Foursquare Patrimonio – Velier – Recenze rumu

Foursquare Patrimonio od firmy Velier je jedním z nejvýznamnějších rumů na trhu. Tento rum se vyrábí na Barbadosu s použitím velmi kvalitního cukrového třtiny a destiluje se pomocí tradiční metody. Po destilaci se rum uloží do dubových sudů, které jsou důkladně vybírány podle své kvality. Po několika letech zrání v sudech se tento rum stane opravdovým skvostem, který určitě stojí za to ochutnat. V tomto článku se dozvíte více o Foursquare Patrimonio a o tom, jak se vyrábí.

Koncem března jsem se vrátil z cesty na Barbados, kde jsem navštívil palírnu Foursquare. Tento rum je mimořádně kvalitní a místo samotné je velice pěkné a uklizené. Během prohlídky jsem měl možnost ochutnat nejnovější produkt společnosti Foursquare/Velier – Foursquare Patrimonio. Tento rum byl vydán v počtu 6000 lahví a je lahodnou směsí dvou rumů s různou dobou zrání v sudech po bourbonu a sherry. Rum je lahodný a sladký, přičemž na patře je teplý a jemný. Na závěr se objevuje olivový nálev, melasa, kouřovost a suché vlašské ořechy s trochou dřevitého koření. Foursquare Patrimonio je vynikající a doporučujeme jej ochutnat.

Nejlepší rumy v AKCI

FAQs o Foursquare Patrimonio – Velier – Recenze rumu

Co je Foursquare Patrimonio?

Foursquare Patrimonio je lahodný rum vyrobený z destilátů, které zrají v sudech z amerického dubu a oloroso sherry. Tento rum je limitovaná edice, která je vyráběna v Barbadosu Alters Distillery v rámci spolupráce mezi společnostmi Foursquare a Velier.

Které suroviny jsou použity při výrobě Foursquare Patrimonio?

Foursquare Patrimonio je vyroben z melasy cukrové třtiny a destilované vyměkčené vodou z Barbadosu.

Jaká je cena Foursquare Patrimonio?

Cena za lahvičku Foursquare Patrimonio se může lišit v závislosti na regionu a prodejci. Více informací o cenách lze najít na oficiálním webu Foursquare a Velier.

Jaký je obsah alkoholu v Foursquare Patrimonio?

Foursquare Patrimonio má obsah alkoholu 58%.

Jaký je rozdíl mezi Foursquare Patrimonio a jinými rumy?

Foursquare Patrimonio je speciální rum vyráběný v limitované edici, který je destilován zvyklé melasy cukrové třtiny a zrají v kombinaci sudech amerického dubu a oloroso sherry. To mu dává specifickou chuť a vůni, která se liší od jiných rumů.

Kde mohu koupit Foursquare Patrimonio?

Foursquare Patrimonio je vyráběn v omezených edicích, proto je k dispozici pouze v některých specializovaných obchodech a online prodejcích. Více informací o prodejních místech naleznete na oficiálním webu Foursquare a Velier.

Nejlepší rumy v AKCI

Foursquare Patrimonio – Velier – Recenze rumu

  • Nová limitovaná edice rumu Foursquare Patrimonio
  • Výjimečná chuť s nádechem muškátového oříšku, vanilky a kávy
  • Výroba pod dohledem značky Velier s důrazem na kvalitu
  • Nechte se inspirovat recepty na blogu The Rum Barrel
  • Užijte si tento unikátní rum jako skvělý doplněk večerního posezení

Nejlepší rumy v AKCI

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.