Let stíhačkou jako zážitek

Let stíhačkouLet stíhačkou – zážitek, o kterém jste snili, může být realitou

Let stíhačkou – Oslava kulatých narozenin nebo jiného životního jubilea, případě významné události, to si žádná nějaký originální a pokud možno nezapomenutelný dárek. Jenže kde vzít inspiraci? Klasické materiální dárky jako třeba drahé hodinky, víno nebo manžetové knoflíčky sice většinu lidí (konkrétně mužů) potěší, nenabídne jim však žádnou „přidanou hodnotu“. Pokud toužíte po tom, aby si obdarovaný váš dárek skutečně užil a spojil si jej s překrásnými vzpomínkami, popřemýšlejte o tom, zda mu nedopřát raději nějaký dokonalý zážitek.

 

Let stíhačkou – Sen, který se stane realitou

Zážitkové agentury rostou jako houby po dešti a předhánějí se v tom, která nabídne zajímavější možnosti. Obliba takových dárků v posledních letech raketově roste a vybírat proto můžete z nepřeberného množství. Ale není třeba se hned hnát do nějakých netradičních a za každou cenu originálních řešení – někdy postačí, když oslavenci umožníte třeba „jen“ proletět se nějakým pořádným strojem.
Přeneste se na chvíli zpátky do dětských let. Představte si, že stojíte na rozkvetlé louce a se zakloněnou hlavou sledujete modré nebe. Sluneční paprsky vám příjemně hřejí tvář a vy náhle spatříte, jak mezi mraky elegantně krouží letadlo. Vaše dětské já si představuje, jak sedí v jeho kokpitu a řídí jej… a teď se vraťte do současnosti. Ten sen tam stále je, jenom dřímá a neměl dosud šanci se probudit. Ale kdy přijde ten správný čas, když ne teď? Příležitost proletět se třeba vojenskou stíhačkou a zažít alespoň na chvíli opojný pocit svobody, který se dostaví jen v oblacích, nebyla nikdy blíže. Využijte ji!

 

Let stíhačkou – Darujte let stíhačkou

Snad každý muž (a jistě i nejedna žena) ocení neopakovatelnou možnost zažít exkluzivní okamžiky na palubě letounu, který je schopen vyvinout rychlost přes šest set kilometrů v hodině, při střemhlavém letu bezmála devět set. Patnáct až třicet minut v takovém technickém zázraku vám uteče jako několik sekund. Užijte si je na maximum!
Budete-li si to přát, pilot s vámi provede i akrobatické kousky (looping, let vzhůru nohama, strmé stoupání či klesání, nulovou gravitaci, nízké přelety nad zemí…) Ojedinělý zážitek, který nabídne let stíhačkou, nelze popsat slovy, musíte si ho prostě vyzkoušet. Čeká vás nával adrenalinu, jaký jste ještě nezažili. A to už ve chvíli, kdy se dozvíte o tom, jaký dárek jste to vlastně dostali. Nebo sami můžete někoho, kdo je milovníkem adrenalinu a pořádného dobrodružství, právě takovým zážitkem obdarovat.

 

Let stíhačkou – Vzpomínky, které nikdy nevyblednou

Své zážitky si můžete připomenout díky videu z letu, které většina agentur zajistí zdarma. Celé akci budou moci z letiště prohlížet vaši blízcí. Pokud máte možnost, doporučujeme však natáčet vlastní záběry již během letu. Použijte kameru, kterou připevníte k helmě a necháte ji, aby sama odvedla práci za vás. Pořízené záběry pak zcela jistě ohromí každého, kterému je ukážete. A jedno je jisté: vzpomínky zůstanou ve vaší hlavě již napořád.
Ti, kteří let stíhačkou vyzkoušeli, se v zásadě dělí na dvě skupiny: jedni si jej okamžitě chtějí zopakovat, jiní… no, řekněme, že cestování letadlem pro ně od teď není zrovna nejpříjemnější kratochvílí. Obě skupiny si však odnášejí vzpomínky, které nikdy nevyblednou. A jsou za každých okolností rádi, že měli možnost zažít něco tak výjimečného.

 

Nejlevněji se dá let stíhačkou zakoupit ZDE

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.