Jízda ve Ferrari na okruhu

Jízda ve Ferrari na okruhuJízda ve Ferrari na okruhu

Jízda ve Ferrari na okruhu – Máte rádi adrenalin, a jste fanoušci rychlé jízdy? Věřte mi, že jízda ve ferrari na okruhu  je opravdu jedinečným zážitkem. Ale lhala bych, kdybych tvrdila, že jsem se nebála.

Když jsem se chystala na jízdu ve ferrari, byla jsem pouze majitelkou řidičského průkazu skupiny B, a  měla zkušenost nanejvýš s motokárami. Ty mi ovšem přestaly stačit… Chtěla jsem zažít něco trochu víc “šíleného”. A přitom jsem měla knedlík v krku…

Přivítal mě zkušený instruktor a závodník, který mě seznámil s vozem ferrari. V klidu mi vše vysvětlil. Obeznámil mě s ovládáním, tratí a pravidly. Věnoval mi spoustu času, aby se ujistil, že jsem vše správně pochopila. To mě uklidnilo, a cítila jsem se o něco jistěji.

Oblékla jsem se do speciální kombinézy, nasadila si kuklu, rukavice a helmu. Zapůjčila jsem si i závodnické boty. No a potom… Potom už jsem byla připravena na okruh.

To mám vážně sama pilotovat ferrari? Usedla jsem do vozu, instruktor mi zapnul a utáhl pásy. Vážně se mi to nezdálo!

Jak popsat samotnou jízdu? Šílená, ale úžasná a jedinečná! Měla jsem možnost zrychlit z 0 na 100 za několik sekund! Nebudu lhát, maximální rychlost 315 km / h jsem opravdu nevyužila. Možná někdy příště?

 

Jízda ve Ferrari na okruhu – Pro koho je jízda ve ferrari určena?

Naštěstí můj řidičský průkaz skupiny B stačil. Jízda ve formuli je určena pro muže a ženy od 18ti let.

 

Jízda ve Ferrari na okruhu – Jaká je cena tohoto zážitku?

Poukaz na tuto unikátní jízdu zakoupíte lehce na tisíc,-. To je dle mého názoru velmi dobrá a odpovídající cena. Mnoho lidí dává takovýto poukaz jako dar. Jestliže chcete dopřát svým blízkým nezapomenutelný zážitek, neváhejte!

Máte- li chuť a odvahu vyzkoušet si tuto nezapomenutelnou jízdu, běžte do toho! Byly to chvíle plné napětí, vzrušení a úžasného pocitu svobody!

Koupit nejlevněji můžete ZDE.

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.