Bungee jumping Olomouc – Olomoucký kraj

Bungee jumping Olomouc - Olomoucký kraj

Bungee jumping v AKCI

Přijďte si užít skvělou bungee jumping v malebném Olomouckém kraji! Bungee jumping je adrenalinový sport, který se skládá z pokusu o skok z mostu, stupně, nebo jiného výškového bodu, přičemž se zpět zase vrátíte po pomoci speciálního elastického provazu. Olomoucký kraj nabízí širokou škálu výškových bodů, kde si můžete užít tento adrenalinový zážitek.

Bestsellery!

Bungee jumping Olomouc – Olomoucký kraj

Bungee jumping je adrenalinový sport, který se stává stále oblíbenějším. Olomoucký kraj nabízí nespočet míst, kde se můžete bavit skokem z mostu, z věže nebo z jiné výšky. Bungee jumping Olomouc je například velmi oblíbený ve městě Olomouc a okolí. Existují různé místa a organizace, které pořádají bungee jumping v Olomouci a Olomouckém kraji. Pokud se chcete vydat na bungee jumping, můžete navštívit tuto stránku, kde najdete všechny dostupné možnosti bungee jumpingu v Olomouckém kraji.

Bungee jumping Olomouc - Olomoucký kraj

Kde mohu v Olomouckém kraji bungee jumping provádět?

Bungee jumping se v Olomouckém kraji provádí na lanovém centru v obci Hlubočky, které se nachází asi 30 kilometrů jihovýchodně od Olomouce.

Kolik stojí bungee jumping v Olomouckém kraji?

Cena se pohybuje okolo 400 Kč na jeden skok. Je možné se domluvit na některých slevách, například na skupinových skocích.

Je bungee jumping v Olomouckém kraji bezpečný?

Ano, bungee jumping v Olomouckém kraji je velmi bezpečný. Lanové centrum v Hlubočkách provádí skoky pouze s certifikovanými instruktory a vysoce kvalitním materiálem.

Bungee jumping v AKCI

Šplhání v Olomouci – nezapomenutelný zážitek!

Olomoucký kraj je skvělým místem pro bungee jumping. Tamní krajina je plná nádherných výhledů a vhodných míst pro skákání. Pro mnohé to může být nezapomenutelný zážitek, který zažijí jen jednou. Pokud hledáte novou výzvu a chcete si užít dobrodružství, neváhejte a vydejte se na bungee jumping do Olomouce.

Tento článek je určen pro všechny milovníky adrenalinových zážitků, kteří hledají nezapomenutelný zážitek v Olomouckém kraji. Pomůže jim navštívit místo, kde mohou zkusit skočit z útesu bungee jumpingem. (hlavní myšlenky: lokalita bungee jumpingu v Olomouckém kraji, zážitek pro milovníky adrenalinu, nezapomenutelný zážitek)

Kategorie: Bungee jumping

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.