Jaký je nejméně kalorický alkohol?

Jaký je nejméně kalorický alkohol?

Nejširší nabídka Absinthu v AKCI

Nejméně kalorický alkohol

Věděli jste, že alkohol může mít vysoký obsah kalorií? Pokud hledáte způsob, jak užívat alkoholické nápoje, aniž byste příliš přibírali na váze, pojďme se podívat na to, jaký je nejméně kalorický alkohol.

Nejméně kalorický alkohol

Alkoholické nápoje mohou snížit vaši kalorickou spotřebu a přispět k hubnutí. Nejméně kalorickým alkoholem je vodka, která obsahuje pouze 97 kalorií na jednu unci (30 ml). Další nízkokalorické alkoholické nápoje zahrnují bílé víno, které obsahuje 125 kalorií na jednu unci, a 80-procentní light beer, ve které je 99 kalorií na jednu unci. Vzhledem k tomu, že konzumace alkoholu může být pro vaše zdraví nebezpečná, je důležité, abyste se seznámili s návyky zdraví v USA nebo alkoholickou podporou ve Velké Británii.

Jaký je nejméně kalorický alkohol?

Jaký je nejméně kalorický alkohol?

Odpověď je: destiláty, jako je vodka, gin, rum a whisky, jsou nejnižší v kaloriích mezi alkoholickými nápoji. Jedna uncová destilátu má zhruba 100 kalorií. Dále se na kaloriích liší i druh vína. Červené víno je obecně vyšší ve kaloriích než bílé víno. Pivo má obecně nejvíce kalorií, konkrétně 12 uncí piva má zhruba 150 kalorií.

Jaké jsou zdravotní rizika konzumace alkoholu?

Konzumace alkoholu může způsobit vážné zdravotní rizika. Přílišná konzumace může vést k chronickým onemocněním, jako je cirhóza jater nebo alkoholismus. Dlouhodobá spotřeba může také poškodit srdce, cévy a nervový systém. Také může způsobit úzkost, depresi a poruchy spánku.

Je konzumace alkoholu nezdravá?

Konzumace alkoholu může být nezdravá, pokud se konzumuje nadměrně. To znamená, že by měl být konzumován s mírou, do určitého množství. To znamená, že osoba by měla konzumovat ne více než jedno pivo nebo jednu sklenici vína denně. Dlouhodobá nebo nadměrná konzumace alkoholu může vést k řadě vážných zdravotních problémů.

Nejširší nabídka Absinthu v AKCI

Nejméně kalorický alkohol – Likéry

Pokud se rozhodnete vychutnat si alkoholické nápoje a hledáte ty s nejméně kaloriemi, pak je pro vás likér tou pravou volbou. Likéry obecně obsahují méně kalorií než vína, piva nebo destiláty, mají také nižší stupeň alkoholu. Z tohoto důvodu jsou ideální volbou pro ty, kteří dbají na svou váhu nebo na to, aby nezatížili organismus. Kromě toho, že jsou nízkokalorické, dokážou i skvěle osvěžit. Pro více informací o alkoholu si můžete přečíst tento článek.

Tento článek je určen pro ty, kteří se starají o své zdraví, a kteří si chtějí užívat alkoholu s minimálním počtem kalorií. (Hlavní myšlenky článku: informovat o nejméně kalorickém alkoholu, proč je důležité vědět o kaloriích ve alkoholu a jak si najít nejméně kalorický alkohol).

 


Kategorie:Absinthy

 

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.