Gril Weber Smokey Joe Premium 37 cm, zelený – gril na dřevěné uhlí

**Gril Weber Smokey Joe Premium 37 cm: Nejlepší volba pro všechny milovníky grilování**

Grilování je oblíbeným způsobem, jak strávit čas se svými přáteli a rodinou. A abyste si mohli užívat skvělou grilovací zábavu, potřebujete kvalitní gril, na který se můžete spolehnout. Weber Smokey Joe Premium 37 cm je jedním z nejlepších grilů na trhu a přináší vám vše, co potřebujete, abyste si mohli užívat grilování. Tento kompaktní gril je vybaven robustním tělem a vysoce kvalitními materiály a je ideální pro grilování na terase, balkoně nebo na dovolené. Přečtěte si níže, proč je Weber Smokey Joe Premium 37 cm nejlepší volbou pro všechny milovníky grilování.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Parametry – Gril Weber Smokey Joe Premium 37 cm, zelený

Kotlový gril Smokey Joe Premium je nejlevnějším grilem z naší nabídky. Nejvíce jej ocení zákazníci, kteří grilují spíše nepravidelně a více než sofistikovaný gril s velkým množstvím funkcí ocení malý, jednoduchý gril, na kterém si na chatě ugrilují několik těch klobás, kotlet nebo žebírek. Smokey Joe Premium je také oblíbený mezi rybáři, kteří si na něm můžou upéct čerstvě chycenou rybu nebo jej za chladných podzimních dní po vyndání roštu mohou použít jako improvizované ohniště.

Přestože je Smokey Joe Premium malý a jednoduchý gril, může se pochlubit výbornými užitnými vlastnostmi. Má pevnou a stabilní konstrukci, smaltovaný kotel i poklop a pro grilování je k dispozici plocha o průměru 37 centimetrů. Pro snadné regulování teploty uvnitř grilu jsou do víka zabudovány průduchy.

Smokey Joe Premium je nejlevnějším kotlovým grilem, jaký můžete najít v naší bohaté nabídce. Díky své velikosti a svým vlastnostem je předurčem spíše pro méně náročné zákazníky, kteřé grilují spíše nepravidelně a víc než uživatelský komfort preferují jednoduchost. Smokey Joe Premium má smaltovaný kotel i poklop a grilovací plochu o průměru 37 centrimetrů. Gril na dřevěné uhlí Smokey Joe Premium stojí na velmi pevné, stabilní konstrukci a díky nízké váze (4 kg) není problém vzít si ho sebou třeba na ryby nebo někam na výlet. Ke grilu je možné přikoupit si tašku přes rameno Smokey Joe Carry Bag pro ještě pohodlnější přenášení.

Základní technické údaje

Průměr kotle 37 cm
Termosonda v poklopu NE
Výška grilu 45 cm
Šířka grilu 37 cm
Hloubka grilu 41 cm
Hmotnost 4 kg
Barva zelená
Transportní balení 40,3 x 46,7 x 20 cm

Gril Weber Smokey Joe Premium - šalvějový

Základní technické údaje

Průměr kotle 37 cm
Termosonda v poklopu NE
Výška grilu 45 cm
Šířka grilu 37 cm
Hloubka grilu 41 cm
Hmotnost 4 kg
Barva zelená
Transportní balení 40,3 x 46,7 x 20 cm

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Gril Weber Smokey Joe Premium 37 cm v zeleném je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí grilovat na malém prostoru. Jeho kompaktní design je ideální pro použití na terase nebo na cestách. Gril je vyroben z odolného porcelánem smaltovaného železa a jeho kovový poklop je vybaven otočným madlem, které umožňuje snadnou manipulaci. Gril má nastavitelnou konstrukci, která umožňuje regulaci teploty. Obsahuje také jedno ploché rošto, které je ideální pro grilování malých pokrmů a vysoce kvalitní porcelánem smaltovaný tácek na odkapávání tuku, který udržuje gril čistý. Gril Weber Smokey Joe Premium 37 cm v zeleném je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí grilovat na malém prostoru.
Q: Jaký je rozměr grilu Weber Smokey Joe Premium?
A: Gril Weber Smokey Joe Premium má rozměr 37 cm.

Q: Jakou barvu má gril Weber Smokey Joe Premium?
A: Gril Weber Smokey Joe Premium má zelenou barvu.
Weber Smokey Joe Premium 37 cm, zelený je skvělá volba pro ty, kteří hledají kompaktní gril pro venkovní použití. S jeho robustním kovovým tělem a odolnou povrchovou úpravou je to ideální nástroj pro grilování všech typů jídel. Jeho snadná údržba a přenositelnost z něj činí ideální volbu pro lidi, kteří často cestují nebo mají malý balkon. Takže pokud hledáte kompaktní gril pro grilování venku, doporučuji Weber Smokey Joe Premium 37 cm, zelený.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Grily a udírny

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.