Bungee jumping Ostrava – Moravskoslezský kraj

Bungee jumping Ostrava - Moravskoslezský kraj

Bungee jumping v AKCI

Vítejte v Ostravě, městě v Moravskoslezském kraji, kde můžete zažít nezapomenutelný zážitek – bungee jumping. Ostrava je ideálním místem pro ty, kteří se chtějí odvážit a vyzkoušet něco nového a neobvyklého. Užijte si adrenalinovou jízdu a nechte se vystřelit do výšin, nebo se odvážíte skočit?

Bestsellery!

Bungee jumping v Ostravě – Moravskoslezský kraj

Bungee jumping je adrenalinová aktivita, která se díky ostravskému skokanskému centru může zažít i v Moravskoslezském kraji. Jedná se o skok z výšky až 46 metrů, propojený s pružinou, která zajišťuje bezpečný skok. Centrum je umístěno na Budině, která se nachází v blízkosti Ostravy. Pro zážitek z bungee jumpingu je nutné se předem objednat.

Bungee jumping Ostrava - Moravskoslezský kraj

Kde se dá bungee jumping v Ostravě provádět?

Bungee jumping se v Ostravě provádí na lanovém centru Adventure Park Ostrava, které se nachází v areálu komplexu Žermanický rybník. Lanové centrum poskytuje širokou škálu aktivit, včetně bungee jumpingu.

Je nutné mít pro bungee jumping v Ostravě nějakou licenci?

Ne, pro provádění bungee jumpingu v Ostravě není nutné mít žádnou licenci.

Je nutné mít speciální vybavení pro bungee jumping?

Ano, pro provádění bungee jumpingu je nutné mít speciální bezpečnostní vybavení, které zahrnuje oblečení, které nebude způsobovat oděrky, boty s pevnou podešví, helmu a případně i další ochranné prvky.

Bungee jumping v AKCI

Bungee jumping v Ostravě

Bungee jumping je adrenalinový sport, který si můžete užít v Moravskoslezském kraji – a to přímo v Ostravě. Nečekejte však obyčejnou skákací aktivitu, ale pořádnou dávku adrenalinu a nezapomenutelných zážitků. Pokud se chcete zúčastnit neobvyklého dobrodružství, můžete využít služeb jedinečného bungee jumpingu v Ostravě!

Tento článek je určen pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o bungee jumpingu v Moravskoslezském kraji. Pomůže vám to zjistit, kde můžete skočit, jaké jsou omezení a jaké jsou ceny. (Informace o bungee jumpingu v Moravskoslezském kraji, přehled míst, kde bungee jumping provozují, bezpečnostní omezení, ceníky za skoky).

Kategorie: Bungee jumping

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.