Elektrický gril Weber Q 2400, tmavě šedý

ELEKTRICKÝ GRILL WEBER Q 2400 – JEHO VYUŽITÍ A VÝHODY

Grilování je jednou z nejoblíbenějších aktivit v létě. Je to skvělý způsob, jak strávit čas s rodinou a přáteli, a také si užít dobré jídlo. Weber Q 2400 je elektrický gril, který nabízí všechny výhody grilování bez nutnosti používat plyn. Je to skvělá volba pro ty, kteří chtějí grilovat, aniž by se museli obávat nebezpečí plynu. Tento článek se zaměří na výhody a využití elektrického grilu Weber Q 2400.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Parametry – Elektrický gril Weber Q 2400, tmavě šedý

Elektrický gril Q 2400 je dobrým sluhou především tam, kde nejsou optimální podmínky pro grilování na dřevěném uhlí nebo briketách. Například pokud bydlíte v paneláku, není grilování na balkoně v kotlovém grilu příliš dobrý nápad. Rozzuření sousedi by vám jistě za to vyčouzení na oplátku také pořádně zatopili. S elektrickým grilem vám sousedi při vašich dýcháncích budou maximálně závidět, jak si pochutnáváte na šťavnaté krkovičce, kuřecích křídlech nebo na grilované zelenině. Pokud zrovna nebudete chtít grilovat na balkoně, můžete moderně vyhlížející elektrický gril Q 2400 postavit na jídelní stůl a grilovat přímo na něm, aniž byste se museli bát, že se stůl poškodí.  

Poklop i grilovací vana jsou vyrobeny z vysoce odolné hliníkové slitiny, která je zárukou dlouhé životnosti grilu Q 2400. Ke grilování vám bude k dispozici porcelánem smaltovaný hliníkový grilovací rošt, jehož rozměry jsou 54 x 39 centimetrů. Žár vzniká působením velké topné spirály o výkonu 2,2 kW, která zároveň zajišťuje rovnoměrné rozmístění žáru po celé ploše grilovací vany. Teplotu uvnitř grilu můžete podle potřeby měnit pomocí plynule nastavitelného regulátoru.  Gril se napájí bezmála dvoumetrovým kabelem (1,8 m). Model Q 2400 má oproti jiným druhům elektrických grilů o něco vyšší poklop, takže se v něm lépe grilují větší kusy masa nebo jiných potravin. Zásluhou tepelného hliníkového štítu, od kterého se teplo odráží, je intenzita žáru uvnitř grilovací vany rovnoměrně rozmístěná. Ke grilu si lze přikoupit litinový tál, kterým lze nahradit jednu polovinu základního roštu a grilovat na něm například mořské plody, masové směsi, nebo na drobné kousky nakrájenou zeleninu.
 
 
                                                              

Základní technické údaje

Termosonda v poklopu NE
Rozměry grilovacího roštu 54 x 39 cm
Výška grilu 68 cm
Šířka grilu 80 cm
Hloubka grilu 48 cm
Hmotnost 17 kg
Barva tmavě šedá
Transportní balení 45 x 46,5 x 83 cm

Elektrický gril Weber Q 2400, tmavě šedý

Základní technické údaje

Termosonda v poklopu NE
Rozměry grilovacího roštu 54 x 39 cm
Výška grilu 68 cm
Šířka grilu 80 cm
Hloubka grilu 48 cm
Hmotnost 17 kg
Barva tmavě šedá
Transportní balení 45 x 46,5 x 83 cm

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

napiš krátký článek o Elektrický gril Weber Q 2400, tmavě šedý klíčová slova tučným písmem

**Jakou má tento elektrický gril Weber Q 2400 tmavě šedou barvu?**
Odpověď: Tento elektrický gril Weber Q 2400 má tmavě šedou barvu.

**Jaká je maximální teplota, kterou tento elektrický gril Weber Q 2400 dosahuje?**
Odpověď: Tento elektrický gril Weber Q 2400 dosahuje maximální teploty až 260°C.

Doporučuji elektrický gril Weber Q 2400, tmavě šedý, pro všechny, kteří hledají efektivní a pohodlný způsob, jak si užít grilování. Tento gril je ideální pro ty, kteří chtějí grilovat v interiéru, nebo pro ty, kteří mají omezený prostor na grilování. Tento gril nabízí vynikající funkce, jako je rozměrný grilovací povrch, rychlé a snadné čištění a nastavitelnou teplotu. Tento gril je skvělou volbou pro rodiny, párty s přáteli nebo pro grilování ve venkovním prostředí.

TIP: Více informací a nejlepší cena ZDE!

Grily a udírny

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.