Mindflow Hangover recenze – když potřebujete předejít kocovině přírodním způsobem

Mindflow Hangover recenze – když potřebujete předejít kocovině přírodním způsobem Rádi si dopřejete skleničku něčeho ostřejšího, ale jen neradi se po proflámované noci potýkáte s následky? Pak máme pro vás žhavý tip. Vezměte si na pomoc přírodní mechanismy, koncentrované v podobě těch správných bylin a minerálů a dejte kocovině jednou provždy sbohem.

Tedy, ne že bychom vás vyzývali k bezuzdnému pití alkoholu. Pro to Mindflow Hangover určitě určen není. Ovšem když už se chcete trochu pobavit, pomůžeme vám i z té nejprohýřenější noci vyváznout se ctí. Jde šikovné tobolky, které si můžete vzít všude s sebou, a to z dílny českých expertů.

✅Kocovina je čas, který náš organismus potřebuje pro zotavení

Podívejme se na to, co se vlastně s naším tělem po vypití nadměrného množství alkoholu děje. Čím je způsoben fakt, že někdy jste ready třeba už za tři hodiny od probuzení a jindy se z následků firemního večírku vzpamatováváte ještě pozítří? Kocovina se samozřejmě odvíjí od množství vypitého alkoholu, ovšem nejde o jediné kritérium.

Vliv na ni má i rychlost vašeho metabolismu. Právě on totiž dokáže rozkládat alkohol na toxický acetaldehyd, ovšem tady jeho role nekončí. Tuto pro naše tělo nepřirozenou sloučeninu se pak co nejrychleji snaží přeměnit na netoxický a neškodný acetát. Za vše jsou zodpovědná játra. A jakmile přestanou „stíhat“, je na problém zaděláno. Právě nepřeměněný acetaldehyd později způsobuje obávané nevolnosti a zvracení. A jak tedy našim játrům pomoci?

Mindflow Hangover recenze

✅Pijte dostatek vhodných tekutin

Na mysli máme zejména vodu. Alkohol způsobuje zvýšené vylučování moči, čímž organismus dehydratuje. Voda má pak účinek přesně opačný. V zásadě platí, že kolik alkoholu přijmete, tolik vody byste si měli dopřát. A to nejlépe už v průběhu párty.

Podpořte svá játra dostatečným odpočinkem

Po párty se hlavně dobře vyspěte. Dvě nebo tři hodiny rozhodně nestačí. Končíte ve dvě ráno? Pak se na denním světle objevte nejdřív v poledne. I to dá vašim játrům dostatek času k regeneraci.

✅Doplňte vhodné vitamíny a minerály

Společně s močí je z našeho organismu vyplavována i řada užitečných látek. Jde zejména o prospěšné ionty. Ty můžete organismu dodat i prostřednictvím vhodného jídla během párty (mimochodem, tučné jídlo vstřebávání alkoholu zpomaluje). A právě s tímto posledním bodem vám pomůže Mindflow Hangover.

Obsahuje výhradně přírodní pomocníky. A o jaké jde?

Složka Množství v jedné dávce
Dužistopka sladká 900 mg
L-cystein 390 mg
Hořčík 240 mg
Ostropestřec mariánský 180 mg
Opuncie mexická 150 mg
Sibiřský ženšen alias Eleuterokok ostnitý 150 mg
Červený ženšen pravý 60 mg
Vitamín B6 30 mg
Zinek 21 mg
Vitamín B1 15 mg
Selen 90 umg

✅Dužistopka jako jasná jednička

Zastavme se hned u první složky. Tou je Dužistopka sladká (Hovenia dulcis). Že jste o ní ještě neslyšeli? Pak jste se následky kocoviny (nebo jejich řešením) ještě nikdy vážně nezabývali. Právě ona totiž skvěle zrychluje metabolismus a tím nejjednodušším, ale zároveň nejrychlejším způsobem tak podporuje odbourávání acetaldehydu.

Mindflow Hangover recenze

Dá vám tedy vše potřebné k tomu, aby se váš organismus vypořádal s kocovinou snáze a především co nejrychleji. To je hlavní cíl přípravku Mindflow Hangover. Ovšem s řešením problému zvaného  acetaldehyd pomáhají dužistopce i dvě další složky – L-cystein a vitamín B1.

L-cystein je látka, která chrání náš organismus před všemi škodlivými účinky toxického acetaldehydu.

Vitamín B1 (thiamin) má účinky obdobné, podporuje však také správnou funkci nervového systému a podporuje naše srdce a ledviny. A hraje také důležitou roli v metabolismu cukrů a rozvětvených mastných kyselin.

