Nejlepší Dětské hřiště Jungle Cocoon se skluzavkou recenze, parametry, zkušenosti

Jungle Cocoon: Nejúžasnější dětské hřiště s největší skluzavkou!

Všichni rodiče ví, že vyhledávání ideálního dětského hřiště může být náročné. Jaké hřiště je bezpečné, zábavné a příjemné? Jungle Cocoon je místo, které splňuje všechny požadavky. Nabízí bezpečné hřiště s největší skluzavkou v okolí. Děti se tu mohou vyřádit až do úplného vyčerpání. Jungle Cocoon je místo, kde se děti mohou zabavit a užít si čas s rodinou a přáteli.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Jungle Cocoon je jedno z menších hřišt z nabídky a zcela určitě si zaslouží Vaši pozornost. Díky svému tradičně dřevěnému designu dodá styl každé zahradě. Hřiště je vyrobeno z tlakově impregnovaného dřeva. Svým jednoduchým, přesto půvabným vzhledem bude radostí pro Vás i Vaše děti. Ty jistě ocení lezeckou stěnu a šikmý žebřík, kterými se dostanou na podestu hřiště, ze které vede dobrodružná cesta skluzavkou dolů. 

Skluzavka součástí dodávky dětského hřiště

Jako každá hrací sestava této řady je i Cocoon opatřen skluzavkou, u které je možno vybírat barvu z pěti různých variant. Na hřiště se připojuje skluzavka o délce 2,20 m s jednou vlnou pro co, možná největší zábavu, její nástupní výška je 125 cm.

Základní výbava hrací sestavy Jungle Cocoon obsahuje:

 • barevnou skluzavku o délce 220 cm
 • lezeckou stěnu Rock Wall
 • nástupní kovový žebřík s barevnými stupni
 • žlutý plastový volant Steering Wheel
 • dětský dalekohled StarOscope
 • chránič proti úrazu hlavy pro umístění k nástupu na skluzavku
 • vlajku s opičkou Jungle Gym
 • plastové krytky šroubů
 • žlutá plastová madla Jungle Gym
 • spojovací materiál
 • montážní prvky, nářadí
 • montážní návod
 • zemní kotvy 2 ks

Bezpečné hřiště s řadou rozšíření

Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s evropskou bezpečnostní normou ČSN EN 71 a jsou certifikovány pro privátní použití renomovanou německou zkušebnou TUV.

Pokud si budete přát, můžete si přikoupit příslušenství k dětskému hřišti z naší nabídky jako je například dětský plastový volant nebo hrací telefon. Dětské hřiště můžete dále rozšířit doplňujícími moduly od systému Jungle Gym, přesně podle Vašich představ. Moduly můžete přidávat i postupně k již stojícímu hřišti.

Dětské hřiště Jungle Cocoon se skluzavkou

Základní technické údaje

Šířka 310 cm
Hloubka 90 cm
Výška 259 cm
Povrchová úprava Volitelný doplněk
Montáž Volitelný doplněk
Rozměry podesty 55 x 90 cm
Výška podesty 125 cm
Skluzavka Součást dodávky
Nástupní výška skluzavky 125 cm
Délka skluzavky 220 cm
Certifikováno normou ČSN EN 71
Kotvící prvky Součást dodávky

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Zahradní dětské hřiště Jungle Cocoon s víceúrovňovou skluzavkou je ideálním místem pro bezpečnou zábavu dětí. Tento moderní hřišťák může být umístěn na zahradě nebo na dětském hřišti a nabízí zábavu pro děti všech věkových kategorií.

Hřiště Jungle Cocoon je vyrobeno z kvalitních a bezpečných materiálů. Jeho hlavním prvkem je víceúrovňová skluzavka, která je vyrobena z odolného plastu. Skluzavka je bezpečná a zábavná pro děti všech věkových kategorií. Skluzavka je doplněna lavičkami, žebříky a houpačkami, které dětem umožňují hrát si a procvičovat své dovednosti.

Hřiště Jungle Cocoon je také vybaveno kolotoči, prolézačkami a houpačkami. Děti si mohou užívat zábavu při skákání, houpání se a hraní her. Na hřišti jsou také některé další prvky, jako jsou šplhací sítě, které dětem umožňují procvičovat svoji koordinaci a rozvíjet svou fyzickou zdatnost.

Jungle Cocoon je navržen tak, aby byl bezpečný a zábavný pro děti. Jeho konstrukce je stabilní a odolná vůči počasí. Materiály, ze kterých je vyrobeno, jsou bezpečné a odolné vůči UV záření. Hřiště je také vybaveno bezpečnostními prvky, jako jsou ochranné bariéry a protiskluzové podložky.

Zahradní dětské hřiště Jungle Cocoon s víceúrovňovou skluzavkou je ideálním místem pro bezpečnou zábavu dětí. Nabízí dětem širokou škálu zábavných aktivit a je vyrobeno z kvalitních materiálů, které jsou bezpečné a odolné vůči počasí. Hřiště je navíc vybaveno bezpečnostními prvky, které zajišťují bezpečnost dětí.

1. Jaký je rozměr hřiště?
Od 6,2 x 5,2 m do 8,2 x 7,2 m.

2. Je dětské hřiště bezpečné?
Ano, je vyrobeno z kvalitních materiálů a je certifikováno dle EN-71.

3. Je hřiště vhodné pro děti do 3 let?
Ano, hřiště je vhodné pro děti od 3 let.

4. Jakou skluzavku má hřiště?
Hřiště má skluzavku s 3,2 m délkou.

Dětské hřiště Jungle Cocoon se skluzavkou je skvělou volbou pro děti všech věkových kategorií. Je to bezpečné a trvanlivé hřiště, které poskytuje dětem mnoho zábavy. Skluzavka je bezpečná a má dostatečnou délku pro dostatečnou zábavu. Koupě tohoto hřiště by byla skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí poskytnout svým dětem dobrý zážitek z hraní.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.