Když na nové auto nemáte finance

car-604019_640Když na nové auto nemáte finance

Tato situace jako kdyby byla vystřižena z několika rodin. Měli by jste si totiž pořídit nový vůz . Ať už z mnoha důvodů – staré už potřebuje příliš mnoho peněz na údržbu a opravy, soused si také pořídil nové, takže s ním musíte držet krok, nebo se vám prostě líbí nový model a rádi byste si ho darovali . Člověk se jistě musí jednou za čas obdarovat nějakým potěšením, které mu bude působit radost a nové auto je pro tento účel jako stvořené. Jenže kolikrát se na něj nenajde dostatek peněz, zkrátka finanční krize a jiné závazky vás nutí držet se zkrátka. Co tedy dělat když si chcete dopřát nové auto a další leasing by pro vás byl již neúnosný?

Referenční vozy

 

Řešením pro vás klidně můžou být i takzvané referenční vozy, neboli roční vozy. Pro předváděcí účely byla tato auta vyhrazena již v době výroby . Mohou se tak pochlubit velice malým nájezdem kilometrů v řádech desítek, maximálně však stovek kilometrů. Kvůli tomu, že v nich jezdili jen profesionálně vycvičení řidiči, tak se nemusíte ani strachovat , že by jejich interiéry byly jakkoliv poškozené. Naopak, pokud se do takovéhoto vozu posadíte, nebudete moct uvěřit, že sedíte v ojetině. Bude na vás dýchat čerstvá vůně novoty a auto bude úplně stejné , jak ho znáte z autosalónu. Referenční vozy však stojí podstatně méně, než nová auta, v čemž tkví jejich hlavní výhoda a důvod, proč jsou tolik využívané .

Ale kde je sehnat ?

 

Tento způsob tak může být šetrným řešením, jak si zajistit nové vozidlo bez toho, aniž byste nadměrně zatížili rodinný rozpočet. Na internetu můžete vyhledat specializované servery, kde si můžete prohlédnout ucelenou nabídku těchto aut a rozhodnout, které se vám líbí a vyhovuje nejlépe. Pak už je to jen velmi jednoduché . Auto si koupit, usadit se v něm, nastavit si sedadlo a volant, nastartovat a spokojeně odjet domů.

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.