Jak zaujmout holku?

Jak zaujmout holkuJak zaujmout holku?

Pokud vás zajímají takzvané balící metody 21. století, zkuste si přečíst pár následujících fíglů. Žádná univerzální rada zde neplatí. Každá holka je prostě jiná. Určitě si ale na nic nehrajte, buďte prostě sami sebou. Pokud se bojíte výšek, netvrďte, že pro relax skáčete padákem, mohlo by se vám to vymstít.

Pokud vyrážíte na lov, právě ono lovení a dobývání je tou nejkrásnější dobou pro ženu, která je lovena a tím nejlepším adrenalinem pro lovce. Pokud něco získáte příliš lehce, nedokážete si toho vážit. Takže pánové, ty nejtěžší úlovky jsou zároveň ty nejkvalitnější.

Ono zdání, že ženy mají rády přílišnou výjimečnost, trochu klame, nakonec to sklouzne k tomu, že chtějí mít doma pracujícího muže se smyslem pro rodinu. Naprosto nejúčinnější je metoda přímá, bez jakékoliv přetvářky. Lhaní je náročné a unavující. Takže zůstaňte v klidu, šanci má každý.

Jak zaujmout holku – Fungující metody

Co ale ženy určitě milují, je sebevědomý, odvážný muž, který se nebojí neuspět. Ten, co dokáže přiznat svou chybu a nebere to jako slabost, nýbrž jako zkušenost a ta je jak víme naprosto nepředatelná.

Holky letí na sebevědomí, nikoliv na namistrovanost. Dále na pravdu bez nutnosti lhaní. Upřímnost, kdy naplno řeknete, co chcete, ale ne bezbřehou, proJak zaujmout holkutože by to taky nemusela holka unést. Suprově zabírá rebelství, kdy se prostě nebojíte být jiní než všichni ostatní.

Metoda přímá funguje v případě, že vám jde jen o sex, ale i pozvání na první schůzku. Líbí se vám? Prostě ji oslovte, nenechte se odbýt a nebojte se, že to nevyjde. A pokud vás takzvaně odpálkuje, buďte vtipní a oceňte její pohotovost. To ji dokonale odzbrojí. Zkuste to prostě znovu. Někdy holky dělají drahoty, aby si nepřipadaly jako snadná kořist.

Pokuste se nebýt banální a pokud se vám zdá hodně plachá, zvolte metodu kamarád. Sednout si vedle holky na přednášce a být milý a vtipný, nikoliv vlezlý, zabírá dobře. Když jí dokážete zvednout tužku ze země, nebo půjčit vaši, když jí ta její dopsala, máte to v kapse. Vzbuďte zájem, ať vás touží sama poznat. Jděte na procházku se psem.

Jakmile se vám podaří vzbudit zájem, přichází na řadu mírný nezájem. Prostě ji chvilinku necháte napjatou a čekat. V žádném případě to neznamená, že se nedostavíte na schůzku a necháte ji někde mrznout. Když si vezmete telefonní číslo a zavoláte až za týden, vůbec nic nezmeškáte, právě naopak. Prostě si popovídejte, pak se rozlučte a v klidu odejděte. Při příštím setkání vás s největší pravděpodobností pozdraví sama jako první a pozvání na rande bude úspěšné. Tak lovu zdar! A hodně štěstí.

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.