Chcete si dopřát dobrý rum? Zkuste tyto nejlepší varianty do 500 Kč.

Chcete si dopřát dobrý rum? Zkuste tyto nejlepší varianty do 500 Kč.

Hledáte kvalitní rum za rozumnou cenu? Pokud ano, neváhejte vyzkoušet některou z našich nejlepších variant do 500 Kč. Naše nabídka zahrnuje širokou paletu rumů různých značek a chutí, které vám zaručí opravdový gastronomický zážitek.

Můžete si vybrat mezi tmavými i světlými rumy s různými chuťovými profily. Kromě klasických karibských rumů nabízíme i speciality z Brazílie, Venezuely a dalších zemí.

Naše rums jsou pečlivě vybírány a testovány tak, aby splnily náročné požadavky na kvalitu. Proto jsme přesvědčeni, že každý zákazník najde u nás rum, který mu bude chutnat a který si může dopřát za skvělou cenu.

Tak neváhejte a vyberte si u nás svůj oblíbený rum. Vaše chuťové buňky vám za to budou vděčné!

Nejlepší rumy v AKCI

Chcete si dopřát dobrý rum? Zkuste tyto nejlepší varianty do 500 Kč

Když přijde na rum, všichni mají svůj oblíbený druh. S tím, jak se v posledních letech zvětšil výběr rumů na trhu, může být ale těžké najít ten správný, který vám oslní chuťové buňky. Pokud ale neočekáváte, že vynakládáte desítky tisíc, aby se vám rum zalíbil, můžete snadno najít skvělé sorty, které stojí méně než 500 korun. V tomto článku vám představíme několik, na které stojí za to se zaměřit.

Když mluvíme o rumu do 500 Kč, určitě stojí za zvážení řada možností. Některé z nich jsou ucelené a jemné, jiné naopak hořčí a příliš sladké. Zajímají vás osvědčené recepty a oblíbené značky? Nebo se raději přikláníte k poměrně neznámým sortám, které mohou překvapit chuťové buňky? Pokud nevíte, kam se obrátit, náš návod pro ty nejlepší rumy do 500 Kč by mohl být pro vás to pravé řešení.

Rum Havana Club Añejo 7 Años – 439 Kč

Jeden z nejznámějších rumů na trhu, Havana Club Añejo 7 Años, se v pytlících 0,7 litru nejčastěji pohybuje kolem 439 korun. I když jde o jednodušší sort rumu, stále poskytuje velmi jemnou a osvěžující chuť. S příchutí karamelu, hnědého cukru a citrusových plodů může být Havana Club skvělou volbou pro ty, kdo chtějí vyzkoušet nejlepší rumy bez vynaložení velkých finančních prostředků.

Rum Flor de Cana 12 let – 489 Kč

Rum Flor de Cana 12 let je další z řady skvělých možností, o kterých by měl každý milovník rumu slyšet. S cenou zhruba 489 korun se jedná o poměrně zavedenou značku, která svou kvalitou člověka příliš nezklame. Tento rum poskytuje hlubokou a intenzivní chuť, doplněnou o nádech kakaa a kávy. Všechny tyto příchutě jsou balancovány se sladkostí, a to tak, aby se vám i po více doušcích neznelíbilo.

Rum Plantation 5 Years – 479 Kč

Pokud hledáte silnou značku bez toho, abyste museli utratit vysokou sumu peněz, může být Plantation Rum 5 Years skvělou volbou. S cenou do 500 Kč se rozhodně jedná o cenově dostupnou lahůdku. A jak chutná? Tento rum poskytuje osvěžující zážitek s nádechem exotických plodů, kokosu a vanilky. Pokud hledáte chuťovou paletu, která dává první příchuť sladkosti následované slanými a hřejivými tóny, může být Plantation Rum 5 Years pro vás to pravé.

Závěr

Než zakoupíte rum, dejte si čas a zvažte nejrůznější značky, příchutě a ceny. S tím, jak se výběr na trhu zvětšuje, existuje pro každého něco – a to bez ohledu na to, zda jste zkušený drinker nebo ne. Podělte se s námi o své oblíbené druhy rumu a podělte se o tipy, jaké drinky jsou podle vás nejlepší!

Zdroj obrázků:

https://www.havanasklep.cz/
http://www.spoluzaci.cz/
https://zbozi.cz/

rum

Nejlepší rumy v AKCI

FAQs: Chcete si dopřát dobrý rum?

1. Jaké jsou nejlepší varianty rumu do 500 Kč?

Pokud hledáte kvalitní rum za dostupnou cenu, máte na výběr z několika skvělých variant:

 • Plantation 3 Stars – směs rumů z tří různých zemí s příjemnou ovocnou chutí za cenu kolem 400 Kč
 • Havana Club 3 Años – sladší rum s jemnou vanilkovou vůní, stojí přibližně 350 Kč
 • Appleton Estate Signature Blend – rum vyrobený na Jamajce se silným karamelovým aroma, za cenu kolem 450 Kč

2. Jak poznat kvalitní rum?

Kvalitní rum je často drahý, ale existují určité znaky, které mu prozradí cenovou kategorii. Mezi hlavní patří:

 • Věk – čím déle byl rum v sudu, tím větší je pravděpodobnost, že bude kvalitnější. Avšak i mladší rumy mohou být vynikající, záleží na způsobu výroby.
 • Region – většinou platí, že rumy z Karibiku jsou kvalitnější než ty z jiných oblastí. Řada zemí má své charakteristické způsoby výroby.
 • Typ sudů – použití kvalitních dubových sudů s vysokým podílem třísloviny je symbolem kvalitního rumu. Ovšem i sudy z jiných druhů dřeva mohou do rumu přinést zajímavé chuťové nuance.

rumy

Nejlepší rumy do 500 Kč

Rum jako oblíbený alkoholický nápoj

Rum je oblíbený alkoholický nápoj, který se vyrábí ze zpracování cukrové třtiny nebo melasy. Tento nápoj má vynikající chuť, zářivou barvu a vynikající vůni. V České republice je mnoho rumů na výběr, ale podíváme se na nejlepší rumy do 500 Kč.

Nejlepší rumy do 500 Kč

Pokud hledáte kvalitní a chutný rum, ale nechcete utrácet příliš mnoho peněz, existují možnosti nejlepších rumů do 500 Kč. Mezi ně patří například Bacardi Carta Blanca, který je velmi populární rum a vhodný do mnoha koktejlů. Také Captain Morgan White Rum, který jsou velmi oblíbené pro svou vynikající chuť. Mezi další nejlepší rumy do 500 Kč patří Diplomatico Añejo, Havana Club 3 Anos a mnoho dalších.

Využití rumu na koktejly

Rum se používá v mnoha koktejlech a je oblíbeným nápojem zejména v letní sezóně kdy se hodí osvěžit a zpestřit velké množství drinků. Mezi populární koktejly patří Rum Punch, Mojito, Daiquiri, Mai Tai a mnoho dalších.

Pro více informací o rumu nahlédněte na stránce Wikipedia.

rum

Chcete si dopřát dobrý rum? Zkuste tyto nejlepší varianty do 500 Kč

Seznam nejlepších rumů do 500 Kč:

 • Ron Barceló Añejo
 • Legendario Elixir de Cuba
 • Bacardi Carta Blanca
 • Angostura Reserva Aged 3 Years
 • Plantation 3 Stars White Rum

Nejlepší rumy v AKCI

Kategorie – Dřevěné udírny

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.