Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme recenze

Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme je něco, co musíte mít. Je léto, doba dovolených u moře a vy si možná říkáte, že vůně, kterou každý den používáte do práce, není přesně to, co se k létu a dovolené nejvíc hodí. Pokud chcete zkusit něco nového, ale ověřeného a kvalitního, sáhněte, tak jako já během své loňské dovolené, po skvělém a svěžím parfému Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme. Uvidíte, že nebudete litovat a zároveň, že ženy okolo vás vám budou věnovat víc než jen pohled, Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme vám totiž dodá ten správný letní sex appeal.

Proč je Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme nejvhodnější právě pro letní období?

Roky jsem celoročně používal a byl jsem poměrně spokojen s jednou vůní. Vloni jsem se ale rozhodl jet s kamarády na měsíc do horkého Řecka a tam jsem si uvědomil, že kombinace mého pronikavého parfému a horka není úplně to pravé, můj parfém byl příliš těžký, příliš intenzivní a nepůsobil romanticky. Na nic jsem nečekal a rozhodl se to ještě během dovolené změnit. Šťastnou náhodou jsem v obchodě sáhl po toaletní vodě Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme a udělal jsem víc než dobře. Navíc letos už ji používám od začátku léta i v Čechách. Proč? Mně i mému okolí se líbí její lehká ale zároveň elegantní vůně. Ve mně osobně tato vůně evokuje představu moře, slunce a svobody. Dokonale tedy vystihuje to, co si představuji pod pojmem léto. V současnosti ji v letních měsících používám nejen na dovolené, ale samozřejmě i do práce a ve svém volném čase, například při večerní posezení s přáteli. Kousek svého oblíbeného moře mám tam stále při sobě.

Charismatický parfém, který vám dodává sebevědomí i sex appeal

Z vlastních zkušeností vám mohu říct, že díky Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme na sebe upozorníte, upoutáte na sebe pozornost, nikoli však nějak násilně, naopak velmi nenápadně a neotřele. Pokud bych se měl pokusit vůni Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme popsat, tak její celkový dojem je podle mě velmi osvěžující a lehký. Jde totiž o kombinaci nejrůznějších vonných esencí. Jedinečný dojem neotřelé, svěží a zajímavé vůně je vytvářen především pomocí citrusů, koření a exotických dřevin, tedy citronem, pomerančem, limetkou, bergamotem, muškátovým oříškem a cedrovým dřevem. Navíc parfém v porovnání s ostatními lehkými letními vůněmi, které jsem během svého života vyzkoušel, opravdu dlouho vydrží, nemusíte ho tedy během jednoho dne používat opakovaně, stačí opravdu jen jednou. Italská značka Giorgio Armani je prostě zárukou kvality nejen v módě, ale i v kosmetice.

Najděte si svou oblíbenou variantu

Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme je v dostání nejen v různých velikostech balení, ale také v různých variantách této vůně, které jsou ale všechny založeny na stejném základu, tedy kombinaci citrusů, koření, květin, bylin a exotických dřevin, liší se jen drobnými detaily. Pokud se rozhodnete jich vyzkoušet víc, můžete je tak bez problémů střídat, například si můžete zvolit jednu vůni, kterou budete používat do práce, další na sport a podobně. Vybírat si můžete jednak z klasické Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme, ale také ze tří dalších variant, kterými jsou Giorgio Armani Acqua di Giò Absolu, Giorgio Armani Acqua di Giò Absolu Instinkt a Giorgio Armani Acqua di Giò Profumo. Osobně jsem vyzkoušel všechny a žádná z variant mě nezklamala. Navíc všechny varianty vůní jsou k dispozici nejen jako toaletní voda, ale také jako parfémovaná voda, deospray, deostick, případně i jako voda po holení, balzám po holení či sprchový gel. Lehce si tak můžete vybrat to, co vám z hlediska formy používání nejlépe vyhovuje.

Decentní barevné provedení

Umění Giorgia Armaniho spojené s módou se projevilo i na designu parfému. Flakón Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme je jednoduchý, ale zároveň sofistikovaný a elegantní. Navíc uchovává vůni absolutně nezměněnou po dobu několika měsíců jejího používání. Já jsem se letos rozhodl vyzkoušet všechny čtyři výše uvedené varianty Giorgio Armani Acqua di Giò, a můžu říct, že se mi na poličce v koupelně skvěle vyjímají a zároveň ladí. Všechny čtyři vůně mají totiž stejný tvar flakónu, ale liší se svou barvou. Zatímco Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme je bílý, Giorgio Armani Acqua di Giò Absolu je zlatavě žlutý, Giorgio Armani Acqua di Giò Absolu Instinkt hnědý a Giorgio Armani Acqua di Giò Profumo černý. Tedy žádné křiklavé barvy, ale elegance a vkus.

Symbol nespoutaného muže

Za mnoho let své existence na trhu se tváří tohoto parfému staly mnohé známé a zajímavé osobnosti (ze kterých přímo vyzařuje testosteron) nejen z řad modelů, jako byli například Lars Burmeister či Jason Morgan, ale také uznávaný fotograf Matthew Brookes či režiséři světového významu, jako jsou Herb Ritts a Bruce Weber. Ti všichni představují moderní úspěšné muže, kteří vědí, co chtějí a jdou si za tím.

TIP: Nejlevněji ZDE

Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme – Dobrá investice

Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme je kvalitní parfém od světoznámé značky, čemuž samozřejmě odpovídá i jeho cena, která se liší i v závislosti na velikosti balení. Čím větší balení zvolíte, tím levněji vás v přepočtu parfém vyjde a z vlastní zkušenosti vím, že díky kvalitě parfému ho stačí opravdu používat jen malé množství, navíc jednou denně, takže vám i menší balení Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme bez problémů vydrží celé léto. Navíc se díky němu cítím sebevědomý, svobodný a silný. Jen pro úplnost doplním, že toaletní voda Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme je k dostání v pěti různých velikostech, konkrétně 30 mililitrů, 50 mililitrů, 100 mililitrů, 200 mililitrů a 250 mililitrů. A k sehnání je bez problémů v každé parfumérii či v e-shopu internetových prodejců kosmetiky.

Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme – video

Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme

9.5

Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme


9.5/10


Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.