Hodinky Zeppelin a Junkers – Neměcká preciznost a dokonalost

Hodinky Zeppelin a Junkers jsou velice populární zejména v Německu, odkud pocházejí. Jejich síť prodejců, mezi které patří více než 100 klenotnictví, pokrýva doslova celé Německo. Zeppelin i Junkers jsou znyčky hodinek s opravdu bohatou historií. Firma Junkers je známe především svou výrobou v oblasti leteckého průmyslu, několik jejich strojů překonalo dokonce světové rekordy, které dosud nejsou překonány. Firmu Zeppelin asi není potřeba blíže představovat, firmá s neblaze proslulou vzducholodí ale přepravila v 20.století tisíce lidí.

TOP modely Zeppelin

Zeppelin a Junkers- klasický design a moderní technologie

Hodinky Zeppelin a Junkers mají klasický stylový design. Styl ciferníku je prostě klasika, Německá klasika. Rozhodně se nejedná o nějaký výstřední styl. Naopak uvnitř hodinek je tomu naopak, opravdu moderní strojek s precizním Německým zpracováním.Junkers i Zeppelin používají vysoce kvalitní Švýcarské strojky jako Valjoux, ETA a Ronda. Proto jsou tyto hodinky opravdu spolehlivé a bezporuchové. Obal tvoří kovové pouzdro v tradičním provedení. Samozřejmostí pak dnes již je, že obě značky hodinek jsou dodávány v luxusních pouzdrech. Potěšilo mě, že kromě záručního listu byl v balení popsán i původ hodinek a historie firmy.

TOP modely Junkers

Moje zkušenost s hodinkami Junkers a Zeppelin

Hodinky jsem pořídil na základě zkušenosti mých Dánských přátel, musím se přiznat, že před rokem jsem těchto hodinkách moc nevěděl. Překvapilo mě až podezřele velké množství velice kladných recenzí. Výborná hodnocení společně s faktem, že mám prostě rád klasický styl hodinek, mě přimělo a do hodinek jsem zainvestoval. Musím říct, že nelituji a jsem přesvědčen, že hodinky na ceně klesat nebudou.

Četl jsem i příběhy lidí, kteří si pořídili nejprve hodinky Junkers a vraceli se i pro hodinky Zeppelin. I toto potvrzuje stoupající popularitu těchto top značek na poli náramkových hodinek.

Klidně sdílej!

Kryštof
Kryštof

Milovník adrenalinových sportů, aut a hlavně dobrého alkoholu a hodinek