Nejlepší Dětské hřiště Jungle Explorer se skluzavkou recenze, parametry, zkušenosti

Děti jsou přirozeně nadšené, když se dozvědí o novém hřišti Jungle Explorer s obří skluzavkou. Je to první dětské hřiště v oblasti, které nabízí takovou úžasnou zábavu. Pokud chcete vidět, co všechno toto hřiště nabízí, nenechte si ujít tento článek!

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Ideální místo pro malé dobrodruhy. Díky šikmému žebříku nebo lezecké stěně se dostanete na hrací věž se dvěmi platformami spojené dřěveným můstkem. Zde začíná to pravé dobrodružství nekončících her a výplodů dětské fantazie. Hřiště je vyrobeno z tlakově impregnovaného dřeva. Paluba s klouzačkou je chráněna látkovou střechou vyrobené z UV-odolného materiálu. Pod podestou se nachází integrované pískoviště a mini-market, díky kterému nebudou Vaše děti trávit čas jinde. Dalekohled a hrací volant jsou v této soustavě samozřejmostí.

Skluzavka součástí dodávky dětského hřiště

Jako každá hrací sestava této řady je  Jungle Explorer opatřen skluzavkou, u které je možno vybírat barvu. Na hřiště se připojuje skluzavka o délce 2,65 m s jednou vlnou pro co možná největší zábavu a její nástupní výška je 145 cm.

Základní výbava hrací sestavy Jungle Explorer obsahuje:

 • dřevěný “vratký” most
 • barevnou skluzavku o délce 265 cm
 • střechu vyrobenou z UV-nepropouštějícího materiálu
 • Mini-market s markízou
 • 2x integrované pískoviště
 • lezecí stěnu Rock Wall
 • dalekohled
 • nástupní kovový žebřík s barevnými stupni
 • žlutý plastový volant Steering Wheel
 • chránič proti úrazu hlavy pro umístění k nástupu na skluzavku
 • vlajku s opičkou Jungle Gym
 • plastové krytky šroubů
 • žlutá plastová madla Jungle Gym
 • spojovací materiál
 • montážní prvky, nářadí
 • zemní kotvy 4 ks

Bezpečné hřiště s řadou rozšíření

Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s evropskou bezpečnostní normou ČSN EN 71 a jsou certifikovány pro privátní použití renomovanou německou zkušebnou TUV.

Pokud si budete přát, můžete si přikoupit příslušenství k dětskému hřišti z naší nabídky jako je například dětský plastový volant nebo hrací telefon. Dětské hřiště můžete dále rozšířit doplňujícími moduly od systému Jungle Gym, přesně podle Vašich představ. Moduly můžete přidávat i postupně k již stojícímu hřišti.

Dětské hřiště Jungle Explorer se skluzavkou

Základní technické údaje

Šířka 290 cm
Délka 342 cm
Výška 290 cm
Povrchová úprava Volitelný doplněk
Montáž Volitelný doplněk
Rozměry podesty 60 x 74 cm
Rozměry druhé podesty 70 x 88 cm
Výška podesty 125 cm
Výška druhé podesty 145 cm
Skluzavka Součást dodávky
Nástupní výška skluzavky 145 cm
Délka skluzavky 265 cm
Certifikováno normou ČSN EN 71
Kotvící prvky Součást dodávky

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Pokud hledáte skvělý způsob, jak zabavit vaše děti, pak je zahradní dětské hřiště Jungle Explorer se skluzavkou tou nejlepší volbou. To je ideální pro malé děti, které se učí chodit a hýbat se.

Hřiště obsahuje různé aktivity, které zajistí, že vaše dítě bude mít spoustu zábavy. Mezi tyto aktivity patří:

• Skluzavka: Skluzavka je nejvíce oblíbenou aktivitou na hřišti. Je to jednoduchá skluzavka, která je velmi bezpečná a bezpečnost je pro děti vždy na prvním místě.

• Lézání po žebříku: Žebřík je velmi oblíbenou aktivitou, která pomáhá dětem rozvíjet jejich koordinaci a rovnováhu.

• Šplhací síť: Šplhací síť je skvělý způsob, jak dětem pomoci rozvíjet koordinaci a rovnováhu.

• Houpací prvky: Houpací prvky jsou skvělou aktivitou, která pomáhá dětem rozvíjet jejich motorické dovednosti.

• Hrací domeček: Hrací domeček je skvělou aktivitou, která pomůže dětem rozvíjet jejich kreativitu.

Hřiště Jungle Explorer se skluzavkou je skvělým způsobem, jak zabavit vaše děti. Je to bezpečné hřiště, které poskytuje spoustu zábavy a je vhodné pro děti všech věkových kategorií. Takže pokud hledáte skvělý způsob, jak zabavit vaše děti, pak je zahradní dětské hřiště Jungle Explorer se skluzavkou tou nejlepší volbou.

JAKÉ JSOU ROZMĚRY HŘIŠTĚ JUNGLE EXPLORER SE SKLUZAVKOU?
O rozměrech hřiště Jungle Explorer se skluzavkou se můžete dozvědět na stránkách výrobce. Celková plocha hřiště je 8 m2, délka skluzavky je 2,4 m a výška je 1,6 m.

JAKÉ JSOU BEZPEČNOSTNÍ NORMY, KTERÉ MUSÍ HŘIŠTĚ SPLŇOVAT?
Hřiště Jungle Explorer se skluzavkou splňuje veškeré normy a předpisy pro bezpečnost dětí. Je vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a jehož povrch je bezpečný pro děti.

Dětské hřiště Jungle Explorer se skluzavkou je skvělou volbou pro každého, kdo hledá bezpečnou a zábavnou hračku pro své děti. Jeho kvalitní konstrukce je odolná a bezpečná, a jeho skluzavka je ideální pro zábavu. Tento produkt je ideální pro rodiče, kteří chtějí poskytnout svým dětem bezpečné a zábavné hřiště pro jejich hraní.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.