6 zaručených způsobů, jak nažhavit partnerku

Zatímco ženám stačí svůdný pohled nebo dvojsmyslná narážka, muži jsou v mnohem složitější pozici. Dostat partnerku do varu je často úkol hodný mistra. Zejména po náročném dni, když nemyslí na nic jiného než na horkou koupel a další díl Ordinace. Naštěstí existují metody, které fungují téměř vždy. Vyzkoušíte-li tyto triky, čeká vás skvělý večer.

1. Dlouhé mazlení

Pokud máte ve zvyku „skočit na věc“, udělejte to protentokrát jinak. Většina žen miluje mazlení – a jakmile své partnerce dopřejete spoustu nevinných doteků, pravděpodobně to nevydrží a bude chtít mnohem více.

2. Oční kontakt

Ženy tvrdí, že je dokáže vzrušit dlouhý oční kontakt. Vezměte si to k srdci a zadívejte se své lásce dlouze do očí.

3. Pořiďte si značkové spodní prádlo

Každý zkušený casanova moc dobře ví, že boxerky Calvin Klein vypadají mnohem lépe než obyčejné slipy či vytahané trenýrky. Investujte pár stokorun a udělejte radost sobě i své drahé polovičce. Samozřejmě můžete vsadit i na jinou známou značku – kromě CK jsou mimořádně sexy tak boxerky Tommy Hilfiger nebo Diesel.

4. Šeptejte jí něžnosti

Ženské ucho je vděčná erotogenní zóna. Možná to víte, ale zatím jste jeho potenciál nevyužili ve svůj prospěch. Budete-li své partnerce šeptat smyslné fráze, které navíc proložíte polibky nebo jemnými kousnutími, probudíte v ní dračici.

5. Uvolněte její tělo masáží

Je unavená a na milování nemá ani pomyšlení? Nenechte se odradit. Jděte na to chytře a nabídněte jí masáž, která dokonale uvolní její tělo i mysl. Nastudujte si něco málo o tantře a udělejte z masírování úžasnou předehru.

6. Buďte mužní

Závěr patří triku, který obvykle vyjde, ovšem na druhou stranu může skončit fiaskem. Demonstrujte partnerce živočišnou mužnost a jednoduše ji popadněte za boky a doneste si ji do postele. Vyrýsované svaly, sebevědomý výraz a boxerky Tommy Hilfiger ji dozajista ohromí… anebo ji svým neomaleným chováním naštvete. Ale proč to nerisknout? Vždyť svět nikdy nepatří tomu, kdo není hráč.

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.