Nejlepší Dětské hřiště Jungle Barn se skluzavkou recenze, parametry, zkušenosti

Děti milují hřiště s různými hračkami a atrakcemi. Jungle Barn s velkou skluzavkou je skvělým místem pro zábavu a dobrodružství. Tento článek se zaměří na to, jak se děti mohou na dětském hřišti Jungle Barn bavit, a co všechno je tam k vidění.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Dětské hřiště Barn patří k největším hracím sestavám Jungle Gym. Konstrukce hrací věže je dvoupodlažní, kde obě podesty chrání robustní dřevěná stříška před nepříznívými vlivy počasí. Vyšší podesta, ze které také vede skluzavka, je ve výšce 145 cm a její rozměry jsou 133 x 80 cm. Druhá podesta je ve výšce 125 cm a veliká 160 x 52 cm. Hřiště je vyrobeno z tlakově impregnovaného dřeva.

Skluzavka součástí dodávky dětského hřiště

Jako každá hrací sestava této řady je Barn opatřen skluzavkou, u které je možno vybírat barvu. Barvu si prosím vyberte z nabídky. Na hřiště se připojuje skluzavka o délce 2,65 m s jednou vlnou pro co možná největší zábavu a její nástupní výška je 145 cm.

Základní výbava hrací sestavy Jungle Barn obsahuje:

 • horolezeckou stěnu s barevnými plastovými kameny
 • plastový volant ve žluté barvě
 • pískoviště
 • naklopený nástupní žebřík s barevnými stupni
 • síť proti kočkám Cat Stop
 • barevnou skluzavku o délce 265 cm
 • plastová madla Jungle Gym ve žluté barvě
 • chránič proti úrazu hlavy pro umístění k nástupu na skluzavku
 • vlajku s opičkou Jungle Gym
 • veškerý montážní materiál

Bezpečné hřiště s řadou rozšíření

Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s evropskou bezpečnostní normou ČSN EN 71 a jsou certifikovány pro privátní použití renomovanou německou zkušebnou TUV.

Pokud si budete přát, můžete si přikoupit příslušenství k dětskému hřišti z naší nabídky jako je například dětský plastový periskop nebo hrací telefon. Dětské hřiště můžete dále rozšířit doplňujícími moduly od systému Jungle Gym, přesně podle Vašich představ. Moduly můžete přidávat i postupně k již stojícímu hřišti.

Moduly, vhodné pro herní věž Jungle Barn, jsou:

 • 1 – Swing Module a 2 – Swing Module – houpačkový modul dostupný ve dvou velikostech
 • Bridge Module – visutý most s lezecí stěnou a šplhací plošinou
 • Mini Picnic Module 160 cm – modul s lavičkami pro dětské čajové dýchánky
 • Train Module – promění Vaší herní sestavu v dětskou parní lokomotivu
 • Balcony Module – balkónový modul pro dokonalý rozhled do okolí
 • Climb Module – houpačka s lezecí stěnou a provazovou sítí
 • Playhouse Module 145 – rozšíří herní věž o soukromý prostor plný zábavy
 • Mini Market Module – výloha se stříškou, aby děti mohly prodávat své vlastní výrobky
 • Bridge Link – propojovací visutá lávka, která Vám dovolí spojit více věží za sebe
 • Net Link – propojovací visutá lávka s provazovým zábradlím pro spojení více věží za sebe


Vladeko

Dětské hřiště Jungle Barn se skluzavkou

Základní technické údaje

Šířka 318 cm
Hloubka 208 cm
Hmotnost 313 kg
Výška 322 cm
Povrchová úprava Volitelný doplněk
Montáž Volitelný doplněk
Rozměry podesty 133 x 80 cm
Rozměry druhé podesty 160 x 52 cm
Výška podesty 145 cm
Výška druhé podesty 125 cm
Skluzavka Součást dodávky
Nástupní výška skluzavky 145 cm
Délka skluzavky 265 cm
Certifikováno normou ČSN EN 71
Kotvící prvky Součást dodávky

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Dětské hřiště Jungle Barn se skluzavkou je ideálním místem pro děti, kteří se chtějí vyřádit na zahradě. Je to vysoce kvalitní a bezpečné hřiště, které je vybaveno řadou zábavných prvků a herních možností.

Hřiště je vybaveno houpačkou, trampolínou, klouzačkou a rozsáhlou sítí pro lezení. Děti se mohou těšit na skluzavku, která je součástí hřiště. Skluzavka je vyrobená z kvalitního plastu a má bezpečnostní opěrky, které zajišťují bezpečnost dětí.

Dětské hřiště je vybaveno také dalšími zábavnými prvky, jako je šplhací síť, kolotoč, houpací koně a řada dalších herních možností. Hřiště je vyrobeno z kvalitního plastu a je vybaveno bezpečnostními prvky, aby se zabránilo úrazům.

Hřiště Jungle Barn je skvělou volbou pro děti, které mají rády venkovní aktivity. Je to bezpečné a kvalitní hřiště, které poskytuje dětem spoustu zábavy a aktivit. Je to skvělý způsob, jak trávit čas venku s přáteli a rodinou.

**Jaké jsou výhody dětského hřiště Jungle Barn se skluzavkou?**

Výhody dětského hřiště Jungle Barn se skluzavkou jsou: bezpečnost, trvanlivost, kreativita, zábava a zdravý pohyb. Hřiště je vyrobeno z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči počasí a vystavení UV záření. Je navrženo tak, aby splňovalo nejvyšší bezpečnostní standardy. Skluzavka je navržena tak, aby poskytovala dětem nekonečnou zábavu a pohyb.

**Jaké jsou různé prvky dětského hřiště Jungle Barn se skluzavkou?**

Dětské hřiště Jungle Barn se skluzavkou obsahuje řadu prvků, včetně houpaček, prolézaček, žebříků, skluzavek, hracích prvků a mnoha dalších. Každý prvek je navržen tak, aby poskytoval dětem bezpečnou zábavu a pohyb.

Dětské hřiště Jungle Barn se skluzavkou je skvělou volbou pro všechny rodiče, kteří hledají bezpečné a zábavné hřiště pro své děti. Skluzavka je velká a bezpečná, takže děti si mohou užívat zábavu po celé hodiny. Díky mnoha doplňkovým funkcím, jako je lezecká stěna, šplhací síť a houpací lano, je to skvělá volba pro všechny děti, které milují hrát venku. Díky jeho odolnému a trvanlivému designu vydrží hřiště i ty nejdivočejší hrátky. Takže pokud hledáte skvělou volbu pro své děti, aby si mohly užívat venkovní zábavu, Dětské hřiště Jungle Barn se skluzavkou je tou správnou volbou.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.