Hák na uzení ryb Borniak typ 21

KLASICKÝ HÁK NA UZENÍ RYB BORNIÁK TYP 21 – PŘEŽIJE VŠECHNY ČASY!

Hák na uzení ryb Borniak typ 21 je jedním z nejdéle existujících nástrojů, které se používají k lovu ryb. Jeho klasický design a robustní konstrukce z něj udělaly oblíbený nástroj pro mnoho generací rybářů. V tomto článku se podíváme na to, jak se tento hák na uzení ryb vyvinul, jaké jsou jeho nejvýznamnější vlastnosti a jaké jsou nejlepší způsoby, jak ho používat.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Parametry – Hák na uzení ryb Borniak typ 21

  • Nerezový hák na uzení ryb pro domácí elektrické udírny Borniak
  • Vhodné na uzení malých i velkých ryb
  • Hák má tři bodce pro dokonalé uchycení ryby
  • Díky speciální konstrukci se napíchnutá ryba „nezavře“ a celá se krásně vyudí
  • Hák je vyroben z nerezové oceli a je odolný vůči kyselinám

Základní technické údaje

Délka 20 cm
Průměr 3 mm
Nosnost 30 kg
Počet bodců 3

Hák na uzení Borniak typ 21

Základní technické údaje

Délka 20 cm
Průměr 3 mm
Nosnost 30 kg
Počet bodců 3

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Hák na uzení ryb BORNIAK typ 21 je profesionální nástroj, který je určen pro rybaře. Tento hák je vyroben z kvalitní nerezové oceli, která je odolná vůči korozi a také velmi odolná vůči mechanickému poškození. Hák je navržen tak, aby byl schopen uchopit velkou rybu bez toho, aby se poškodila. Jeho velkou výhodou je, že je velmi lehký, což je velmi důležité pro rybáře, kteří často tráví dlouhé hodiny na lodi. Díky svému tvaru je hák velmi snadno použitelný a umožňuje rybářům uzení ryb bez toho, aby se poškodila. Hák na uzení ryb BORNIAK typ 21 je tedy skvělou volbou pro profesionální rybáře, kteří hledají spolehlivý a trvanlivý nástroj.

Kolik stojí Hák na uzení ryb Borniak typ 21?
Odpověď: Hák na uzení ryb Borniak typ 21 stojí cca 69 Kč.

Kde lze Hák na uzení ryb Borniak typ 21 zakoupit?
Odpověď: Hák na uzení ryb Borniak typ 21 lze zakoupit v specializovaných obchodech s rybářským vybavením.

Doporučuji tento produkt Borniak typ 21 pro všechny rybáře, kteří se snaží dosáhnout co nejlepšího uzení ryb. Je vyroben z kvalitního materiálu, který je odolný vůči korozi a má precizní design pro snadné použití. Tento produkt je ideální pro rybáře, kteří hledají kvalitní a spolehlivý hák na uzení ryb.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.