Bungee jumping Zvíkovský most

Bungee jumping Zvíkovský most

Bungee jumping v AKCI

Už jste někdy zažili bungee jumping? Pokud ne, tak je tu skvělá příležitost vyzkoušet si to na Zvíkovském mostě. Je to unikátní zážitek, který se jen tak nezapomíná.

Bestsellery!

:

Bungee jumping Zvíkovský most

Bungee jumping Zvíkovský most, nejvyšší bungee jumping v České republice, nabízí svým návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Skok z výšky 50 metrů je přímo do srdce přírody. Návštěvníci zde zažijí neuvěřitelnou adrenalinovou vzrušení. Bungee jumping Zvíkovský most můžete vyzkoušet pro sebe nebo s přáteli. Všichni odcházejí s úsměvem na tváři!

Bungee jumping Zvíkovský most

Je možné skočit bungee jumpem ze Zvíkovského mostu?

Ano, bungee jumping ze Zvíkovského mostu je možný. Aktivita je organizována skupinou pro bungee jumping z České republiky.

Kolik stojí bungee jumping ze Zvíkovského mostu?

Cena bungee jumpingu ze Zvíkovského mostu se pohybuje kolem 1200 Kč.

Je potřeba nějaká příprava před skokem ze Zvíkovského mostu?

Před skokem je nutné absolvovat krátké školení, které trvá přibližně 30 minut. Po celou dobu skoku bude na místě zkušený instruktor, který vás provede celým postupem.

Bungee jumping v AKCI

Zvíkovský most – nezapomenutelný zážitek z bungee jumpingu

Bungee jumping Zvíkovský most je to pravé dobrodružství pro každého, kdo hledá nezapomenutelný zážitek. S výškou přes 100 metrů je Zvíkovský most jednou z nejvyšších možností bungee jumpingu v České Republice. Skok je provázen profesionálním personálem a nádherným výhledem na řeku Vltavu. Toto je skvělá příležitost, jak si užít trochu akčního dobrodružství a zažít nezapomenutelný adrenalinový zážitek.

Tento článek je určen pro všechny milovníky adrenalinových zážitků, kteří se chtějí odvázat a zkusit bungee jumping z nejvyššího českého mostu, Zvíkovského mostu. Článek by měl pomoci všem, kteří se chtějí dozvědět více o tomto dobrodružném sportu, o tom, jaké jsou jeho bezpečnostní opatření a jak se na něj připravit. (Hlavní myšlenky článku: výhody bungee jumpingu, bezpečnostní opatření, jak se připravit na skok.)

Kategorie: Bungee jumping

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.