Kolik stojí bungee jumping?⭐

Bungee jumping z mostu

Bungee jumping v AKCI

Pokud jste se rozhodli zkusit bungee jumping, pak se určitě zajímáte, kolik takový zážitek stojí. Podívejte se s námi na cenu tohoto adrenalinového sportu.

Bestsellery!

Bungee jumping – cena zážitku

Bungee jumping je adrenalinový zážitek, při kterém skočíte ze skály nebo mostu připojení k gumovému lanku. Cena bungee jumpingu se obecně pohybuje od 500 do 1500 Kč, v závislosti na lokalitě a délce skoku. Kromě ceny za samotný skok je třeba započítat i náklady na dopravu na místo skoku. Více informací o tomto zážitku můžete nalézt na stránce Dare2Tour.cz.

Kolik stojí bungee jumping?

Kolik stojí bungee jumping?

Cena se může lišit v závislosti na lokalitě a použitém provozovateli. Většinou se pohybuje od 1 500 Kč do 3 500 Kč za jednu skok. Dále se mohou účtovat doprava a další poplatky.

Je bungee jumping bezpečný?

Pokud je bungee jumping prováděno v souladu s bezpečnostními předpisy, je bezpečný. Provozovatelé by měli být certifikováni a měli by prokázat, že jsou schopni řádně provádět skoky a že se o bezpečnost zákazníků zodpovědně starají.

Je nutné mít nějakou zkušenost před skokem?

Ne, není to nutné. Provozovatelé vám poskytnou veškeré informace a instrukce, které potřebujete, abyste mohli skočit. Pokud se však nebojíte výšek a chcete si s bungee skokem vyzkoušet své schopnosti, můžete si předem prohlédnout některé videa nebo se dozvědět více o technice skoku.

Bungee jumping v AKCI

Bungee Jumping – adrenalinový zážitek za každou cenu

Bungee jumping je jednou z nejpopulárnějších adrenalinových aktivit. Akce se skládá z pádu z vysokého místa na provázku, který je připevněn k nohám. Skok může být prováděn ze statické výšky nebo při seskoku z létajícího stroje. Kromě toho lze provádět také bungee jumping ze speciálního trampolínu. Cena bungee jumpingu se liší podle místa, od jednoduchého skoku za několik stovek až po nákladnější skok z letadla za několik tisíc. Bungee jumping je však jistě stojí za to – nezapomenutelný zážitek, který si budete pamatovat po celý život!

Tento článek je určen pro lidi, kteří se zajímají o bungee jumping. Pomůže jim v orientaci v cenách a načerpání informací o tomto adrenalinovém sportu. (Hlavní myšlenky: ceny bungee jumpingu, informace o tomto sportu.)

Kategorie: Bungee jumping

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.