Dron DJI Mini 3 Pro Fly More Combo – recenze

Drony se staly stále běžnějším způsobem, jak získat neobvyklý pohled na svět. Od průzkumu míst, které jsou těžko dostupné pro člověka, až po snímání krásného letního krajinného pohledu z výšky, drony mají široké uplatnění v mnoha oblastech. Jedním z nejpopulárnějších a nejuznávanějších výrobců dronů je značka DJI. A DJI Mini 3 Pro Fly More Combo je posledním přírůstkem v této rodině dronů. Veškeré funkce, výkon a snadnost ovládání, které hledáte v dronu, jsou v tomto novém modelu. S názvem “Fly More Combo” je balení dodáváno s mnoha skvělými doplňky, ke kterým patří baterie, více vrtulníků a dokonce i ochranné kryty. Ať už jste profíkem v používání dronu nebo jen začátečníkem, DJI Mini 3 Pro Fly More Combo vám bezpochyby nabízí zážitek z naprosto nového pohledu na svět.

>> VÍCE INFORMACÍ <<

Popis
pro Dron DJI Mini 3 Pro Fly More Combo

DJI Mini 3 Pro s nasazeným širokoúhlým objektivem

Mini dron se skvělým výkonem a vylepšenou bezpečností

Mini dron DJI Mini 3 Pro stále váží méně než 249 g a snadno se skládá, ale nově se chlubí také vylepšenými bezpečnostními prvky, takže je nejbezpečnějším „Minim“ ve své řadě. Má flight-time 34 minut, je vybaven předními, zadními a spodními senzory s dvojitým viděním a zcela novým designem těla dronu, díky čemuž nabízí širší rozsah snímání a vyšší bezpečnost. Díky 1/1,3palcovému snímači a špičkovým funkcím vám Mini 3 dovolí natáčet kdykoliv a kdekoliv a výsledek bude vždycky stát za to.

DJI Mavic 3 Pro se vyhýbá překážkám ve 3 směrech

Pokročilý systém pro piloty APAS 4.0

Pokročilý asistenční systém pro piloty (APAS 4.0) detekuje v reálném čase objekty v dráze letu dronu, aby se Mini 3 Pro uměl vyhnout překážkám i v komplikovaném prostředí. APAS 4.0 není k dispozici při nahrávání videa 4K/48fps, 4K/50fps, 4K/60fps, 2,7K/48fps, 2,7K/50fps, 2,7K/60fps a 1080p/120fps

Nový aerodynamičtější design DJI Mini 3 Pro

Mini 3 Pro se také pyšní zcela novým vzhledem, který je optimalizován tak, aby z každého letu získal co nejvíce. Díky větším vrtulím, aerodynamickému náklonu těla a výkonnému systému snímání překážek si zalétáte déle a s větší jistotou.

DJI MIni 3 Pro za letu

Přepracovaný je i gimbal, který teď nabízí širší rozsah otáčení pro snímky z nízkých úhlů a navíc režim True Vertical Shooting pro snímání na výšku, třeba pro sociální sítě. Rychle přepínat mezi režimy na šířku a na výšku můžete pouhým klepnutím.

Proč Pro? Protože si poradí za všech světelných podmínek

DJI Mini 3 Pro vyniká v široké škále světelných podmínek, takže budete vždy připraveni tvořit. 1/1,3palcový CMOS snímač má duální nativní ISO a podporuje přímý výstup HDR záběrů (HDR video nepodporuje nahrávání videa rychlostí vyšší než 30 snímků za sekundu). Každý snímek je tak obohacen o vyšší dynamický rozsah, který odhalí více detailů ve světlech i stínech. Nejvyšší standardy letecké fotografie si můžete s Mini Pro užít díky větším 2,4μm pixelům a cloně f/1,7.

DJI Mini 3 Pro na pláži (2)

4K/60fps video a 48MP RAW fotografie

Posuňte svůj obsah na novou úroveň díky ohromujícímu 4K/60fps videu a 48MP RAW fotografiím, se kterými si můžete do sytosti vyhrát v postprodukci. Tomu napomáhá i režim D-Cinelike Color, který zaychtí více vizuálních informací, a nabízí proto bohatší barevné možnosti a větší flexibilitu při úpravách.

Obdivujte bohatou čistotu každého obrázku, dokonce i při přiblížení (4× digitální zoom). Nebo zpomalte celý svět díky dramatickému zpomalenému 1080p/120fps videu.

Stabilní přenos obrazu až na 12 km

DJI Mini 3 Pro se může pochlubit špičkovým systémem přenosu videa DJI O3, který zajistí živý 1080p/30fps přenos na vzdálenost až 12 km. Kvalitní přenos a citlivé ovládání podpoří  dálkový ovladač DJI RC-N1 nebo nový DJI RC. Oba ovladače nabízejí maximální přenosovou rychlost videa 18 Mb/s při ultra nízké latenci 120 ms.

