Parfém Hugo Boss Boss Bottled – recenze

Hugo Boss Boss Bottled je vůně, o které jste jistě slyšeli. Jako moderní muž dvacátého prvního století si zakládám nejen na svých schopnostech, ale také na svém vzhledu. To znamená, že se o sebe snažím dbát, jednoduše řečeno mi záleží na tom, jak vypadám. Z vlastních zkušeností totiž vím, že sebelepší značkové oblečení, účes či hladce oholená tvář nejsou kompletní, pokud nejsou doplněny příjemnou vůní. Jednou z mých oblíbených vůní, která mě za roky používání ještě nikdy nezklamala, je Hugo Boss Boss Bottled.

Proč se již roky k této vůni stále vracím?

Já osobně Hugo Boss Boss Bottled používám už více než patnáct let. Vůně se totiž poprvé na trhu objevila již v roce 1998 a okamžitě se stala jedním z celosvětově nejprodávanějších pánských parfémů. Můj osobní důvod, proč se k této vůni neustále vracím, je jednoduchý – to, jak voní, se líbí nejen mně, ale i mému okolí. Mám-li to trochu rozvést, tak Hugo Boss Boss Bottled je elegantní, ale zároveň intenzivní a rafinovaná vůně, která se hodí k mé osobnosti, dokonale mi sedí a parfém je zároveň univerzální a vhodný pro každou příležitost. I tu důležitou, kde je třeba jít v obleku. Používám ho nejen do práce, ale i ve svém volném čase, při sportu či při posezení s přáteli. A mimochodem, za ty roky bych nedokázal spočítat, kolik žen mi tuhle vůni pochválilo.

Nadčasový a charismatický parfém

Pokud bych se měl pokusit vůni popsat, její celkový dojem je lehce orientální a kořeněný, protože jde o kombinaci nejrůznějších vonných esencí. Jedinečný dojem neotřelé, svěží a zajímavé vůně je vytvářen především pomocí koření a exotických dřevin, hřebíčkem, skořicí, vanilkou, cedrem, santalem a mahagonem. Dále pak ovocnými vonnými esencemi, především švestkou, jablkem a citrusy. Navíc parfém v porovnání s ostatními vůněmi, které jsem během svého života vyzkoušel, neskutečně dlouho vydrží, nemusíte ho tedy během jednoho dne používat opakovaně, stačí opravdu jen jednou. Hugo Boss Boss Bottled je intenzivní, ale nikoli „otravný“. Německá značka Hugo Boss je prostě zárukou kvality.

Různé varianty Hugo Boss Boss Bottled

Důkazem kvality a oblíbenosti této vůně je i fakt, že v průběhu let přišla značka Hugo Boss s několika variantami této vůně, které jsou ale všechny založeny na stejném základu vůně, tedy kombinaci exotických dřevin, koření, ovoce a bylin, liší se jen drobnými detaily. Výhodou toho je, že je můžete tak bez problémů střídat například podle toho, jakou máte ráno náladu nebo si můžete zvolit jednu vůni, kterou budete používat do práce, jinou na sport, jinou pro slavnostní příležitost a podobně. Záleží jen na vás. Kromě „klasické“ Hugo Boss Boss Bottled tak můžete vyzkoušet i Hugo Boss Boss Bottled Intense, Hugo Boss Boss Bottled Tonic, Hugo Boss Boss Bottled Infinite,  Hugo Boss Boss Bottled Oud, Hugo Boss Boss Bottled Unlimited či Hugo Boss Boss Bottled Night. Osobně jsem vyzkoušel všechny a žádná mě nikterak nezklamala. Navíc se mi líbí, že si svou oblíbenou vůni nemusím „užívat“ jen ve formě toaletní vody, ale také jako deospray, deostick, vodu po holení, balzám po holení či sprchový gel.

TIP: Nejlevněji ZDE

Zajímavá vůně v zajímavém designu

Osobně na Hugo Boss Boss Bottled oceňuji i zajímavý a elegantní flakón podobně jako u lahví whiskey, který se skvěle vyjímá na poličce v koupelně a zároveň uchová vůni nezměněnou po dobu několika měsíců používání. Navíc, pokud se rozhodnete používat různé výše uvedené varianty této toaletní vody, nemusíte mít strach, že je nepoznáte. Všechny mají sice stejný flakón, ale liší se svou barvou. Zatímco klasický Hugo Boss Boss Bottled je žlutozelený, Hugo Boss Boss Bottled Intense žlutý, Hugo Boss Boss Bottled Tonic světle modrý, Hugo Boss Boss Bottled Infinite tmavě modrý, Hugo Boss Boss Bottled Oud hnědý, Hugo Boss Boss Bottled Unlimited bílý a Hugo Boss Boss Bottled Night samozřejmě černý. Jako celek vedle sebe vypadají skvěle.

Symbol úspěšného muže

Jako podnikatel hodně cestuji a na svých služebních cestách v zahraničí jsem byl překvapen tím, kolik mých úspěšných kolegů z různých zemí Hugo Boss Boss Bottled také používá. Po letech používání již totiž dokáži vůni Hugo Boss Boss Bottled poznat již „po prvním vdechu“. Pokud si chcete představit, jací muži této vůni dávají přednost, stačí si vybavit některé ze známých osobností, které během let propůjčily tomuto parfému svou tvář, například Garard Butler, Chris Hemsworth nebo Ryan Reynolds. Ti všichni reprezentují moderního muže, který si jde za svými cíli, sny a plní si je. A upřímně si myslím, pánové, že takoví chceme být ve skrytu duše všichni.  Kombinace elegantního provedení a sofistikované moderní vůně se mně natolik zalíbila, že jsem Hugo Boss Boss Bottled nejen doporučil mnoha svým známým a kolegům, ale zároveň jsem ho již několikrát věnovat jako dárek k narozeninám či Vánocům.

Kvalita za přiměřenou cenu

Další věcí, kterou si mě Hugo Boss Boss Bottled získal, je skutečnost, že i když se jedná o kvalitní parfém od světoznámé značky, jeho cena není v porovnání s podobnými produkty přemrštěně vysoká. Navíc si můžete vybrat z několika velikostí balení. Toaletní voda Hugo Boss Boss Bottled je konkrétně k dostání ve čtyřech velikostech, 30 mililitrů, 50 mililitrů, 100 mililitrů a 200 mililitrů, a k sehnání je bez problémů v každé parfumérii či v e-shopech mnoha internetových prodejců kosmetiky. Samozřejmě platí, že čím větší balení si zvolíte, tím levněji vás v přepočtu parfém vyjde. Navíc z vlastních zkušeností vím, že díky kvalitě Hugo Boss Boss Bottled ho stačí používat jen opravdu velmi malé množství jednou denně, a tak vám i menší balení vydrží velmi dlouho.

Hugo Boss BOSS Bottled

9.6

Hugo Boss BOSS Bottled


9.6/10


Klidně sdílej!

Sammy

Rád píšu o adrenalinových sportech a mou největší vášní jsou hodinky. Před 5 lety jsem do Česka na malou vesnici přestěhoval z Londýna. Možná moje čeština nebude perfetkní ale články vám snad budou vávat smysl.