Mužský odborník na vše

Co muž, to technický odborník na vše. Alespoň takto na pány tvorstva nahlíží většina ženské populace. Nejen prasklá žárovka, prázdná pneumatika a kapající vodovodní baterie vyvolá pocit, že nejzručnějším opravářem je vlastní manžel, přítel nebo kamarád. Emancipace, neemancipace, od pořádného chlapa se očekává, že zvládne opravit a repasovat vše, na co sáhne.

Stejně náročné umí ženy být, i co se týče nakládání s daty a jejich uchování. Dnes již nestačí, aby si mužský pamatoval data všech společných výročí, narozenin a jmenin svých rodičů, prarodičů, tchýně, tchána, tetiček i dětí, ale absolutní lahůdkou je požadavek zmáknutí IT technologií celé rodiny.

IT ferda mravenec

Jak se sluší a patří na pořádného machra, hlava rodiny by si měla umět poradit v každé situaci. Specializovanou „ajťáckou“ nevyjímaje. Prodej serverů pomůže komplexně vyřešit datovou potřebu  jednotlivců, rodin, firem i nejrůznějších amatérských i profesionálních seskupení. Bezpečné a dostatečné úložiště i následná správa dostává nové, obšírnější rozměry.

Při výběru serveru je nutné zohlednit několik rozhodujících technických parametrů a neméně důležitým aspektem je i cena. Mezi oblíbené přístroje lze řadit takzvané repasované rackové komponenty, které mají obrovský potenciál využití. Repasovaná technika je stejně výkonná jako nové zboží, přitom ale výrazně levnější. K oficiálnímu nákupu, takzvaně z druhé ruky, proto přistupuje stále více lidí.

Zboží s bonusem i garancí

Mezi TOP se řadí IBM server. Z technologického hlediska uspokojí naprosté laiky i náročnější uživatele. Uživatelsky příjemný a cenově dostupný element má výjimečný výkon vůči konkurenci a je plně licenčně kompatibilní s běžně užívanými operačními systémy. S možnou úpravou konfigurace a dostatečnou zárukou je jedním z nejlepších zařízení, které se svým uživatelům vyplatí.

Repasovaný server pokrývá oblasti, jako jsou virtualizace, storage, podnikové informační systémy, stratupy, hostingové služby. Navíc pracuje se zvýhodněním na housing a garantuje veškeré servisní služby běžně do 24 hodin.

Klidně sdílej!

Kryštof
Kryštof

Milovník adrenalinových sportů, aut a hlavně dobrého alkoholu a hodinek