Hodinky Michael Kors Lexington – recenze

Michael Kors Lexington – Možná to zní šíleně, ale díky moderním výrobním technologiím a té nejlepší kvalitě, se pojem „cenově dostupná kvalita“ změnil ze směšného oxymóronu v realitu, kterou můžete vidět, dotknout se jí, a samozřejmě ji nosit. Alespoň pokud jde o pánské hodinky. Luxus se spíše, než ceny týká správného přístupu a pozornosti ohledně kvality, detailů a inovací. Díky pokroku ve výrobní technologii je už možné do hodinek nacpat hodně designu, detailů, mechanické inovace a kouzelné krásy, a i přes to je nechat cenově dostupné pro lidi, kteří mají chuť na lepší kousky z výběru pánských luxusních hodinek. Hodinky Michael Kors určitě dělají pozitivní dojem v téhle poměrně zajímavé třídě pánských hodinek.

Michael Kors Lexington – Přehled a první dojmy

Ve všech svých variantách hodinky Michael Kors Lexington přináší všechny prvky, které chcete na uhlazených, elegantních a moderních pánských hodinkách vidět. Báječná nerezová zlatá barva? Ano. Dvojitý chronograf? Ano. Elegantní ciferník s římskými číslicemi? Ano. Sklo ciferníku ze skvělého materiálu? Zaručeně. Navíc při hledání všech funkcí, které byste běžně chtěli na elegantních hodinkách vidět, narazíte na velkou výhodu značky – je to produkt Michael Kors. Michael Kors je solidní značka ve světě módy už po několik desetiletí. Jeho hodinky slouží k tomu, aby předvedly širší veřejnosti, proč je tato značka tak respektovaným logem na tašce, nebo třeba na doplňcích. I kdyby nic jiného, hodinky Michael Kors, a mezi nimi hlavně Lexington dokazují chlapům, co chtějí vykročit do nočního města se skvěle vypadajícími, elegantními hodinkami, že takováto elegance se dá najít i za solidní cenu, která je dostupná a přátelská pro váš rozpočet. Teď, když víme, s čím Lexington přichází, jak se vyrovná své obrovské konkurenci na trhu s pánskými hodinkami? No, podle našeho průzkumu níže dokáží tyhle hodinky hodně.

styl LEXINGTONU: PÁNSKÝ klasický luxus

Když si vybíráte luxusní hodinky, musíte pokaždé přemýšlet o tom, kde je vlastně chcete nosit. Ne všechny pánské luxusní hodinky se hodí do jakékoliv situace. Hodinky Michael Kors Lexington jsou klasické a luxusní, takže s nimi budete vypadat dobře na setkání v zasedací místnosti, stejně jako v kanceláři, nebo dokonce v klubu. Ale nejsou to hodinky, se kterými byste mohli dělat náročné venkovní aktivity. Není to volba vhodná pro sport.

typ STROJKU: JAPONSKÝ křemen

Ale co vlastně dělá z Lexingtonu takhle cenově dostupný luxusní výrobek? No, jejich typ strojku je odpovědí na tuto otázku. Tyhle hodinky pohání japonský křemen. Klasická fráze ‘japonský křemen‘ mluví za všechno. Nejen, že dostanete samostatný a automatický pohyb napájený křemennou baterií, dokonce budete japonskou verzi tohoto zdroje energie. To záleží hodně vysokou pozornost ohledně kvality. Jak moc vysokou? Řekněme prostě, že Japonci mistrně ovládli umění výroby obrovského množství produktů na velmi precizní úrovni. Dokáží vyrobit dostatečné množství produktů, aby mohli tyto produkty nabízet za velmi přátelské ceny. Kvalita se přitom hodně přibližuje tradiční evropské výrobě. To vypovídá o přínosu obou těchto světů.

Michael Kors za akční cenu ZDE

Speciální funkce: vteřinové ručička

Pro nejpřesnější určení časů mají hodinky Lexington vteřinovou ručičku. Nezjistíte jen hodinu a minutu, ale dokonce víte i, která je zrovna vteřina. Velmi precizní a klasicky a skvěle navrženou cestou.

Pokud by se měly hodinky Michael Kors Lexington jednoduše popsat, nic by je nevystihlo tak dobře, jako fráze ’cenově dostupný luxus’. I přes to, že si můžete tyto hodinky pořídit, i když nemůžete investovat příliš velký obnos, jejich vzhled a styl vzbuzují dojem, že stály mnohem víc. Přidejte k tomu impozantní značku Michael Kors a máte univerzální, skvěle vypadající hodinky za přátelskou cenu, které se dají nosit na spoustu různých událostí a akcí.

PARAMETR HODNOTA
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Michael Kors
Kolekce Lexington
Kategorie Módní
Vodotěsnost 10 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál řemínku Ocel
Délka pouzdra 54 mm
Průměr/Šířka pouzdra 45 mm
Výška pouzdra 13 mm
Šířka řemínku 21 mm
Délka řemínku 220 mm
Barva pouzdra Zlatá
Barva ciferníku Zlatá
Barva řemínku Zlatá
Funkce Stopky , Ukazatel data

Michael Kors Lexington

9.7

Michael Kors Lexington


9.7/10


Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.