Je libo něco pestřejšího?

V dnešní době je velmi jednoduché najít něco na sebe, jelikož je toho na výběr víc než dost. Jenže v mnoha případech nejde o tak jednoduchou věc, jak se na první pohled zdá.

Jsme přece jen generace zhýčkaných lidí a to znamená, že výběr jakéhokoliv oblečení není zrovna dvakrát nejsnadnější. Jednou je to příliš zelené, má to málo flitrů, nejde to s nejnovější módou nebo to nemá tu nejdražší značku. Chceme přece vypadat před svými kamarády a ostatními lidmi – kteří nás z neznámého důvodu budou hodnotit – dobře.

Když jsem si prohlížela na webu taxido.cz svetry a mikiny, přičemž jednu z nich jsem zamýšlela koupit svému bratrovi k narozeninám, zaujala mě nejedna z nabízených. Nakonec jsem vybrala pánskou mikinu – Factor21755

Na první pohled mě zaujal design tohoto kousku, jelikož se od ostatních výrazně odlišuje, což je podle mě základní kámen jakéhokoliv outfitu. Přední strana mikiny vyobrazuje amerického zpěváka Chrise Browna. Onen design, který upoutal mou pozornost, se dá přirovnat k prasknutému sklu, který dává celému produktu look z 90. let a je z obou stran. Samotný střih mikiny je bez kapuce, což umožňuje pohodlnější nošení třeba pod kabát.

Je vyrobena z hedvábné tkaniny, jež je zároveň měkká a složení je 100% polyester. Tento kousek je opravdu pohodlný a příjemný na nošení, což dosvědčil i můj bratr, který byl z mého výběru nadšen.

Díky svému živému vzoru se tento kousek, o který byste měli obohatit svoji skříň, nemusí doplňovat jinými výraznějšími doplňky. Jednoduché barvy nechají mikinu sehrát hlavní roli v celém outfitu. Hodí se kdekoli, kromě vážnějších společenských akcí samozřejmě. Do školy, na módní přehlídky, rodinné večeře či oslavy, rande, pohovor na určité místo, kde ocení vaši originalitu, anebo taky na nějaký ten koncert. Kdo ví, jednou tady bude mít koncert i sám Chris Brown a zrovna vy budete mít na sobě tuhle mikinu!

Produkty z tohoto e-shopu rozhodně stojí za pozornost všech, kteří mají rádi módu a ocení originalitu.

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.