✅Co dalšího vám ještě Mindflow Hangover nabídne

To však není všechno, co v tomto šikovnému pomocníkovi proto kocovině najdete. Mýlili byste se, kdybyste si mysleli, že se stará jen o acetaldehyd. Naopak, na vaše tělo působí mnohem komplexněji. A to díky mnoha dalším přírodním složkám. A jaké to jsou?

Bylinky pro vaše zdraví

 • Ostropestřec mariánský – tahle bylinka má silné antioxidační účinky. Kromě toho také podporuje funkci jater a chrání tak náš organismus před poškozením, které se při nadměrném pití alkoholu může dostavit.
 • Opuncie mexická – tahle exotická kráska se pyšní protizánětlivými účinky a zároveň efektivně a především přirozeně posiluje imunitní systém.
 • Eleuterokok ostnitý můžete v našich končinách znát spíše jako ženšen sibiřský. Nabídne zejména podporu imunity a regulaci hladiny cukru v krvi.
 • Pravý ženšen, resp. jeho horkou párou upravená variace, označovaná jako červený ženšen pravý. Pyšní se skvělými antioxidační účinky a – což je pro tuto situaci velmi důležité – podporuje rychlé vylučování škodlivých a toxických látek pryč s organismu. A aby toho nebylo málo, dokáže rovněž zmírnit projevy nevolnosti.

Vitamíny a minerály pro vaše zdraví

 • Hořčík velmi účinné zabrání nežádoucímu překyselení organismu. Předchází také bolestem hlavy a pomůže také zkvalitnit a prohloubit váš spánek.
 • Vitamín B6 se stará hormonální rovnováhu, což v konečném součtu zmírňuje všechny příznaky kocoviny.
 • Selen slouží jako ochrana organismu před působením volných radikálů.
 • Zinek skvěle posiluje náš imunitní systém a abychom nezapomněli, po konzumaci alkoholu také brání překyselení organismu.

✅4 tobolky pro rychlejší úlevu od kocoviny

Ale pojďme se už konečně podívat na to, co nám Mindflow Hangover může ještě nabídnout. Oceňujeme zejména přesný a předem daný charakter užívání. Víte, kolik tobolek užít – a také kdy. Abych teď mluvil sám za sebe – jde o něco, co se vám bude sakra hodit. Upřímně, dvacet už mi bylo pěkně dávno a jak určitě víte, s věkem se projevy kocoviny zkrátka zhoršují. Samozřejmě, můžete u baru nebo v hospodě trochu ubrat, ale proč se omezovat, když to není třeba?

Mindflow Hangover recenze

S Mindflow Hangover nemusíte mít strach. Stačí si ho sbalit s sebou. Pro jedno ráno bez kocoviny budete potřebovat celkem čtyři pilulky. Dvě si zabalte s sebou tak, abyste je měli hned po ruce, vejdou se i do peněženky, nebojte. Další dvě se vám budou hodit později.

Jakmile si do ruky vezměte první skleničku, užijte také 1-2 tobolky Mindflow Hangover. A další dvě? Ty se vám budou hodit ve chvíli, kdy se rozhodnete s popíjením definitivně skončit a vydáte se domů. Zapamatujte si tedy – jednou Mindflow Hangover na úvod večírku a podruhé na cestu domů. A máte vyhráno.

✅Moje zkušenost s Mindflow Hangover

Aby bylo jasno, nejde o podporu pro nadměrné opíjení. Naopak. Skvělého pomocníka v něm najdete pro výjimečné situace, kdy si zkrátka chcete opravdu „dopřát.“ Za mě je výsledek skvělý. Nepamatuju, že bych se v posledních dvou letech vzbudil po prohýřené noci bez migrény. A když mi jeden kamarád doporučil Mindflow Hangover, doslova jsem se mu vysmál. Kdo neumí pít a nést si potom následky, ten ať si cucá kofolu. No, ale pak mi to nedalo, nejdřív jsem chtěl darované platíčko hodit do koše, ale pak jsem si řekl „co kdyby.“

A víte co? Fungovalo to? Večer byl všechno v pohodě – to je můj standard hlídám si, abych to pití moc nemixoval (zvláště víno je pro mě zabiják) a snažím se taky vyskytovat co nejblíž stolu s občerstvením. Nejhorší je totiž pití na lačný žaludek. To vám potvrdí každý

Jenže ať dělám, co dělám, ráno to bylo vždy na houby. Teda, ne že bych byl s Mindflow Hangover jako srnka, praštěnej sem si připadal až do prvního kafe. Ale žádná migréna nebo světloplachost se nekonala. No páni, to je tedy něco, řekl jsem si. A pořídil rovnou celé balení, abych vyzkoušet, jestli to není všechno jen náhoda.

