Gril Monolith Le Chef Pro Serie se stojanem – Keramický gril

## Gril Monolith Le Chef Pro Serie se stojanem – nejlepší způsob, jak si užít grilování!

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Parametry – Gril Monolith Le Chef Pro Serie se stojanem

  • Velký gril na dřevěné uhlí z masivní keramiky zasazený do bytelného stojanu
  • Po obou stranách grilu jsou praktické bambusové stolky využitelné k odkládání různých ingrediencí, grilovacího nářadí a dalších pomůcek
  • Maximálně všestranný gril s širokým uživatelským rozhraním – umožňuje 4 metody grilování (přímé a nepřímé grilování, uzení a pečení)
  • S Le Chefem se dá grilovat ve dvou úrovních (klasický rošt na běžné grilování a vyvýšený rošt na pečení a nepřímé grilování)
  • Ke grilu patří také keramická deska, která se používá jako tepelná clona při nepřímém grilování a umisťuje se pod topeniště
  • Do základní výbavy Le Chefa patří také další keramická deska, která se dává nad topeniště
  • Jako palivo se používá výhradně dřevěné uhlí
  • Gril se rozpálí na provozní teplotu do 20 minut
  • Díky keramickému plášti a topeništi gril výborně kumuluje teplo, díky čemuž vydrží dlouho rozpálená – na jednu dávku uhlí vydrží žhnout 20 až 24 hodin
  • Gril Le Chef je vybaven masivním víkem na pantu s pružinami, bambusovým madlem, dále je v něm zabudovaný teploměr s budíkem a speciální regulační průduch

Základní technické údaje

Záruční doba 10 let na všechny keramické části grilu

Gril Monolith Le Chef se stojanem

Základní technické údaje

Záruční doba 10 let na všechny keramické části grilu

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Gril Monolith Le Chef Pro Serie se stojanem je prvotřídní grilovací zařízení, které je ideální pro všechny, kteří chtějí grilovat na nejvyšší úrovni. Tento gril je vybaven nejmodernějšími technologiemi a vysoce kvalitními materiály. Jeho design je moderní a elegantní a jeho konstrukce je robustní a odolná.

Gril Monolith Le Chef Pro Serie se stojanem je vybaven velkým, uzavřeným grilovacím prostorem, který je vybaven špičkovou keramickou vložkou. Tato vložka je navržena tak, aby poskytovala rovnoměrné teplo po celém grilovacím prostoru. Gril je také vybaven výkonným teplovzdušným systémem, který umožňuje grilovat na různých teplotách.

Kromě toho je gril Monolith Le Chef Pro Serie se stojanem vybaven řadou praktických funkcí, jako jsou například přední odkládací plocha, zadní odkládací plocha, vyjímatelný popelník a vyjímatelná odnímatelná mřížka. Tento gril je také vybaven špičkovým ovládáním, které umožňuje snadné ovládání a údržbu.

Gril Monolith Le Chef Pro Serie se stojanem je ideální pro všechny, kteří chtějí grilovat na nejvyšší úrovni. Jeho konstrukce je robustní a odolná a nabízí špičkové grilovací výsledky. Díky jeho modernímu a elegantnímu designu a řadě praktických funkcí je to skvělá volba pro každého, kdo hledá kvalitní gril.

Jakou má gril Monolith Le Chef Pro Serie výkon?

Gril Monolith Le Chef Pro Serie má výkon 8,5 kW.

Je gril Monolith Le Chef Pro Serie vybaven stojanem?

Ano, gril Monolith Le Chef Pro Serie je vybaven stojanem.

Tento produkt je ideální pro lidi, kteří hledají kvalitní a trvanlivý gril. Gril Monolith Le Chef Pro Serie se stojanem je vybaven výkonným keramickým hořákem, který zajišťuje rovnoměrné ohřevy. Díky tomu můžete získat dokonalé grilování. Tento produkt je také vybaven širokou škálou funkcí, které usnadňují grilování. Jeho přenosný stojan umožňuje snadné přenášení, takže ho můžete vzít kamkoli. Tento produkt je ideální pro začátečníky i zkušené grilovače.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.