Kdyby měl Knight Rider sportovní skútr, vyměnil by ho za KITTa!

Psala se 80. léta a bývalý policista Michael Knight zachraňoval USA ve svém upraveném Pontiacu Firebird Trans Am. Ten, na rozdíl od sériově vyráběných vozidel, umí komunikovat s řidičem, disponuje autopilotem, umí skákat přes překážky a spoustu dalších kousků. Přesto se vsadíme, že kdyby si David Haselhoff mohl vybrat parťáka znovu, sáhl by po některém ze sportovních skútrů od Kentoyi. Jezdil by neméně stylově, odpadly by mu potíže s parkováním a ušetřil by nemalou částku za palivo.

V čem jsou sportovní skútry lepší než KITT?

Ale teď vážně. Pontiacu Firebird sice nelze upřít nezaměnitelné charisma, ale to nechybí ani sportovním skútrům Kentoya. Navíc jsou v mnoha směrech praktičtější a podstatně levnější. Pokud se zrovna poohlížíte po novém dopravním prostředku nejen do hustého městského provozu, měli byste si jednostopé vozidlo přidat na seznam horkých kandidátů.

Jak vypadá aktuální nabídka od Kentoyi?

Sportovní skútry jsou ideální pro jezdce, kteří preferují svižnou jízdu a zakládají si na moderním designu. Červená varianta modelu Darkness 125 4T vypadá, jakoby byl navržena pro Deadpoola. Nekompromisní maska, kombinace dravých barev a vyladěný podvozek vypadají dokonale. Agresivní vzhled budí respekt a sklízí závistivé pohledy ostatních účastníků provozu.knightrider.cz_kentoya_cz_01

Skvěle však vypadá také druhý sportovní skútr 125, který má Kentoya aktuálně v nabídce. Model Viron 125 4T Sport disponuje vyšším výkonem, širšími řídítky a odlehčenou přední kapotáží než předchozí model. A jak jezdí? Reaguje velmi rychle a okamžitě si na něj zvykne i skútrem nepolíbený jezdec.knightrider.cz_kentoya_cz_02

Stále pochybujete o tom, že by Knight Rider poslal KITTa na šrotplac a pořídil si skútr od Kentoyi? Pak vězte, že slevové akce, možnost koupě na splátky s nulovou akontací bez navýšení a prvotřídní servisní zázemí jsou dostatečnou motivací. Více se dozvíte na www.kentoya.cz.

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.