, její nástupní výška je 125 cm. Celková výška Jungle Patio je 263 cm, šířka bez připojené skluzavky 92 cm.

Základní výbava hrací sestavy Jungle Patio obsahuje:

 • barevnou skluzavku o délce 220 cm
 • lezeckou stěnu Rock Wall
 • plastový žebřík s barevnými stupni 1 Step Ladder
 • dětský dalekohled StarOscope
 • plachtu na střechu
 • chránič proti úrazu hlavy pro umístění k nástupu na skluzavku
 • vlajku s opičkou Jungle Gym
 • plastové krytky šroubů
 • žlutá plastová madla Jungle Gym
 • spojovací materiál
 • montážní prvky, nářadí
 • montážní návod
 • zemní kotvy 2 ks

Bezpečné hřiště s řadou rozšíření

Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s evropskou bezpečnostní normou ČSN EN 71 a jsou certifikovány pro privátní použití renomovanou německou zkušebnou TUV.

Pokud si budete přát, můžete si přikoupit příslušenství k dětskému hřišti z naší nabídky například hrací telefon. Dětské hřiště můžete dále rozšířit doplňujícími moduly od systému Jungle Gym, přesně podle Vašich představ. Moduly můžete přidávat i postupně k již stojícímu hřišti. 

Dětské hřiště Jungle Patio se skluzavkou

Základní technické údaje

Šířka 257 cm
Hloubka 92 cm
Výška 263 cm
Povrchová úprava Volitelný doplněk
Montáž Volitelný doplněk
Rozměry podesty 92×54 cm
Výška podesty 125 cm
Skluzavka Součást dodávky
Nástupní výška skluzavky 125 cm
Délka skluzavky 220 cm
Certifikováno normou ČSN EN 71
Kotvící prvky Součást dodávky

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Dětské hřiště Jungle Patio se skluzavkou je skvělou volbou pro Vaši zahradu. Nabízí všem dětem bezpečné a zábavné prostředí pro hraní a pohyb. Hřiště je vybaveno řadou herních prvků, včetně skluzavky, houpačky, houpačky, houpacího koně a dalších. Všechny prvky jsou vyrobeny z odolného plastu a jsou navrženy tak, aby byly bezpečné pro všechny děti.

Kromě herních prvků je hřiště také vybaveno velkou oplocenou plochou, která poskytuje dětem dostatek prostoru pro hraní. Díky tomu mohou děti hrát a bavit se bez obav z toho, že by se mohly dostat do nebezpečí.

Hřiště Jungle Patio se skluzavkou je také vybaveno bezpečnostními prvky, jako jsou pojistky a bezpečnostní pásky. Tyto prvky zajišťují, že děti budou v bezpečí a že hra bude bezpečná.

Hřiště Jungle Patio se skluzavkou je skvělou volbou pro každou rodinu, která chce dát svým dětem bezpečné a zábavné prostředí pro hraní. Je navrženo tak, aby bylo bezpečné pro všechny děti a nabízí širokou škálu herních prvků. Navíc je vybaveno bezpečnostními prvky, které zajišťují, že hra bude bezpečná. Takže je to skvělá volba pro Vaši zahradu.

1. Jak velké je dětské hřiště Jungle Patio se skluzavkou?
Odpověď: Dětské hřiště Jungle Patio se skluzavkou má rozměry 4,5 x 3,5 m.

2. Je dětské hřiště vybaveno bezpečnostními prvky?
Odpověď: Ano, dětské hřiště je vybaveno bezpečnostními prvky jako jsou protiskluzové podlahy a ochranné rámy.

3. Je dětské hřiště vhodné pro menší děti?
Odpověď: Ano, dětské hřiště je vhodné pro děti od 3 let.

Dětské hřiště Jungle Patio se skluzavkou je skvělým produktem pro všechny rodiče, kteří hledají zábavnou a bezpečnou hračku pro své děti. Skluzavka je robustní a má bezpečnostní prvky, které zaručují, že se děti budou moci bezpečně hrát. Hřiště je vyrobeno z kvalitních materiálů a je navrženo tak, aby vydrželo dlouho. Je to skvělá volba pro rodiny, které hledají zábavnou a bezpečnou hračku pro své děti.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.