5 důvodů, proč jsou trenýrky nej spodní prádlo

Jaké spodní prádlo zvolit? Otázka, kterou si čas od času položí snad každý muž nespokojený se svým stávajícím prádlem. Pominete-li tanga, jocksy a podobné módní výstřelky, zbudou vám na výběr tři základní střihy – slipy, boxerky a trenýrky. Pokud preferujete komfort a nechcete, aby vás spoďáry škrtily či tlačily, zvolte poslední zmíněnou variantu. Možná trenkám přijdete na chuť, až si přečtete seznam největších důvodů, proč je nosit.

  • Pohodlí na nejvyšší úrovni

Snad nejdůležitějším kritériem při výběru spodního prádla je pohodlí. V tomto směru trenýrky excelují, protože netlačí, neškrtí a poskytují dostatek místa pánskému „nádobíčku“. To vše v případě dobře zvolené velikosti, tedy ne menší ani větší! Trenýrky by měly být tak akorát, jedině pak se v nich budete cítit skvěle.knightrider.cz_trenyrkarna_cz_01

  • Sluší téměř každému

Jak zjistit jaké trenýrky koupit. Odborníci na módu doporučují trenýrky zejména mužům s hubenějšími stehny, avšak v praxi je důležitá již zmíněná velikost prádla. V kombinaci se stylovým designem sluší téměř každému, a to bez ohledu na typ postavy.

  • Jsou sexy i vtipné

Který typ spodního prádla ženy vnímají jako nejpřitažlivější? Hádáte-li boxerky, hádáte špatně. Trenýrky jsou prý ještě oblíbenější. Dámy si potrpí na kvalitní materiály a vůbec jim nevadí vtipné (ale vkusné) motivy. Dobrou volbou jsou pánské trenky Calvin Klein, v těch zaručeně zazáříte.knightrider.cz_trenyrkarna_cz_02

  • Neohrožují plodnost

Chcete počít potomka? Zabránit vám v tom může těsné prádlo, kvůli kterému se vám budou přehřívat, však vy víte co. Raději noste trenky, protože ty jsou prostorné a dobře odvětrané. A pozor, toto tvrzení je podloženo několika odbornými studiemi. Spermie potřebují pro zdravý vývoj o něco nižší teplotu, než jaká je běžná teplota těla.

  • Můžete je nosit kdykoliv

Potřebujete spodní prádlo na celodenní nošení? Anebo na sport? V trenýrkách můžete třeba do postele. Jsou pohodlné a nebudou vám překážet u žádné aktivity.

A kde se po pěkných trenýrkách poohlédnout? Kde jinde než na www.trenyrkarna.cz, kde najdete také ponožky pro muže a další doplňky.

Klidně sdílej!

David Tomas

Rád se věnuji různým fyzickým aktivitám, jako je například horolezectví nebo bungee jumping. Když si ale chci odpočinout, nejraději se procházím po horách nebo si užívám pohodu s přáteli při sklence dobrého alkoholu. Můj největší koníček ale jsou hodinky. Mám rád kvalitní mechanické hodinky a rád je sbírám. Je to pro mě způsob, jak relaxovat a zároveň si užívat krásu a precizní zpracování těchto předmětů.