DJI Mini 3 Pro je stejně skladný, jako jste byli zvyklí u předchozích generací

Inteligentní režimy dronu DJI Mini 3 Pro 

  • FocusTrack: Najděte kreativní způsoby, jak sledovat zvolený objekt pomocí FocusTrack. Sada zahrnuje ActiveTrack 4.0, Spotlight 2.0 a Point of Interest 3.0, tři výkonné nástroje pro vyprávění příběhů. FocusTrack není k dispozici při nahrávání 4K/48fps, 4K/50fps, 4K/60fps, 2,7K/48fps, 2,7K/50fps, 2,7K/60fps, 1080p/48fps, 1080p/50fps/1008fps a 1008fps/100fps videa.
  • MasterShots: Jednoduše vyberte objekt zájmu a Mini 3 Pro provede sekvenci profesionálních manévrů a následně vygeneruje krátké filmové video.
  • Timelapse. Zrychlete čas a pouhými několika klepnutími vytvořte časosběrné nebo hyperlapsové video. Zachyťte dopravu nebo valící se mraky a vneste do svých videí trochu dramatu.
  • Panorama: Zachyťte rozlehlost jakékoli krajiny pomocí 180°, širokoúhlých, vertikálních a sférických panoramatických snímků. 

TIP

Díky QuickTransfer je Mini 3 Pro je okamžitě připraven ke sdílení vašich výtvorů a podporuje vysokorychlostní stahování Wi-Fi rychlostí až 30 Mb/s.

DJI Mini 3 Pro ovládáte pomocí aplikace DJI Fly

Objevte příslušenství pro DJI Mini 3 Pro

  • DJI RC je lehký dálkový ovladač s vestavěnou obrazovkou navrženou přímo pro DJI Mini 3 Pro. S předinstalovanou aplikací DJI Fly se můžete soustředit na létání a šetřit baterii svého telefonu.
  • 2směrný nabíjecí hub nabije postupně 3 baterie. Hodí se také pro nabíjení dálkového ovladače, chytrého telefonu nebo jiných zařízení, když dojde šťáva.
  • Sada ND filtrů ND16/64/256 pro krásný záběr za jakéhokoliv světla.
  • Širokoúhlý objektiv, který rozšíří zorné pole ze 75° na 100° při nahrávání videí (16:9).

Okouzlil vás nový mini mazel od DJI tak jako nás? Věříme, že ano! 

TIP: Nejlevněji zakoupíte ZDE!

FAQ – nejčastější dotazy

FAQ – Dron DJI Mini 3 Pro Fly More Combo

1. Jaký je rozdíl mezi DJI Mini 3 a Mini 3 Pro?
DJI Mini 3 Pro má vylepšenou kameru, lepší výkon a větší dolet.

2. Jaká je maximální vzdálenost ovládání Dronu DJI Mini 3 Pro Fly More Combo?
Maximální dosah ovládání je 10 km.

3. Jaká je maximální rychlost dronu DJI Mini 3 Pro Fly More Combo?
Maximální rychlost dronu je 57 km/h.

4. Kolik času lze využívat baterie dronu DJI Mini 3 Pro Fly More Combo?
Baterie dronu vydrží až 31 minut.

5. Může dron DJI Mini 3 Pro Fly More Combo snímat video v 4K rozlišení?
Ano, tento dron umí natáčet v 4K rozlišení.

6. Lze s dronem DJI Mini 3 Pro Fly More Combo fotit panoramatické záběry?
Ano, dron má funkci Panorama, která umožňuje pořízení panoramatických snímků.

7. Může být dron DJI Mini 3 Pro Fly More Combo ovládán pomocí mobilní aplikace?
Ano, dron lze ovládat pomocí mobilní aplikace DJI Fly.

8. Jaké jsou rozměry dronu DJI Mini 3 Pro Fly More Combo?
Rozměry dronu jsou 159 x 203 x 56 mm (šířka x délka x výška).

9. Jak dlouho trvá nabíjení baterie dronu DJI Mini 3 Pro Fly More Combo?
Nabíjení baterie trvá přibližně 90 minut.

10. Je možné připojit externí mikrofon k dronu DJI Mini 3 Pro Fly More Combo?
Ne, dron nemá možnost připojení externího mikrofonu.

Výhody –
Dron DJI Mini 3 Pro Fly More Combo

Doporučení:

1. Dron DJI Mini 3 Pro Fly More Combo je ideálním začátečnickým dronem pro lidi, kteří chtějí začít s fotografováním a natáčením z ptačí perspektivy.

2. Jeho kompaktní velikost umožňuje snadné přenášení a létání prakticky kdekoliv.

3. Díky vestavěné kameře s rozlišením 4K lze zachytit vysoko kvalitní videa a fotografie.

4. Jednoduché ovládání díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní.

5. Přijímá signál až do vzdálenosti 6 km, což umožňuje široké spektrum letových scénářů.

Výhody:

1. Kompletní balení s příslušenstvím a bateriemi, což je výhodné pro začátečníky, kteří nemusí nic dokupovat.

2. Dostatečně malý a lehký na snadné přenášení a skladování.

3. Vestavěná kamera s rozlišením 4K přináší vysokou kvalitu záběrů.

4. Velmi stabilní letový výkon a výdrž baterie až 31 minut.

5. Vysoce precizní řízení umožňuje přesné doladění dronu pro nejlepší výkon v různých podmínkách.

6. Jednoduché ovládání a intuitivní uživatelské rozhraní, i pro začátečníky.

7. Využití technologií jako GPS, GLONASS, senzory kolize a optický tok pro nejbezpečnější a nejpohodlnější létání.

TIP: Nejlevněji zakoupíte ZDE!

Kategorie – Drony

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.