5 důvodů, proč jsou trenýrky nej spodní prádlo

Jaké spodní prádlo zvolit? Otázka, kterou si čas od času položí snad každý muž nespokojený se svým stávajícím prádlem. Pominete-li tanga, jocksy a podobné módní výstřelky, zbudou vám na výběr tři základní střihy – slipy, boxerky a trenýrky. Pokud preferujete komfort a nechcete, aby vás spoďáry škrtily či tlačily, zvolte poslední zmíněnou variantu. Možná trenkám přijdete na chuť, až si přečtete seznam největších důvodů, proč je nosit.

  • Pohodlí na nejvyšší úrovni

Snad nejdůležitějším kritériem při výběru spodního prádla je pohodlí. V tomto směru trenýrky excelují, protože netlačí, neškrtí a poskytují dostatek místa pánskému „nádobíčku“. To vše v případě dobře zvolené velikosti, tedy ne menší ani větší! Trenýrky by měly být tak akorát, jedině pak se v nich budete cítit skvěle.knightrider.cz_trenyrkarna_cz_01

  • Sluší téměř každému

Jak zjistit jaké trenýrky koupit. Odborníci na módu doporučují trenýrky zejména mužům s hubenějšími stehny, avšak v praxi je důležitá již zmíněná velikost prádla. V kombinaci se stylovým designem sluší téměř každému, a to bez ohledu na typ postavy.

  • Jsou sexy i vtipné

Který typ spodního prádla ženy vnímají jako nejpřitažlivější? Hádáte-li boxerky, hádáte špatně. Trenýrky jsou prý ještě oblíbenější. Dámy si potrpí na kvalitní materiály a vůbec jim nevadí vtipné (ale vkusné) motivy. Dobrou volbou jsou pánské trenky Calvin Klein, v těch zaručeně zazáříte.knightrider.cz_trenyrkarna_cz_02

  • Neohrožují plodnost

Chcete počít potomka? Zabránit vám v tom může těsné prádlo, kvůli kterému se vám budou přehřívat, však vy víte co. Raději noste trenky, protože ty jsou prostorné a dobře odvětrané. A pozor, toto tvrzení je podloženo několika odbornými studiemi. Spermie potřebují pro zdravý vývoj o něco nižší teplotu, než jaká je běžná teplota těla.

  • Můžete je nosit kdykoliv

Potřebujete spodní prádlo na celodenní nošení? Anebo na sport? V trenýrkách můžete třeba do postele. Jsou pohodlné a nebudou vám překážet u žádné aktivity.

A kde se po pěkných trenýrkách poohlédnout? Kde jinde než na www.trenyrkarna.cz, kde najdete také ponožky pro muže a další doplňky.

Klidně sdílej!

Kryštof

Milovník adrenalinových sportů, aut a hlavně dobrého alkoholu a hodinek