Casio Edifice Bluetooth Connected EQB 500DB-2A – recenze

Casio Edifice Bluetooth Connected EQB 500DB-2A – recenze – Mohlo by to vypadat, že každý chce jen hodinky Apple, ale co třeba mít normální hodinky? Casio s jejich EQB-500DB se nabízí jako první technologie spojená s chytrým telefonem, ve které jsou časy z více než 300 měst. Hodinky se prodávají s funkcí Bluetooth. Spojení s chytrým telefonem zaručuje přístup k přesnému času, nejen na momentálním místě pobytu, ale ve 300 různých městech na světě.

Nastavení budíku a řízení dalších funkcí z chytrého telefonu zvyšuje provozuschopnost na nevídaně vysokou úroveň. To znamená přístup k chytrému telefonu stisknutím tlačítka. Použitím časových údajů z telefonu hodinky automaticky upraví čas. Taky podporují automatické připojení k telefonu. Ať jste kdokoliv na světě, automaticky dostanou čas z momentální lokace.

Čas hodinek se dá nastavit vybráním jednoho z 300 měst z mapy světa v mobilní aplikaci, a čas toho města se zobrazí. Taky si můžete přes telefon nastavit funkce jako budík. Obsah se okamžitě posílá do hodinek, aby bylo jednodušší konfigurovat nastavení.

Přes hodinky může uživatel také posílat emaily až na pět adres registrovaných v kontaktech. Také přichází s technologií hledání telefonu. Přes hodinky můžete přimět telefon, aby vydal zvuk a bude jednodušší ho najít, pokud jste ho ztratili.

Také mají display pro druhou časovou zónu: Můžou ukazovat čas na dvou různých místech najednou. Hlavní ciferník může ukazovat čas v momentálním místě pobytu a malý ciferník vedle čísla 9 může ukazovat čas v jiné časové zóně.

Hodinky navíc přeměňují světlo ze slunce a jiných světelných zdrojů na energii, aby mohly funkce běžet déle.

Také mají obzvlášť pevnou bezpečnostní západku, která jim brání, aby se omylem otevřely. Hodinky Casio Edifice vypadají na ruce opravdu krásně a mají skvělé funkce.Určitě stojí za povšimnutí.

V Česku nejlevněji ZDE

Casio Edifice Bluetooth Connected EQB 500DB-2A – Kompatibilita:

iOS 9 a vyšší
Android 4.3. a vyšší

Casio Edifice Bluetooth Connected EQB 500DB-2A – Video

 

Casio Edifice Bluetooth Connected EQB 500DB-2A – Parametry

Chronograf : 3 chronografy
Velikost : velké (šířka 4 – 5,49 cm)
Záruka : 3 roky (2 + 1 ZDARMA)
Typ strojku : Solární napájení – Quartz
Pouzdro : ocel
Řemínek : ocel
Barva řemínku/tahu : stříbrná
Sklo : minerální
Vodotěsnost : 10 ATM/10 BAR
Váha : 199 g
Rozměr : 48x56x15 mm

Casio Edifice Bluetooth Connected EQB 500DB-2A – Varianty

Casio Edifice Bluetooth Connected EQB 500DB-2A – Funkce

Ukazatel data : datumovka, plně automatický kalendář
Luminiscence : ručičky a indexy
Stopky : s přesností 1/1 sekundy, max. 24 hodin
Ostatní : akcelerometr, Bluetooth, duální čas, notifikace z mobilního telefonu, Phone Finder, světové časy

 

Ciferník
Ciferník kombinovaný
Luneta pevná
Luminiscence ručičky a indexy
Náramek
Materiál náramku ocel
Typ zapínání překlápěcí

Hodinky si pro svůj sportovně-elegantní design a kvalitu zpracování oblíbil i herec Ryan Raynolds, který je znám především z filmu “Green Lantern“ či “Deadpool“. Hodinky Casio Edifice se staly oficiálním partnerem týmu F1 Scuderia Toro Rosso, což je juniorský tým týmu F1 Red Bull Racing. Některé modely disponují dámskou verzí hodinek, která je součástí řady Casio Sheen a mohou tak tvořit komplet pro pár.

Klidně sdílej!

Casio Edifice EQB 500DB-2A

9.7

Casio Edifice EQB 500DB-2A


9.7/10


Kryštof
Kryštof

Milovník adrenalinových sportů, aut a hlavně dobrého alkoholu a hodinek