Nejlepší Dětské hřiště Jungle Nomad se skluzavkou recenze, parametry, zkušenosti

Děti milují hřiště! Ať už se jedná o hřiště v parku, nebo o hřiště na zahradě, hra je základním kamenem dětského vzdělávání. Proto je důležité, aby děti měly dostatek prostoru a možností pro svou hru. Dětské hřiště Jungle Nomad se skluzavkou je ideálním místem pro děti všech věkových kategorií. Níže se dozvíte, jak je toto hřiště vybaveno a jaké zábavné aktivity nabízí.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Jungle Nomad, hřiště, které se nechalo inspirovat kočovnými kulturami. V tomto hřišti se z Vašich dětí stanou dobrodruzi, dříve než řeknete VLADEKO. Hřiště je konstruované tak, že každá strana nabízí jiné možnosti a tím i nekončící zábavu. Hřiště je vyrobeno z tlakově impregnovaného dřeva. Lezecká stěna s barevnými úchyty, dva dvoustupňové žebříky a samozřejmě skluzavka s možností výběru barvy. Integrované pískoviště a další doplňky jistě potěší i zejména i ty nejmenší.

Skluzavka součástí dodávky dětského hřiště

Jako každá hrací sestava této řady je Nomad opatřen skluzavkou, u které je možno vybírat barvu. Na hřiště se připojuje skluzavka o délce 2,2 m s jednou vlnou pro co možná největší zábavu a její nástupní výška je 125 cm.

Základní výbava hrací sestavy Jungle Nomad obsahuje:

 • barevnou skluzavku o délce 220 cm
 • lezeckou stěnu Rock Wall
 • plastový žebřík s barevnými stupni 1 Step Ladder
 • žlutý plastový volant Steering Wheel
 • dětský dalekohled StarOscope
 • plachtu na střechu
 • chránič proti úrazu hlavy pro umístění k nástupu na skluzavku
 • vlajku s opičkou Jungle Gym
 • plastové krytky šroubů
 • žlutá plastová madla Jungle Gym
 • spojovací materiál
 • montážní prvky, nářadí
 • montážní návod
 • zemní kotvy 4 ks

Bezpečné hřiště s řadou rozšíření

Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s evropskou bezpečnostní normou ČSN EN 71 a jsou certifikovány pro privátní použití renomovanou německou zkušebnou TUV.

Pokud si budete přát, můžete si přikoupit příslušenství k dětskému hřišti z naší nabídky jako je například dětský plastový volant nebo hrací telefon. Dětské hřiště můžete dále rozšířit doplňujícími moduly od systému Jungle Gym, přesně podle Vašich představ. Moduly můžete přidávat i postupně k již stojícímu hřišti.

Dětské hřiště Jungle Nomad se skluzavkou

Základní technické údaje

Šířka 150 cm
Délka 251 cm
Výška 270 cm
Povrchová úprava Volitelný doplněk
Montáž Volitelný doplněk
Rozměry podesty 150 x 67 cm
Výška podesty 125 cm
Skluzavka Součást dodávky
Nástupní výška skluzavky 125 cm
Délka skluzavky 220 cm
Certifikováno normou ČSN EN 71
Kotvící prvky Součást dodávky

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Dětské hřiště Jungle Nomad se skluzavkou je ideálním místem pro děti, kteří chtějí dobrodružství a zábavu. Hřiště je vybaveno kvalitními dřevěnými prvky, které jsou bezpečné pro děti. Můžete si vybrat mezi houpačkami, prolézačkami, žebříky a skluzavkou.

Hřiště je navrženo tak, aby bylo bezpečné a zábavné pro děti všech věkových kategorií. Kromě toho je hřiště doplněno o oblíbené zvuky zvířat, které děti mohou slyšet, když si hrají.

Nejvíce oceníte skluzavku, která je největším lákadlem hřiště. Skluzavka je vyrobena z kvalitního plastu, který je odolný vůči poškození a zajišťuje bezpečnost dětí. Skluzavka je doplněna o žebřík, který umožňuje dětem snadno a bezpečně se dostat nahoru.

Dětské hřiště Jungle Nomad se skluzavkou je skvělou volbou pro děti, které milují dobrodružství a zábavu. Hřiště je bezpečné, zábavné a vybaveno kvalitními prvky. Děti si mohou užívat skluzavku a žebřík, které jsou doplněny o oblíbené zvuky zvířat.

• JAKÉ JSOU ROZMĚRY HŘIŠTĚ?
Odpověď: Hřiště Jungle Nomad se skluzavkou má rozměry 4,3 x 2,3 m.

• JE HŘIŠTĚ BEZPEČNÉ?
Odpověď: Ano, hřiště je vyrobeno z kvalitních materiálů a splňuje všechny bezpečnostní normy.

• JAKÉ JSOU MOŽNOSTI MONTÁŽE?
Odpověď: Hřiště lze snadno a rychle nainstalovat na betonovou nebo asfaltovou podlahu.

Dětské hřiště Jungle Nomad se skluzavkou je skvělou volbou pro rodiny, které hledají vybavení pro děti, které je bezpečné, kvalitní a zábavné. Skluzavka a šplhací tyč nabízejí dětem spoustu možností pro hru a zábavu. Je to ideální volba pro děti ve věku od 3 do 12 let.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.