Nejlepší Dětské hřiště Jungle Cirque se skluzavkou recenze, parametry, zkušenosti

Děti se vždycky těší na výlet na hřiště, ať už se jedná o park nebo o dětské hřiště. Dětské hřiště Jungle Cirque s obří skluzavkou je oblíbeným místem, kam se můžete vydat s celou rodinou. Níže se dozvíte, co všechno tato hřiště nabízí, a jaké výhody má pro děti.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Atraktivní hřiště se nechalo jak už název napovídá inspirovat cirkusem. Ten nám nejvíce připomíná střecha v designu šapito. Ve spodní části hřiště je umístěn minimarket – v tomto případě podkladna do cirkusu. Jungle Cirque přínáší zábavu po celý rok. Hřiště je vyrobeno z tlakově impregnovaného dřeva. Díky skluzavce, dřevěnému žebříku a mini-marketu se tento domek stává nekonečným dobrodružstvím. Plátěná stříška poskytuje stín v parných i deštivývh dnech a tak Vaše děti nic neohrozí. 

Skluzavka součástí dodávky dětského hřiště

Jako každá hrací sestava této řady je Cirque opatřen skluzavkou, u které je možno vybírat barvu. Na hřiště se připojuje skluzavka o délce 220 cm s jednou vlnou pro co možná největší zábavu, její nástupní výška je 125 cm. Celková výška Jungle Cirque je 270 cm, šířka bez připojené skluzavky 94 cm.

Základní výbava hrací sestavy Jungle Cirque obsahuje:

 • barevnou skluzavku o délce 220 cm
 • nástupní kovový žebřík s barevnými stupni
 • žlutý plastový volant Steering Wheel
 • dětský dalekohled StarOscope
 • plachtu na střechu
 • chránič proti úrazu hlavy pro umístění k nástupu na skluzavku
 • vlajku s opičkou Jungle Gym
 • plastové krytky šroubů
 • žlutá plastová madla Jungle Gym
 • spojovací materiál
 • montážní prvky, nářadí
 • montážní návod
 • zemní kotvy 2 ks

Bezpečné hřiště s řadou rozšíření

Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s evropskou bezpečnostní normou ČSN EN 71 a jsou certifikovány pro privátní použití renomovanou německou zkušebnou TUV.

Pokud si budete přát, můžete si přikoupit příslušenství k dětskému hřišti z naší nabídky například hrací telefon. Dětské hřiště můžete dále rozšířit doplňujícími moduly od systému Jungle Gym, přesně podle Vašich představ. Moduly můžete přidávat i postupně k již stojícímu hřišti. 

Dětské hřiště Jungle Cirque se skluzavkou

Základní technické údaje

Šířka 310 cm
Hloubka 94 cm
Výška 270 cm
Povrchová úprava Volitelný doplněk
Montáž Volitelný doplněk
Rozměry podesty 53 x 94 cm
Výška podesty 125 cm
Skluzavka Součást dodávky
Nástupní výška skluzavky 125 cm
Délka skluzavky 220 cm
Certifikováno normou ČSN EN 71
Kotvící prvky Součást dodávky

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Když se řekne dětské hřiště, většinou si představíme klasické houpačky, skluzavky a prolézačky. Nicméně, díky modernímu designu a inovativním prvkům se můžeme setkat i s velmi zajímavými a vysoce kvalitními zahradními dětskými hřišti. Jedním z nich je například hřiště Jungle Cirque se skluzavkou od společnosti KOMPAN.

Hřiště Jungle Cirque se skluzavkou je určeno pro děti ve věku od 3 do 12 let. Jeho hlavním prvkem je dřevěná skluzavka s ocelovým dnem, která je doplněna o různé další atrakce. Děti si mohou užít například prolézačky, žebříky, houpačky a další. Celé hřiště je navíc doplněno o mnoho barevných doplňků a vzorů, které dětem přinášejí ještě větší zábavu.

KOMPAN se snaží vytvářet bezpečná a kvalitní dětská hřiště, která jsou schopna vyhovět všem požadavkům na bezpečnost a zábavu. Hřiště Jungle Cirque se skluzavkou je vyrobeno z odolného a kvalitního dřeva a jeho konstrukce je navržena tak, aby bylo dostatečně stabilní a odolné. Díky tomu je hřiště schopno vydržet i náročné hráče.

Hřiště Jungle Cirque se skluzavkou je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí svým dětem dopřát bezpečnou, zábavnou a kvalitní hračku. Jeho konstrukce je navržena tak, aby vyhovovala požadavkům na bezpečnost a zábavu a jeho kvalitní dřevěná konstrukce zaručuje, že bude sloužit dlouhá léta.

1. Jak velké je dětské hřiště?
Odpověď: Dětské hřiště Jungle Cirque se skluzavkou má rozměry 3,2 x 3,2 m.

2. Má hřiště nějaké bezpečnostní prvky?
Odpověď: Ano, dětské hřiště Jungle Cirque se skluzavkou má především bezpečnou skluzavku s protiskluzovou úpravou, která zabraňuje pádu dítěte.

3. Je dětské hřiště odolné proti povětrnostním vlivům?
Odpověď: Ano, dětské hřiště Jungle Cirque se skluzavkou je vyrobeno z odolného a kvalitního materiálu, který je odolný proti povětrnostním vlivům.

Dětské hřiště Jungle Cirque se skluzavkou je skvělá volba pro každého, kdo hledá kvalitní a bezpečné hřiště pro své děti. Hřiště je vyrobeno z odolného materiálu, který je odolný proti vlivům počasí a je navrženo tak, aby bylo maximálně bezpečné. Skluzavka je bezpečná a snadno se čistí. Dětské hřiště Jungle Cirque se skluzavkou je skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí zajistit svým dětem bezpečné a zábavné místo k hraní.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.