A hádejte, co? Nebyla. A protože nikdy nevím, kdy se zase vydám s kamarády na nějaký ten mejdan (zvlášť ty sklepní mají v poslední době něco do sebe) mívám u sebe vždycky čtyři tobolky Mindflow Hangover. Upřímně – začal jsem na čtyřech, takže menší množství ani zkoušet nebudu. I když někomu prý stačí jen tři. Jedna na úvod, a dvě na závěr. Ale proč měnit něco, co funguje, že jo?

✅Recenze nelžou

A mimochodem, rozhodně s tímhle názorem nejsem sám. Tady mám pár recenzí, abyste si nemysleli, že si vymýšlím.

Mindflow Hangover jsem užil dvakrát a vždy splnil to co je garantované. Doporučuji.

Tomáš Málek

Prvním pivem jsem zapil dvě tobolky, následovala série dalších tří piv a panáků. Nakonec jsem si dal zbylé dvě tobolky a zapil je půl litrem vody. Když jsem se po 7 hodinách probudil, cítil jsem se zcela čerstvě a ani bych nepoznal, že jsem byl předešlý večer pít. Za mě fakt super produkt, který ode dneška beru na každou oslavu!

Jan Pop

Mindflow Hangover jsem použil zatím dvakrát a pokaždé mi pomohli, když se jednalo pouze o lehké pití požadovaný výsledek se dostavil 😃 a těším se na silvestra, abych to mohl vyzkoušet i na jiném levelu

Lukáš Nechanický

✅Pořiďte si svého pomocníka i do zásoby

Jak moc si ceníte svého zdraví? Pokud si pořídíte Mindflow Hangover v tom největším balení, zaplatíte za jednu tobolku necelých 15 Kč. To je cca 60 Kč za jedno ráno bez kocoviny. Takže cena trošičku lepšího panáka. Nic, co byste si nemohli dovolit. A jaké velikosti balení jsou k mání?

24 tobolek 490,00 Kč
72 tobolek 1 290,00 Kč
50 x 4 tobolky 2 990,00 Kč

Nejlevněji ZDE

✅Značka Mindflow není na našem trhu tak úplně neznámá

Možná to nevíte, ale značka Mindflow je původně zajímavý studentský projekt. Ovšem tak úspěšný, že to velmi brzy dotáhl i na samostatnou značku. Jeho vlajkovým produktem je Mindflow Focus – přípravek na podporu koncentrace. Není to náhoda. Právě studenti středních a vysokých škol nejčastěji bojují s prokrastinací.

Mindflow Hangover recenze

Ale jeho cílovou uživatelskou skupinou nejsou jenom studenti. Je perfektní i pro:

 • Pracující osoby
 • Zodpovědné manažery
 • Sportovce
 • Vytížené lidi

A co slibuje? Až 4 hodiny koncentrace a ústup únavy. Napomáhá tomu zejména jeho komplexní složení, v němž dominuje zejména zelený čaj, ženšen, guarana, kofein, vitamín B3, vitamín B6 a vitamín B12.

Měla jsem problémy se soustředěním a právě Mindflow zastal všechny nezdravé přípravky (které mi vůbec nepomáhaly) a napumpoval můj mozek. Nyní se soustředím dvě hodiny jako nikdy a podávám skvěle výsledky

Adélka Veselá

Při stresující přípravě k maturitě když už mi dochází síly a chuť se učit, tak po užití Mindflow jsem dostal takovej náboj ze jsem zvládl další až skoro 4 hodiny učení. Doporučuji.

Alexander Tala

Náš tip: Jako horká novinka je k mání i Mindflow Focus Decaf – bez kofeinu pro všechny, kteří si s tímhle povzbuzovačem právě příliš nerozumí.

A určitě nepohrdnete ani přípravkem Mind Mg, které v sobě kombinuje čtyři účinné formy hořčíku (magnesium malate, magnesium bisglycinate, magnesium taurate a magnesium threonate).

✅Když chcete maximální výkon díky přírodě

A co říci závěrem? Je velmi sympatické, že všechny přípravky od Mindflow sází zejména na přírodní složky. Navíc jde o českou firmu a produkty tak dostanete už za pár dní. Ať už tedy potřebujete rychlou pomoc proti kocovině nebo máte potíže se soustředěním, určitě jde o skvělou první volbu.

Mindflow Hangover

9.7

Mindflow Hangover


9.7/10


Klidně sdílej!

Karlos