Bungee jumping z mostu

Bungee jumping z mostu

 

Bungee jumping z mostu

Bungee jumping z mostu- Patříte mezi ty, kteří nechtějí svůj život pouze přežít, ale naopak prožít? V tom případě, jestli jste nadšenec do adrenalinu, je pro vás právě to pravé bungee jumping.

Milujete pocit, když vám při nějakém velkém a dechberoucím zážitku tuhne krev v žilách? Doba, kdy nemyslíte na nic jiné než na to, co právě prožíváte? Co třeba zkusit jeden z hrůzu nahánějících, ale adrenalinu nabízejících zážitků? A tím je skok z mostu.

Kde skákat?

Je mnoho míst, která nabízejí možnost skoku z mostu. Ať už obyčejného nebo okořeněného něčím ostřejším. Za zmínku určitě stojí skok ze

Zvíkovský most

Pokud chcete i přes veškerý adrenalin pocit toho, že se nezabijete, stojí za zmínění skok ze zvíkovského mostu. Skáče se zde již od roku 1993, takže mají vychytané všechny drobnosti do detailu. Ceny jsou zde velmi příznivé. Obyčejný seskok vás bude stát tisíc korun. Poté se cena může pohybovat výše podle toho, zda chcete skákat ve dvojici v tzv. tandemu. Nebo chcete skočit s hlavou až do vody? Navíc je zde možnost odvézt si s sebou i video nebo fotku ze seskoku.

 

Bungyjump? Speciální výhody!

Pokud toužíte po profesionalitě, mrkněte se SEM. Tato společnost nabízí skok z nejvyšího mostu v České republice (Chomutov) a má upravenou váhovou kategorii, která umožňuje skákat i lidem, kteří mají míň nebo víc, než by měli mít. Navíc- tento zážitek můžete dopřát i vozíčkáři, což je zajímavé osvěžení do života. Také se zde můžete podívat na alternativy místo mostu.

bungee-436750__340

Pro koho není bungee jumping vhodný?

Jak už víme, každá aktivita má svá omezení. A to platí i při bungee jumpingu.

A pro koho není bungee jumping vhodný:

  • Pokud trpíte na problémy se srdcem a cévami (též problémy s krevním tlakem)
  • Pokud máte problém s dýchacími cestami, proto není dobré skákat s angínou, ale to ví každý s trochou rozumu
  • Pokud máte sníženou pohyblivost- s výjimkou specializovaných týmů, které své služby nabízí i lidem na vozíčku
  • Pokud trpíte nějakou nemocí typu cukrovka, epilepsie
  • Ženy by neměly skákat v těhotenství
  • Lidé mladší 18 let skáčou s potvrzením od rodičů

Jak se na skok připravit?

Ze všeho nejdříve si musíte zjistit, kdy má vámi vybrané místo otevřeno. Poté musíte zjistit, zda je na vámi vybraném místě potřeba rezervace.

Poté co dojedete na místo, dostanete pokyny a různé informace. Určitě se nebojte zeptat, když nebudete něčemu rozumnět. A poté už stačí navléct postroj a skočit vstříc novému zážitku (a to doslova).

Výhodou bungee jumpingu z mostu je to, že tam kde je most, je i nějaká ta řeka. Což je výhodné nejen jako uklidnění, že nepadáte na tvrdé. Ale také i při něčem jiném. Některé služby nabízí i skok s dotykem vody. Takže se při tom můžete i namočit.

Zde se můžete podívat, jak takový skok vypadá:

Tak co? Skočíte také?

Klidně sdílej!

Nikola Z.